Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szexkapcsolatot szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexkapcsolatot szeretnék egész életemben. Ez elítélendő szerintetek? 30F

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 21:02
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
38%

"Nem akarok "szaporodni", hanem leélni azt a 6-7 évtizedet, ami adatik és szépen, csendben elmúlni."

Igen, 30 évesen nagyon sokan gondolkodnak így. Sőt nagyon sokan gondolkodnak úgy, hogy ők egyáltalán nem akarnak megöregedni. Csakhogy az ember úgy van összerakva, hogy minél közelebb a vég, annál inkább kapaszkodik az életbe. A "holtomiglan" csak azoknak szent szó, akiknek még messze van.

"Ma jött az első csöndes férfibánat" Mondja Juhász Gyula. És elhiheted, nem 30 évesen mondta ezt, és talán nem kell magyaráznom, hogy a gyermektelenségére utalt. Mert minden életkornak megvannak a maga "szükségletei",és az az életkor téged is el fog érni könyörtelenül. A élet nem fog megállni, amíg eldöntöd, hogy mit szeretnél tőle Az megy tovább, és vagy vele tartasz, vagy elmegy melletted. Csak a kondenzcsíkban gyönyörködhetsz.

De nézhetjük ezt a kérdést más oldalról is. Átérzed, ilyen nagyfokú önzés, és hálátlanság, amit művelsz? Te esélyt kaptál a szüleidtől. Nem kevés munka és lemondás árán felneveltek téged. Lehetőséget kaptál tőlük, hogy éld az életedet, hogy elérjél célokat, hogy boldog legyél. De te ugyanezt az esélyt megtagadod a gyermekedtől. Megtagadod az ő gyermekétől is, és az unokád gyermekétől is.

2016. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
*milyen
2016. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

29.

Megmondom, hogy azért írtam ki a kérdést, mert 2 lány is közeledett hozzám a héten és mindkettőnek felvázoltam azt, hogy mibe mennék bele velük, ha az nekik is megfelel, de mindkettő megsértődött, sőt az egyik nagyon ki is akadt.

Én nem tudtam mire vélni, hisz csak a folyton emlegetett és nők részéről követelt őszinteség beszélt belőlem.

Azt akarom felmérni, hogy maradhatok-e továbbra is őszinte vagy egyszerűen magam ellen dolgozom, ha folytatom.


Amúgy nekem erőltetett volt, amit írtál az ösztönökről.

Elfogadom, ha ez számodra így működik, de nekem a szex nem elsősorban, hanem kizárólag örömforrás. Ha volna olyan sterilizációs lehetőség, ami nem hatna a libidómra és egészségügyi kockázattal sem járna, én azonnal bevállalnám, de sajnos nincs még ilyen.

Szóval értsd a lényeget, nem akarok szaporodni. Megteszik helyettem bőven elegen.

A feleség+válás kombináció pedig tényleg indokolatlanul drága mulatság és mivel a környezetemben, családomban, baráti körben is kivétel nélkül mindenki elvált (vagy épp készül válni), nem hiszem, hogy bármivel be lehetne reklámozni nekem ezt az intézményt.

2016. jún. 19. 10:36
 34/50 A kérdező kommentje:

Miquel

Köszönöm kedves szavaidat, de kérlek, tényleg ne túráztasd magad :)

Számomra ez tényleg popperi/mülleri magasság, amit ugyanúgy megmosolyogtam mindig.

Nem tartozom senkinek semmivel. Még az általad ideképzeld unokáimnak sem...

Senki nem kötelez és nem is kötelezhet arra, hogy olyan módon csesszem el az életem, ahogy neki tetszik, kívánatos vagy kényelmes. Fel tudom mérni a szükségleteimet, igényeimet és képességeimet és ezek alapján döntést is tudok hozni, amit konzekvensen be is tartok.

2016. jún. 19. 10:42
 35/50 anonim ***** válasza:
Miquel, neked az a bajod, hogy mindenben valami egyetemes igazságot akarsz keresni és mindenre rá akarod húzni. Nem veszed figyelembe az élet és az emberi természet sokszínűségét. Amit írsz, abban van valami, de ezek csak részigazságok. Sokakra ráhúzhatók, de nem mindenre és mindenkire, nem egyetemes törvények ezek, még ha te úgy is gondolod.
2016. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%

Miért és ha azt mondjuk elítélendő vagyis jobb ha nem vagy őszinte akkor netán hazudozni fogsz a nőknek hogy lefektesd őket? Még mindig nem derült ki mégis minek írtad ki és minek magyarázod az igazságod, ha úgyis ugyan úgy fogsz csinálni mindent tovább.

Az meg csak téged jellemmez hogy mennyire primitív vagy hogy a házasságról csak a válás jut eszedbe (meg a pénz) és mások példáival jössz. Neked saját magad miatt, a hozzáállásod, az érzelmi világod (ami nincs) miatt nem lehet jó kapcsolatra/házasságra esélyed. Ha nem csak a testi szükségleteidre és a kényelmedre koncentrálnál hanem kicsit befelé is tekintenél, szellemileg is képes lennél fejlődni elég hamar megfordulna a világ benned. De nem kell hogy megtedd, sok ilyen egyszerű, felszínes ember van a világon, elférsz közöttük. Nekünk hidd el tök mindegy. Az értelmes nők úgyis elkerülnek majd az biztos.

2016. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

36.

Nem figyeltél. Előbb már leírtam, hogy miért írtam ki a kérdést. Olvasd el kérlek.


Nem teljesen értem a logikdat a hozzáállásomról és a mások példáiról. Ha Van 20 barátom és állunk egy sziklaszirt peremén és szépen egyesével leugranak és szörnyethalnak, nem hiszem, hogy 19/19-es halálozási aránynál "elhamarkodottan ítélkeznék" a leugrás eredményéről.

Termeszetesen nem nem kell egyikünknek sem meggyőzni a másikat, nem is kértem ilyet a kérdésben.

Az, hogy a nők majd jól elkerülnek engem amolyan karmás-okító jelleggel, pedig egy eléggé besült idea. 3 fix szexkapcsolatom van, mind diplomás, jól szituált és értelmes lánnyal. Ezek mellett vannak az alkalmi lányok, mondjuk ott elég vegyes a felhozatal.

Ha majd a világ méltóztatik igazolni valamicskét a fellengzős erkölcsösködéseidből, állok elébe, de addig helye leszek bármiből is leadni :)

2016. jún. 19. 13:59
 38/50 anonim ***** válasza:

Én javaslom, hogy keress olyan bácsikat, akik úgy élték az életüket, ahogy te szeretnéd, nem volt feleségük, gyerekük, tartós kapcsolatuk, és kérdezd meg mennyire elégedettek magukkal.


Egyébként rossz hasonlat a szikláról ugrálás, mert azt mutatja, hogy nincsenek befolyással a befejezésére, mivel az esés egy passzív folyamat. Inkább hegymászáshoz hasonlítanám, hiszen kihívás, nehéz, sok energiát es befektetett értéket igényel. A legtöbben elbuknak, és kezdhetik előről, de ők legalább próbálkoznak, mert tudják, hogy ha a végére érnek, az kárpótolja őket a nehézségekért, és a felfelé vezető úton is meg lehet csodálni a kilátást, de a hegy tetejéről a legszebb.



Amúgy gondolom nem voltál még szerelmes.

2016. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
58%

Sztem meg Te nem figyeltél, feltettem egy kérdést hogy ha az jön le a válaszokból hogy jobb ha nem vagy őszinte akkor majd nem leszel ezentúl őszinte vagy mi?

Kíváncsi lennék én azokra az értelmes diplomás lányokra, na meg arra hogy majd 50 évesen milyen értelmes diplomás csajaid lesznek....

Amúgy meg ha körülnéznél kicsit jobban akkor azt is láthatnád hány boldog ember él kapcsolatban, gyerekekkel és soha nem adná fel őket semmiért, főleg nem azért hogy majd 50-60 évesen az legyen a programja,gondja hogy szedjen fel olyan lányt aki még hajlandó aláfeküdni és nem annyira nagyon taszító. De Te csak azt látod amit látni akarsz.

A példád nevetséges a 38-as válaszoló jól leírta miért.

2016. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
65%

"Miquel, neked az a bajod, hogy mindenben valami egyetemes igazságot akarsz keresni és mindenre rá akarod húzni. Nem veszed figyelembe az élet és az emberi természet sokszínűségét. Amit írsz, abban van valami, de ezek csak részigazságok. Sokakra ráhúzhatók, de nem mindenre és mindenkire, nem egyetemes törvények ezek, még ha te úgy is gondolod."

-----

Nem szoktam reagálni a személyemet ért kritikákra, mert az már off kategória lenne. Jelen esetben azonban a válaszom erősen a kérdéshez tartozik.

Hanyagoljuk tehát aszt az eshetőséget, hogy kérdező elhalálozik, és nézzük, mi fog történni.

Szerinted, kedves #35-ös, kérdező idősödni fog? Válaszolok helyetted: Igen.

Szerinted, kedves #35-ös, 40 évesen változni fognak a preferenciák? Igen.

Akkor hol is tévedtem? Mert azt elhiheted, hogy ezek a preferenciák mindig mindenkinél egy irányba mutatnak. (Kivéve, ha homokba dugja a fejét, és nem ismeri fel, hogy mi is a baja.) Majd hatvan felé kullogva, ha odafigyelve élsz, te is felismered ezeket az "egyetemes" és mindenkire illő igazságokat. Mert bármennyire szeretjük is azt hinni, hogy mi mások vagyunk, mint a többiek, és bármennyire igyekszünk is kitörni ebből az egyformaságból, lényegét tekintve ugyanazokat a stációkat járjuk be. Útközben persze alkotunk, egyéb nagy tetteket hajtunk végre, amelyek elvonják a figyelmünket, és elhitetik velünk, hogy a mi életünk valóban más, de ez csak a felszín. Legbelül ugyanazok az evolúciós törvények érvényesek ránk, mint a szomszéd Pistára.

2016. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!