Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon hány férfi van itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány férfi van itt az oldalon, akinek sosem juthat barátnő csakis a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Tehát belsőre minden oké, de annyira rossz a külseje, hogy a lányok még csak szóba sem állnak vele, hiába próbálkozik nagyon sokat.

2016. febr. 6. 16:30
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Egy kissé emlékeztet rá:

[link]

2016. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a Gera Zoli focistára hajaz,csak Bénább
2016. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

21-es!

Pityke őrmesterre, :D

Tányérsapkám nincs, de tudok kölcsönkérni. :D

2016. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
19: Ne már :D Klasszisokkal vagyok rondább nálad XD
2016. febr. 6. 19:00
 25/44 anonim ***** válasza:

Viríts egy képet, lesz ami lesz alapon. Már tettél egy kis lépést ha rászánod magad. Ha meg lesavaznak, ne foglalkoztasson, mindenkinek nem lehet megfelelni.

Előbb-utóbb úgy is megtalálod a párodat. Csak ne add fel és legyél optimista, tökös, akármi. :)

2016. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 Költőnő? ***** válasza:
láttam múltkor a buszon az élő pityke őrmestert. Próbáltam suttyomban lefotózni, de elmosódott lett. Az meg azért mi tahóság lett volna megkérni, h hadd fotózzam le. Kár érte, azóta is bánom :)
2016. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Költőnő? !

Bátran kellett volna neki szólni hogy egy fotó erejére sasoljon az objektívbe. :D

Ki tudja, nem-e találkozott volna a saját képével itt a gyakorin. :D

2016. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

És még én tartottam magam rondának,pedig

[link]

2016. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

55%os te tök átlagosan nézel ki mi a bajod???

Kérdező már mindenki csak rád kíváncsi. Ha ide nem is privibe se küldesz képet?

Amúgy én nem hiszek abban hogy a "csúnyaság" ennyire számít. A magasság már inkább. Milyen magas vagy?

2016. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
23%

28! Semmi probléma veled.

Komolyan... Egyszer úgy látnék egy képet rólad kérdező, mert el se tudok képzelni olyan ronda valakit, akit soha ne találna meg senki...

2016. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!