Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért hiszik azt, hogy a legtöbb lánynak a kigyúrt pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Attól még lehet valaki erős, férfias, hogy nem jár el edzeni és nincs kigyúrva. A helyesség, intelligencia és az, hogy fair legyen az illető, sokkal többet nyom a latban. De miért hiszik azt sokan, hogy csak a kigyúrt pasik jelentik a topot?! Ez vicces :) Ne higgyétek már azt, férfiak, hogy ha nem vagytok kigyúrva, senkinek nem kellettek! :) Van olyan, akinek nem is áll jól...


21/L



2015. aug. 22. 13:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
42%

43-as.

Ha ez igaz lenne,akkor már rég lehetne barátnőm.Ezzel szemben nincsen persze,mivel nem ez számít amit te írsz.

Hanem az,hogy jóképűnek születtél-e,és izmos vagy-e vagy sem.Ennyi.

Ha az intelligencia,törődés,kedvesség,figyelmesség számítana,akkor már rég nőkben úszkálnék...

Ennyit erről...

24/F

2015. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
0%

milyen az mikor valakinek nem all jol a gyuras?:O:O


van az a noi reget aki mindennap szolizik es nagyonsok penzt kolt a testere nekik igenis fontos a gyuros resze is. masoknak nem annyira.


de az oldaon alataban az oregebb szuzek mondjak vigan ezt a kifogast is. meg persze ok nem gyurnak akkor sem semmit.


en szoktam. mondanal majd velemenyt hogy jol all e?:) 25f

2015. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:
Na meg ez a másik...amikor már minden nő szolizik. Nekem tetszik a saját bőröm :) Odafigyelek rá, de nem járok szolizni...pont én tartottam kiselőadást a rák kialakulásáról az egyetemen, pont én leszek, aki még eljár szoliba :D Vicces.
2015. aug. 22. 16:14
 54/69 anonim ***** válasza:
100%

"van az a noi reget aki mindennap szolizik es nagyonsok penzt kolt a testere nekik igenis fontos a gyuros resze is. masoknak nem annyira. "


Na ez az a réteg, amelyik akkor se kéne, ha utánam dobnák. Minden nap szoli??? Csak gratulálni tudok.

2015. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
39%

Persze, van egy határ, pl. a profi testépítők már tényleg elég torzak meg nem túl gusztusosak, de ez csak nagyon kis réteg, aki ilyen szinten űzi.


Egy átlag hobbi gyúrósra én még nem hallottam, hogy azt mondták volna, hogy fúj de undorító a tested minek edzel??? :D Inkább dícsérik. Persze van akinek savanyú a szőlő.

2015. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
45%

Nem kompenzálok testi satnyaságot, mivel nem vagyok satnya.

Másrészt a sportosság meg a kigyúrtság nem ugyanazok.

Harmadrészt nem fikázok én senkit, csak azt írom l amit tapasztaltam.

2015. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
27%
Én napi fél órát edzek otthon, ez eléggé meg is látszik, akkor én már egy ostoba gyúrós köcsög vagyok?
2015. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
45%

Nem, ezt egyáltalán nem mondtam...

Én a tipikus konditöltelékekről beszélek.

Én is szoktam edzeni, de nem a kondiban emelgetek vasakat, hogy jól nézzek ki. Nem az a gyúrós aki otthon edzeget.

2015. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
77%
Mert a nők a sportos, izmos pasikat azonnal észreveszik, és hiába mondja sok nő azt, hogy neki kedves, figyelmes, aranyos társ kell, amikor egy ilyen próbálkozik átnéznek rajta, mert azt már nem fogják fel, hogy ez nem az ember homlokára van írva, hanem meg kell ismerni, időt és esélyt adni a férfinak, hogy ez láthatóvá váljon. Így aztán egyszerűbb izmokat növeszteni.
2015. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
44%

jah, jol mondja az utolso. az igenyes kidolgozott kulso egybol feltetelez egy igenyes belsot is. ha az eletnek ebbe a teruletebe annyi munkat beletesz, akkor mashova is.


meg sokszor lehet olvasni lanyoktol hogy ez tul izmos, vagy nem szexis vagy ilyeszto. retusalt bealitott kepeknel igen de eloben ilyen sztem nagyon ritkan van. ahogy a 2meteres ficko is elso ranezesre ilyeszto, ha viccel kettot mar csak vonzo tulajonsag lesz a magassagabol.


de ettol fuggetlenul persze, sok vekony, vagy sorhasu embernek is lehet baromi jo csaja. szet kell nezni a vilagban es latni lehet ra peldakat.

2015. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!