Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon hány férfi van itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány férfi van itt az oldalon, akinek sosem juthat barátnő csakis a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Tehát belsőre minden oké, de annyira rossz a külseje, hogy a lányok még csak szóba sem állnak vele, hiába próbálkozik nagyon sokat.

2016. febr. 6. 16:30
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Én is ilyen ronda vagyok, de az utóbbi években a belsőm is folyamatosan torzul.

26F

2016. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

31-es

Nem vagy elég pozitív, ez a baj. Így kellett volna:

"Én is ilyen ronda vagyok, de legalább az utóbbi években a belsőm is folyamatosan és kiegyensúlyozottan torzul."

2016. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, sorstársad vagyok, kb. ötven visszautasitáson vagyok túl, pozitiv visszajelzést én se kaptam soha a nőktől!...
2016. febr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Ne aggódj találsz magadnak barátnőt!


Ha csúnyának érzed magad akkor csúnya nőt válasszál,nála talán lesz esélyed!

Sok sikert és szerencsét!


Nincs olyan ember aki nem kellene senkinek sem,csak még nem találtad meg az igazi barátnődet,ezért vagy keserű!

Hidd el egyszer Rád talál a szerencse!

Isten vezessen az Igazidhoz!

2016. febr. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
56%

34-esnek igaza lehet, de megnézném, hogy egy ilyen hirdetésre mennyire jelentkeznének a nők:

"29 éves pesti srác keresi leendő társát egy házias, randa, kedves, dagadt nő személyében.

Jelige: Gyereket majd inkább béreljünk...!"

2016. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 Költőnő? ***** válasza:
Nem biztos h vette volna a poént, paraszt meg nem akartam lenni:( azóta láttam még egyszer és nagyon gondolkozom vmi haditerven, hogy legközelebb hogyan fotózhatnám le:)
2016. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

29: Igen, alapból már az alacsonyság is nagyon gáz nálam, hiszen 170 centisre nőttem csak.


30: Képet továbbra sem küldök senkinek. A kérdés továbbra sem az, hogy ronda vagyok-e, mert ez tény, és elég megerősítést kapok erről azoktól, akiknél próbálkozom.


31: A belsőt viszont lehet fejleszteni! Az nincs kőbe vésve, mint pl. a csontszerkezet.


33: 50 visszautasítás még nem a világ. Mennyi idő alatt szedted össze?


34: Egy olyan ronda férfi, mint én vagyok még a csúnyább lányoknak sem kell. Ez tapasztalat.

2016. febr. 7. 12:51
 38/44 anonim ***** válasza:
Engem kedves és helyes pasinak tartanak mégse kellek senkinek. Tehát akkor valami mégse igaz? :D
2016. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Az én párom 168 cm és nem én vagyok az első párja. Sőt csajok is próbálkoznak nála még mindig. És még csak nem is jóképű sokak szerint.

Szóval az alacsonyság itt még nem visszatartó erő.

A 160 cm már ciki bár tény hogy arról se tehet. Viszont 170 cm alatt bőven akadnak lányok így szerintem nem lehet erre fogni.

Aláírom hogy van akinek ez kizáró de nem mindenkinek.

2016. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Én nem kellek senkinek,nálam rondább pasi nincs.Mindig csak irigykedek ha meg látok egy párt.
2016. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!