Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szexkapcsolatot szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexkapcsolatot szeretnék egész életemben. Ez elítélendő szerintetek? 30F

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 21:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Majd elmulik.
2016. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy elmúlna. 18 éves koromban volt utoljára konvencionális párkapcsolatom, nem is volt jó reklámja a továbbiaknak...


Én értem azt az érvet, hogy öreg leszek és csúnya és ott lesz majd egy másik öreg, büdös, csúnya vénasszony és "legalább mi ott leszünk egymásnak", de nem egy opportunista hozzáállás ez?

Most a jövőbeni félelmei miatt ássam alá a ma örömeit?

Nem vágyom mély és bensőséges kapcsolatra senkivel sem. Nem szeretem, ha bárki beleugat a dolgaimba vagy meg akarja szabni az életem bármely aspektusát.

Ennyire van szükségem a lányokból és szerencsére bőven vannak, akik hajlandóak is pont ennyit adni.

2016. jún. 18. 21:44
 13/50 anonim ***** válasza:
90%

Majd 10 év múlva remélem be nő a fejed lágya. Most még éretlen vagy. Ez így elég gáz már 30 évesen, hogy csak a szex érdekel téged és más nem!


Egyébként meg, ha van párod, akkor vele is tudsz szexelni, nem fog "beleugatni" a dolgodba. Egy jó párkapcsolatban működik az értelmes kommunikáció és a kompromisszum.


De se baj, legalább az értelmes női társadalom jelenleg nem fog egy ilyen alakkal találkozni, mint te.

2016. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki vágyik párkapcsolatra, akármilyen érvekkel is bombázzátok. Nem vagyunk egyformák. Az is lehet, hogy egyszer majd meggondolja a dolgot a kérdező és az is lehet, hogy nem. De ha másképp intézi majd az életét, mint ahogy most eltervezi, annak sem hiszem, hogy az itteni érvek lesznek a kiváltó okai.

Szóval neki kell tudnia. Felnőtt ember, és ha megbánja az életét, az majd a végén úgyis kiderül.

2016. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
78%

Én megértelek ,ne változz ! :D


Igazából a párkapcsolatban élők egyetlen előnyként a "mi lesz veled öregkorodban, ki nyitja rád az ajtót" szöveget tudják csak hozni. Szóval az egész párkapcsolatuk merő önzés, azért kell együtt élni sok évig valakivel mert majd ez bebiztosít ,ingyen kiszolgál meg ingyen társalkodó lesz ha nyugdijjasok leszünk,és azért csinálnak gyereket hogy az majd eltartsa őket meg legyen ki bedugja az öregek otthonába. Hát szép ,mondhatom ,aztán az egyedülállóra mondják hogy önző, érdekes logika.


Csak a tények makacs dolgok! Egyrészt semmi garancia nincs hogy megéled, vagy a párod megéli az öregkort,jellemzően a hajszoltságba belehal hamar valamelyik, szépen megözvegyül egyik, ez bizony igen gyakori eset.Másik igen gyakori eset, hogy hatalmas patáliával elválnak -osztozkodnak ,kisemmizik egymást, ahol érik. És megint ugrik a békés kandalló melletti hintaszékezés egymás kezét fogva .Persze lehet kapkodni sok x-en túl és összeborítani mozaikcsaládokat innen 3 gyerek onnan 2 stb csak mert társfüggőségben szenvedünk..


Ha pusztán anyagiakat nézzük ,ha megspórolod a gyerekek felnevelésére belapátolt ,(ami kb 20 év minimum és alaphangon kb 15 millió de inkább több) járó pénzt ,akkor abból bőven jut öregkorodra annyi hogy magán ápolód legyen vagy szuper öregek otthonába kerülj,ami ezerszer jobb mint ünnepnapokon kényszerből odautazó gyerekek, akik a hátuk közepére nem kívánják az öreg műprotkós papit a bezzegazénidőmben szövegével.


A szex meg ,hát vicc..70 évesen már nem téma. de a másik mellettünk megöregedett feleséggel -férjjel sem téma,mert egyrészt nincs rá igény csak egyszer egy évben, meg már fizikailag sem megy. Előtte meg 40-60 évesen bőven akad korban hozzád illő nő aki alkalmas alkalmi vagy állandó kufircra ,akár egy megunt férj mellett is, kötöttség nélkül. No meg ott vannak a fizetős lányok ha mindenképp 20 éves kell,de ott is akad érett korú.


Hidd el sokakból az irigység beszél,mert nem merik -merték soha meglépni ezt a döntést ,inkább vergődnek a társadalmi elvárások alatt, egy döglött kapcsolatban, csepp szabadidő nélkül, egy házsártos megunt párral ,kifelé mutatva a mintacsaládot.

2016. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
40%
A 70 évesek is szexelnek... max mész fizetőshöz, és akkor nem kell öregasszonnyal csinálnod :).
2016. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
57%

Mert azt el sem lehet képzelni hogy valaki nem társadalmi elvárások miatt akar családot és nem azért hogy ne legyen negyedül öregkorban hanem mert jó szeretni egy másik embert és jó szeretet kapni, boldogság világra hozni és felnevelni egy gyereket aki a Te véred. És iszonyat nagy öröm majd az unokákat a kézben tartani és jó érzés valakivel együtt átélni, megosztani a mindennapi dolgokat.

Erre nagyon sok ember szívből vágyik mert az ember egy érző lény és igenis szüksége van a szeretetre, a figyelemre, a törődésre és hogy mindezt ő is viszont megadhassa valakinek. Egy szexpartnertől senki nem kapja meg mindezt, ku*vától meg végképp nem.

Amúgy a kérdező úgy beszél mint egy kamasz fiú! 1x volt kapcsolata szinte gyerekként, nyilván egy szintén tizenéves kiscsajjal és erre a tapasztalatra alapozza hogy sz@r az egész. Nevetséges...:D

2016. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

17-es

Az, hogy ilyen fiatalon volt utoljára olyan, hogy hivatalosan is jártam valakivel, nem jelenti azt, hogy azóta nem is láttam, hallottam, ismertem nőket.

Elég sokkal volt dolgom, de ez a facebook státuszos, összeköltözős, majd én szervezem a nyaralásunkat, mikor mutathatlak be anyának, hova tart a kapcsolatunk hülyeség nagyon nem nekem való.


Egyszerűen nem szeretem, ha idegenesek, mások, bárki van a kérómban, idegesít a gondolat is.

A másik dolog, hogy én valóban nem szeretnék családot, egyáltalán nem érzek rá semmiféle igényt vagy késztetést, soha nem is éreztem.

Ez az egész popperi szeretet csere-bere számomra nevetséges, sosem igényeltem ezt sem és teljesen mindegy, hogy 16 vagy 36 volt a csaj.


A szex viszont mindegyikkel jó volt. Jó, változatos és mindig szépen "előkészültek" és nem pedig olyan slamposan vagy unottan álltak neki, mint anno a kapcsolatomban a lány 2 hónap után mindig.

2016. jún. 18. 23:26
 19/50 A kérdező kommentje:
idegenek*
2016. jún. 18. 23:26
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Két különálló önálló ember is tudja egymást szeretni annélkül hogy egymás agyára menve összebútoroznának házasodnak és elkezdenék a gyerekgyártási és hitelfelvevési hajszát miközben egymás vérét szívják. Szépen elvan mindenki a maga házában és néha összejönnek közös programokra meg szexre.Ennél nem kell több.

De nem mondom, hogy ez követendő példa csak egy lehetséges alternatíva.

2016. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!