Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem szép és műveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

A nem szép és műveletlen nőkkel csak azért járnak bizonyos pasik, mert nem akad nekik senki, vagy mert bejön nekik egy olyan?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel annak idején még dumáltam egy kicsit. Nem volt elég, hogy egyáltalán nem volt szép, de bunkó is volt. Nem úgy volt bunkó, mint a beképzelt lányok, mert semmi nőiesség nem volt benne. Mintha egy manusszal beszéltem volna. Olyan rosszul éreztem magam a jelenlétében, hogy hamar leléptem, olyan 10 percet lehettem vele.


Ez a csaj az mondta, hogy neki volt pasija, csak azért szingli mert az kiment dolgozni külföldre. Meg hogy volt, aki le akarta smárolni a buliban...


Ez a valóságot tükrözi, vagy csak mesék? Ha előbb a helyes válasz, akkor az mitől van?


2015. szept. 12. 21:57
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

@Ámítástechnika


Igaz, az alkoholon nem gondolkodtam még. Ez valóban egy lehetséges magyarázat, nem rossz ötlet.


Viszont tényleg lehetséges, hogy valaki megdugjon ittas állapotban egy olyan nőt, akit józanul még egy millióért sem dugna meg? :DD

2015. szept. 12. 22:21
 12/54 anonim ***** válasza:
59%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..


Látom nagyon fortyog a belsőd:D


Tudod azért nem lehet piskóta, ha a "diplomás cépséget" lecserélik egy csúnyára, akinek csak egy érettségije van:DD Nehéz ezt neked megemészteni. Ráadásul a nő egyetlen éjszaka után vitte a pasit:DD Hááát ez tényleg felettébb bosszantó lehet számodra:D

2015. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
0%
* Tudod azért nem lehet piskóta, ha a diplomás párod,
2015. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
0%

12+ Hány évre is vitte el a pasit aq csúnya nőci? 8?-10?.


Legyünk pontosak:L 8 év tényleges kapcsi, és még 2 évig a leányzó után ment, hogy térjen vissza hozzá. Utána tudtad csak vissza csaklizni:D


Nehéz ezt megemésztened, megértelek:D Dehát tudod nem minden a szépség:D Van amikor egy csúnya 100x többet tud adni, mint 10 diplomás cépség:D

2015. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
0%

Jah és még hab a tortán, hogy a csúnya diplomátlan érettségizett nőci azonnal férjhez ment a következő férfihez, ráadásul gyerekei lettek, családja lett:D Te pedig nagy kinkeservel tudtál csak egy eljegyzést kicsiholni, azt is csak évek könyörgése és hisztije és zsarolása után.


Ez tényleg megemészthetetlen skandallum, bosszúért kiállt:D

2015. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondták még a diplomás társaid, hogy előfordul olyan, hogy az érettségizett ember tájékozottabb és olvasottabb, több információval és ismerettel rendelkezik, mint egy diplomás? vagy mint te?:D
2015. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

"Tudod azért nem lehet piskóta, ha a "diplomás cépséget" lecserélik egy csúnyára, akinek csak egy érettségije van:DD Nehéz ezt neked megemészteni."


-->Egy diplomás cépséget senki sem fog lecserélni egy csúnyára, akinek csak egy érettségije van. És nem az iskolai végzettségről van szó, hanem a külsőről. Ha ki is dob valaki egy szép csajt valaki, (miért is?) kétlem, hogy egy csúnyával állna össze. Esetleg egy átlagossal.

2015. szept. 12. 23:03
 18/54 anonim ***** válasza:
0%

Hogy hab legyen a tortán:


A pasi a ti diplomás köreitekben első számú, kiváló party volt-mig a kis nőci mellett volt:D Utána lecsúszott, mikor te maradtál mellette:)

2015. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
0%
17 Ne próbáld magyarázni a bizit kedves, meg már az előadások ideje lejárt (neked nagy bajod, hogy mindig le vagy maradva:D), a végjátéknál vagyunk, az utsó felvonásnál:D
2015. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Hát, biztos...
2015. szept. 12. 23:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!