Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon hány férfi van itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány férfi van itt az oldalon, akinek sosem juthat barátnő csakis a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Tehát belsőre minden oké, de annyira rossz a külseje, hogy a lányok még csak szóba sem állnak vele, hiába próbálkozik nagyon sokat.

2016. febr. 6. 16:30
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Higgyétek el nekem hogy nem a külső a fontos a nőknél!

Nem vagyok egy adonisz de nálam rosszabb adottságokkal rendelkező férfinek is van barátnője. Lehet hogy azért mert sikeres, jó a dumája, van pénze.

Volt hogy egy csajjal találkoztam és képen láttam a volt csávóját. Mondtam magamban, hogy ha neki volt esélye, akkor ez könnyen fog menni nekem. Találkoztam a lánnyal és fél órán belül lekoptatott.

2016. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

ÉS láttál képet a kocsijáról is, esetleg nyaralási képeket?

Sztem ott lesz a kutya elásva.

2016. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
62%

Még mindig itt értetlenkedtek, b.@sszátok meg. :D

Fel kéne agyilag nőnötök. Mint az utolsó kis sz.@ros, anyámasszony katonái, úgy viselkedtek. Töketlenkedtek, nyomorogtok belülről, és csodálkoztok hogy nincs kapcsolatotok nőkkel.

Nem kell pénzesnek meg a f.@szom tudja milyennek lennetek. Normálisak és optimisták legyetek.

Komolyan mondom, mint a lovakra mikor felteszik a szemellenzőt. :D

2016. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Hiába normális és optimista egy férfi, ha úgy néz ki, mint én. Aki így néz ki, annak reálisan sosem lehet része még egy randiban sem, csakis a külső adottságai miatt.
2016. febr. 10. 21:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!