Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem szép és műveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

A nem szép és műveletlen nőkkel csak azért járnak bizonyos pasik, mert nem akad nekik senki, vagy mert bejön nekik egy olyan?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel annak idején még dumáltam egy kicsit. Nem volt elég, hogy egyáltalán nem volt szép, de bunkó is volt. Nem úgy volt bunkó, mint a beképzelt lányok, mert semmi nőiesség nem volt benne. Mintha egy manusszal beszéltem volna. Olyan rosszul éreztem magam a jelenlétében, hogy hamar leléptem, olyan 10 percet lehettem vele.


Ez a csaj az mondta, hogy neki volt pasija, csak azért szingli mert az kiment dolgozni külföldre. Meg hogy volt, aki le akarta smárolni a buliban...


Ez a valóságot tükrözi, vagy csak mesék? Ha előbb a helyes válasz, akkor az mitől van?


2015. szept. 12. 21:57
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
0%

*Egy diplomás cépséget senki sem fog lecserélni egy csúnyára, akinek csak egy érettségije van.


Pedig le lettél cserélve, ezért oly nehéz néked a felejtés:D

Meg hát rajtad kivül bizony senki nem mondta férfiasnak a csúnya lányt, sőt olyan alakkal bírt, amit te csak örökös edzésgetéssel tudtál haloványan utánozni, meg különböző kezelésekkel. Annak meg az adottsága volt, minden nemű tesizés nélkül. Nő volt, olyan nő, aki te sosem leszel, bármennyire is próbáltad és még mindig próbálod utánozni.

2015. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
0%

*Nő volt, olyan nő, aki te sosem leszel, bármennyire is próbáltad és még mindig próbálod utánozni.



Ezt a kérdező mesédhez elfelejtetted csatolni:D Pedig a korrekt kérdés a jó kérdés, mert csak az igazságra jönnek helyes válaszok:D

2015. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%
49%-os, neked mi bajod van? O_O
2015. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
0%

Kedves, igen tisztelt kérdező,


Legközelebb olyan kérdést tegyél a nagyérdemű elé, ami igaz, amiben némi humor, és komolyság, no meg némi intelligens kíváncsiság és értelem is rejlik:D Mert ha ezt folytatod, mint amit évek óta, akkor csak a kedves válaszolókat vezeted félre, és nem kapsz helyes és pontos választ a kérdésedre:D


Arról már ne is beszéljünk, hogy nagy égésnek leszel kis gazdija, mint ahogy már nem az első eset volt és van még mindig:D

2015. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
0%

23 Nekem? Semmi:D Most jelen pillanatban kérdezőnknek vannak kellemetlen pillanatai, mert az igazságot őkegyelme igen nagyon nem szeresse.


Úgy hogy csak javasolni tudom, hogy kicsit a színfalak mögött mosd fel, és adj neki egy természetesen szénsavmentes hideg ásványvízet, bizonyára nagyon megszomjazott szegény feje.:D

2015. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül te vagy az, aki beég, mert érthetetlen baromságokkal offolod szanaszét a kérdést. Honnan veszed, hogy a kérdezőt te ismered, és, hogy ő egy "lecserélt" nő?
2015. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
0%

26 Ne szólj a nagyok dolgába, de ekkora időlemaradással meg végképp, valótlant meg ne állíts, a seggnyalók ideje meg az 50-es években lejárt.:D


Remélem megfogadtad nemes tanácsom, és az ásványvizet vitted :)

2015. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
De beleszólok, mert évek óta random b_@szogatsz itt mindenkit. Kezeltesd ki a skizofréniádat, tudok ajánlani jó pszichiátert! Nem rosszindulatból mondom.
2015. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
0%

28 Érdekes, hogy te itt skizofréniáról csevegsz, mikor a hivatalos pszichiáter meg egészségesnek mondott. Igaz, én rökönyödtem meg a legjobban rajta, mert nem tartottam magam sose a te fajtád normalitásához normálisnak:DD


Aranyom, ha meg másik reg-en nyomod nekem, akkor felesleges, maradj csak a kérdező karakterébe:D


Idd a vizedet:D és a bogyódat ne felejtsd:D Jóccak:D

2015. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
0%

Szóval ezt a skizós dumát a palettádról leveheted, mert megest csak ismét magadat égeted:) Mert akinek egy apró picinyke gógyija is van az pontosan tudja, hogy csak az az ember érvel ilyen betegséggel, aki önmaga sáros, és próbálja elhallgattatni azt a felet aki az igazat írja.


Régi trükk, és igen ócska melynek az ideje már réges rég lejárt.

2015. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!