Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem szép és műveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

A nem szép és műveletlen nőkkel csak azért járnak bizonyos pasik, mert nem akad nekik senki, vagy mert bejön nekik egy olyan?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel annak idején még dumáltam egy kicsit. Nem volt elég, hogy egyáltalán nem volt szép, de bunkó is volt. Nem úgy volt bunkó, mint a beképzelt lányok, mert semmi nőiesség nem volt benne. Mintha egy manusszal beszéltem volna. Olyan rosszul éreztem magam a jelenlétében, hogy hamar leléptem, olyan 10 percet lehettem vele.


Ez a csaj az mondta, hogy neki volt pasija, csak azért szingli mert az kiment dolgozni külföldre. Meg hogy volt, aki le akarta smárolni a buliban...


Ez a valóságot tükrözi, vagy csak mesék? Ha előbb a helyes válasz, akkor az mitől van?


2015. szept. 12. 21:57
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az csak az igazság, hogy te súlyos beteg vagy... :)
2015. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
0%

31 Ezt szeretnéd, de ezt nagyon, hogy az igazságot el tudd tusolni. De nem fogod tudni és már nagyon nagyon sokak előtt kiderült. Csak még most kapkodod a fejed, mert nem hitted volna.


Én szóltam. Aztán rólam nyugodtan tovább hazudozgathatsz, mert nem nekem égő akkor mikor látják az emberek, hogy te vagy az aki hazudsz és én mondom az igazat.


Hát ja:D az élet szép, csak nem neked:)

2015. szept. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Mégis mit szeretnék én eltusolni? :D
2015. szept. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
0%
Tudod a neten bármit kamuzhatsz, de az élő találkozások mindig tutibb dolgok. Én legalábbis mindig ezt a formáját választottam az emberi kapcsolattartásnak, ezért a te fajtád csak egy bizonyos ideig tud műsort adni, meg hazudozni arról az emberről aki igen kínos dolgokat hoz napvilágra.És ha még ezt bizonyítani is tudja, az már neked veszélyes, akkor jön elő a skizós szöveged. Csak egy bajod van: hogy a tűd már régóta fenakad, és a lemezed cserélni kéne..
2015. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Na, akkor halljuk azokat a bizonyított kínos dolgokat névvel, mindennel együtt! :) Mert egyelőre csak félrebeszélsz, mint egy holdkóros.
2015. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
0%
35 Csak szeretnéd:DD Legközelebb okosabb leszel..:D
2015. szept. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Ugye vágod, hogy ez egy anonim oldal, és semmit sem számít, amit itt rébuszokban irkálsz, és senki sem veszi be a minden 2. kérdés alatt szőtt összeesküvés elméleteid? :D
2015. szept. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
0%

35 Éld itt a net-en a kis életkédet, én meg ha nagyon megunom akkor személyesen beszélgetek azokkal akikkel szeretnék. Aztán ne csodálkozz, ha érdekesen néznek rád:D


A Róbert az egy igen jóképű pasi, és én is tetszettem neki. Nagyon okos fazon, egyből átlátott a műsorodon:D

2015. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
Nem is ismerek semmilyen Róbertet. :D
2015. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
0%

Pedig nekem a szakállas emberek régebben sosem voltak a zsánereim:D


Csak nem a fönököd?:D vagy más?:D

2015. szept. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!