Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon hány férfi van itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány férfi van itt az oldalon, akinek sosem juthat barátnő csakis a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Tehát belsőre minden oké, de annyira rossz a külseje, hogy a lányok még csak szóba sem állnak vele, hiába próbálkozik nagyon sokat.

2016. febr. 6. 16:30
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
21%

Nálad ez szimplán pszichés, de megértem.

Át kell lendülnöd a holtponton.

Amúgy ha a haveri körödben lennék, már rég összedobattam volna némi zsét és megfizettünk volna egy kis 20-as prostit, hogy egy buli alkalmával, nem átlátszó módon, de dugassa meg magát veled. Sztem azzal nagy kő esne le a szívedről és sokkal elégedettebb lennél magaddal és a világgal is, pedig lényegében semmi nem történt volna.

2016. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
62%

Már megint egy magát ostorozó, búval b.@szott kérdés. :D

Nem unjátok még ezt? Álljatok már ki magatok mellett, ne sajnáltassátok itt magatokat. Tegyetek érte hogy megváltozzon a hozzáállásotok.

nem picsogni kell, hanem összeszedni magad. De ez már, kis milliószor le lett írva.

2016. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

11: Nem pszichés, és nincs semmiféle holtpont. Vagy ha igen, akkor egész életemen át tart. Sokkal egyszerűbb a nyilvánvalót megfogalmazni: a külsőm miatt sosem fogok kelleni egy lánynak sem. Amúgy nem hiszem, hogy egy kósza szex annyit változtatna rajtam, hiszen a célom így 29 évesen sokkal inkább a párkapcsolat.


12: Elég összeszedett vagyok, és folyamatosan próbálkozom. A külsőm az egyetlen oka annak, hogy nem kellek egy lánynak sem.

2016. febr. 6. 17:23
 14/44 anonim ***** válasza:
Nem a szex volna a lényeg, hanem a nőtől érkező pozitív visszajelzés. Tudom, hogy azt rohadtul nem osztogatják, a legtöbbször valóban indokolatlanul ritkán, de ha kapsz mégis ilyet, akkor az nagyon építő hatással lehetne az egódra, ami aztán kihatna a párkapcsolati esélyeidre is.
2016. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

De honnan tudod hogy nem jössz be senkinek?

Lehet hogy nem is vagy ronda, csak magad látod úgy.

Én sem vagyok jó képű, mégis voltak párkapcsolataim, szexkapcsolataim.

Tegyél ki egy képet magadról. Hátha jön pozitív visszajelzés is. Az sokat dob az önbizalmadon.

2016. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
14: Igaz. bár én még annyira sosem kaptam pozitív visszajelzést, hogy még egy mosolyt sem kaptam egy lánytól sem.
2016. febr. 6. 17:32
 17/44 A kérdező kommentje:

15: Több, mint 1000 visszautasítás a legapróbb pozitív visszajelzés nélkül. Ez a mintaszám már statisztikailag is értelmezhető.

A rondaságomat rengeteg lány már megerősítette, ellenpélda nélkül.

Amúgy meg amíg a badoon lehetett értékelni a fényképeket azt használtam alapul: a legjobb képemen 1,2 volt az átlag, és senki sem adott 3-nál jobbat! (10-es volt a skála)

2016. febr. 6. 17:37
 18/44 anonim ***** válasza:
31%

17-es

Ha a férfiak 100%-a feltenné a képét szabad prédának, hidd el, hogy max 2-3% kapna egyáltalán közepes értékelést.

A nők igényei hirtelen elszállnak, ha nem kell az arcukat adni a véleményezéshez, szóval ebből ne indulj ki.

Szarjál rájuk, ne akarj mindnek tetszeni, hanem válassz ki egyet te, olyat, ami tetszik és ne is kérdezz rá, hogy mit gondol, elég szép vagy-e neki. Csak tedd, amit kell és poénkodj, légy pofátlan és váltogasd az odavagyok érted-le se szarlak attitűdöt. Meg fogsz lepődni.

2016. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Csak hogy, kicsit bátorítsalak, felteszek ide magamról egy képet, csak úgy.

Legyél már tökösebb gyerek, ne hagyd el magad.

A véleményeket meg el lehet fogadni, vagy le lehet sz.@rni. Ez csak rajtad áll. Fő az önbizalom.


[link]

2016. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
0%
Jó ronda vagy!
2016. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!