Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem szép és műveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

A nem szép és műveletlen nőkkel csak azért járnak bizonyos pasik, mert nem akad nekik senki, vagy mert bejön nekik egy olyan?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel annak idején még dumáltam egy kicsit. Nem volt elég, hogy egyáltalán nem volt szép, de bunkó is volt. Nem úgy volt bunkó, mint a beképzelt lányok, mert semmi nőiesség nem volt benne. Mintha egy manusszal beszéltem volna. Olyan rosszul éreztem magam a jelenlétében, hogy hamar leléptem, olyan 10 percet lehettem vele.


Ez a csaj az mondta, hogy neki volt pasija, csak azért szingli mert az kiment dolgozni külföldre. Meg hogy volt, aki le akarta smárolni a buliban...


Ez a valóságot tükrözi, vagy csak mesék? Ha előbb a helyes válasz, akkor az mitől van?


2015. szept. 12. 21:57
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Nos, akkor jelenteni kellene a moderátoroknál, ha ennyire nem bír magával.
2015. szept. 13. 00:28
 52/54 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is volt már ilyen csávóba.És akkor,épp nemrég ért véget egy 3 éves kapcsolata.ÉS én is pislogtam,hogy ez mi.
2015. szept. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a többi választ, de ez mindent elmond rólad:"Csakhogy a férfiak többségében az átlagos nőkkel szexelnek, mert azokat tudják megkapni. A szerencsésebb és talpraesettebb fickóké a gyönyörű nők, de akiről beszéltem az... Kifejezetten nem volt szép. Hogy a fenébe akarhat szexet tőle valaki?"

Nem csoda, hogy bunkó volt veled, csoda, hogy egyáltalán szánt rád fél percet is. Amúgy ne felejtsd el, mindig a nő választ, tehát esetleg az "átlagos" lányok szexelnek átlagon aluli fiúkkal, mert azt hiszik nem jutna jobb, és nem fordítva. Paraszt...

2015. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 aperitif ***** válasza:

"Egy diplomás cépséget senki sem fog lecserélni egy csúnyára, akinek csak egy érettségije van. És nem az iskolai végzettségről van szó, hanem a külsőről. Ha ki is dob valaki egy szép csajt valaki, (miért is?) kétlem, hogy egy csúnyával állna össze."


Erre ne vegyél mérget. Én vagyok rá az élő példa, hogy igenis le lehet cserélni egy diplomást érettségizettre, szépet csúnyára, de sőt, fiatalt idősebbre. Miért is? Mert a szép és diplomástól nem kapja meg azt, amire (a legtöbb ember) vágyik, például szeretetet, megbecsülést, elfogadást, tiszteletet, gyengédséget, intimitást. Felnőtt férfi oda fog menni, ahol ezt megkapja.

2015. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!