Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Cigányként soha nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigányként soha nem fogok normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Szerintem mondanom se kell, hogy a származásomból adódóan milyen elôítéletekkel kell szembenéznem. Sajnos nincs mit szépíteni a dolgon: cigány vagyok, látszik is a kinézetemen. Ennek ellenére képzem magam, tanulok, edzem a testem, a családom normális környezetet teremtett meg nekem; ugyan szegényen élünk a fôvárosban, de becsülettel felneveltek, nem egy putriban nôttem fel az éjszakában élve, embereket késelve, másokat meglopva, magam alá szarva.

Úgy érzem ez mind hiába. Amikor felszállok a villamosra, látom az elutasító, undorodó, esetleg ijedt tekinteteket. Fôiskolán is látni 1-2 tanáron, emberen az undorodó tekintetet. Csúnya nem vagyok, csak cigány. Beszólni senki sem mer, mert magas vagyok, és izmos, így jóformán a családomon kívül senki nem szól hozzám.

Evidens így, hogy a lányokkal sem áll jól a szénám. Nekem olyan mindegy, hogy milyen egy lány származása, nekem az lenne fontos, hogy normális, intelligens legyen, és valamennyire vonzódjak hozzá. A roma csajok, akiket ismerek, vagy tetszem nekik, mind igénytelenek, illetve komolytalanok. Rengetegszer próbáltam ismerkedni utcán, fôsulin, kondiban, de legtöbbször szóra se méltattak, ha igen, akkoris leráznak pár szóval ("bocsi, sietnem kell", és társai). Társkeresôn kb senki nem ír vissza.

Nincs remény, jól látom?

20/F



2015. okt. 1. 19:58
1 2 3
 11/27 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Biztos vagyok benne, hogy fogsz találni valakit, akit nem zavar a származásod, főleg, ha tudja, hogy értelmes és jó természetű ember vagy (legalábbis így írás alapján olyannak tűnsz). Nem fogom azt mondani, hogy könnyű lesz, mert bizonyára piszok nehéz dolgod lesz, még nehezebb, mint az itt tanuló araboknak vagy egyéb külföldinek, mégpedig azért, mert a romáknak alapvetően hihetetlenül rossz hírük van itthon.

Esetleg az iskolatársaid között keresgélj, csinálj tanulókört, vagy kérj jegyzetet és ajánlj fel jegyzetet cserébe másik tárgyról stb, biztosan van, aki szívesen segít ilyenekben. Sok sikert! :)

2015. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom szerintem a kisugárzásoddal lehet baj,mert a mai csajok odavannak a roma pasikért!!!

Esetleg nem foglalkozol túl sokat a külsőddel és hiszik rólad hogy meleg vagy?

2015. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
68%

Magyarországon egyre erősebb a rasszizmus, úgyhogy megértem a problémád és sajnálom. Külföldet is javasolnám, de ez nyilván nem olyan egyszerű, úgyhogy én is azt mondom, hagyd a társkeresőket. Nem hiszem, hogy sokat veszítesz. Képezd magad, legyél kedves és nyitott mindenkivel, valaki előttem írta, hogy tegyél valamit a közösségért - ez nagyon jó ötlet! HÖK, vagy valami politikai szervezet, ahol valami jó célért küzdesz..Nekem rögtön feltűnnek az ilyen pasik, bírom őket.

25L

2015. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%
Jajj hagyd ezt a hülyeséget, hogy előítéletesek veled az emberek, mert cigány vagy. Megsúgom mindenkivel előítéletesek az emberek. Mindenféle embertípussal találkozom és mindegyik szinte ugyanazokat a problémákat meséli, csak másik oldalról. Párhete találkoztam egy fiatal, jóképű, csupa izom sráccal, aki arról panaszkodott, hogy nem állnak vele szóba a lányok. El se akartam hinni. Más a kövérségére panaszkodik, vagy arra hogy szemüveges, vagy túl magas, vagy túl alacsony, túl vékony, túl izmos ... stb. Nem vagy hátrányban azzal, hogy cigány vagy. Én is magas vagyok, erős vagyok, jó állásom van, mégis alig találok normális lányokat és hasonlók a tapasztalataim mint neked. A normális lányok ritkák és nagyon nem azon múlik náluk az ismerkedés, hogy cigány vagy-e vagy sem. Akinek a származás számít az idióta, ne is akarj tőlük semmit.
2015. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%
Nehéz ügy ez az egész és nem azért mert cigány vagy. És az is baromság hogy rasszizmus van Magyarországon. Főleg a fővárosban sokkal esélyesebben indulsz ha kicsit más vagy, mondjuk néger, arab, cigány. Ha ehhez még tanult is vagy és normális akkor tuti sikered lesz a nőknél. A te esetedben szerintem inkább az áll fenn, hogy túlságosan is "normális" vagy, eltér az egész mentalitásod a mai általánostól. Egyébként meg keress inkább hasonló típusú cigány lányokat, biztos, hogy van sok, csak ők is hasonló helyzetben vannak mint te.
2015. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos a nem egészen 1%-ba tartozol. Romából vagy azt sem tudom már, hogy hogy szabad írni, kevés az ilyen. Talán csak annyit tudok bátorításul mondani, hogy van cigány ismerősöm, akinek az a legkevesebb gondja, hogy cigány, mert tetézi még néhány dologgal, olyan fehér lánnyal volt egy ideig, hogy még mi is néztünk. Nem értettük. Gyúrást talán vedd óvatosra, a származásod miatt nem biztos, hogy plusz előny, ha túlzásba megy. Sok sikert! Próbálj példa lenni.
2015. okt. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%

Csak nagyra nőttél, vagy sportolsz is? Járj konditerembe, valamelyik normálisabba, legyél tiszta, jól öltözött, ha van cigány ákcentusod próbáld elhagyni teremben lehet ismerkedni, még ha srác haverokat szerzel, az is sokat segíthet ha egy szórakozóhelyre, vagy csak utcán a csajokhoz más nem rossz arcú fehérvsrácok társaságában mész...

Nekem van egy cigány haverom, aki annyira közénk tartozik, hogy kárpátia koncertekre is eljön velünk, mert ha köztünk van, akkor nem is érzi magát cigánynak... Ha pedig nagyritkán valaki beléköt, akkpr köréállunk és megvédjük... Mondjuk mi 5 hegyomlás vagyunk :)

2015. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon utálom az átlag romákat, de egyetem alatt volt roma párom. Ugyan a szüleim nehezen fogadták el, de egy nagyon intelligens, kedves, tiszta fiúról volt szó, engem cseppet sem zavart. Most vett feleségül egy magyar nőt, szóval vannak kivételek. Sok 20 éves férfi nem találnak magának párt, nem lehet, hogy csak beképzeled hogy előítéletesek veled? Egyébként igaza van annak aki azt írja, hogy az emberek mindenkivel szemben előítéletesek. Pl. ha szép és ápolt egy nő akkor tuti hogy beképzelt ri.anc, ha csúnya és kövér akkor meg feltétlenül igénytelen... Szomorú ez.
2015. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ, láttam egy-két jó ötletet. Privátokra meg bocsi, hogy nem válaszoltam, de teljes nevemen vagyok fent, és nem akarok ismerôsbe botlani.
2015. okt. 2. 15:07
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

A falumban él egy férfi akit Istvánnak hívnak,de ő ragaszkodik a "cigányfiú" becenévhez.

Van egy felesége és 2 gyermeke.A felesége nem cigány.

Ő is nagyon magas,és izmos termetű.

A faluban jól ismerik,mivel aktív tagja az egyházközösségnek,és a helyi magyarságért is rengeteget tett.Lekaszálta a füvet,megjavította az ablakokat a templomban a saját munkájából és pénzéből,stb.

Rengeteg fizikai munkát végzett,volt hogy reggeltő estig,amellett,hogy neki este még járőrözni is kellett,hogy menjen.

Ugyanis rendőrként dolgozik.

Anyagilag is az átlagon felül él.

Ha valamilyen rendezvényt szervez édesapám,a helyi RMDSZ elnökeként,őrá mindig számíthat,ott van az elsők között aki besegít.

Persze nem csak szorgalmas,hanem jóképű,de főképpen okos is,meg van a véleménye a politikáról,a világ dolgairól stb.A falunk legfőbb embereit hívja meg,és megy náluk vendégségbe.

Mondjuk itt Romániában,főleg Erdélyben az emberek valamivel elfogadóbbak,mivel a magyarok és a románok eleve együtt kell éljenek.

De ettől függetlenül,szerintem működhet.

2015. okt. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!