Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szexkapcsolatot szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexkapcsolatot szeretnék egész életemben. Ez elítélendő szerintetek? 30F

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 21:02
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

20.

Lehet, én vagyok túl fáradt, de ez, amit leírtál, nem pont az, amit én csinálok?

2016. jún. 18. 23:32
 22/50 anonim ***** válasza:
De kb az lehet amit csinálsz vagy csinálni akarsz. Ezért írtam ,hogy ez jó így, egy jó alternatíva a kapcsolatosdira. Nem csak a szokásos randi-házasság-gyerek-válás körforgás létezik.
2016. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
2016. jún. 18. 23:46
 24/50 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon csak a rossz oldalát akarjátok látni a kapcsolatoknak, de nekem mindegy. Olyan nőt nem fogtok találni aki majd csak akkor szeret titeket mikor éppen kedvetek van hozzá, csak néha-néha mikor szex kell vagy jó lenne megnézni egy filmet, de amúgy meg húzzon haza. Szexkapcsolatok pont azért nem működnek egy ponton túl mert a nő többet akar. 1-2 alkalmas partner meg nem szeret és lelkileg nem ad semmit. De úgy tűnik nektek nem nagyon van rá szükségetek ami nem baj de sok mindenről lemaradtok így amit persze soha nem fogtok elismerni.
2016. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
63%

Sok ilyen "királycsávót" láttam az 57 évem alatt. Egyetlen közös az volt bennük, hogy egyszer mindegyiknek meghajolt a dereka. Egyszer mindegyiknek be kellett látnia, hogy örökké nem állhat nyerésre az élettel szemben.

Jó dolog, amit csinálsz. Kényelmes. De semmi kényelmes dolog nincs az ember életében, amiért később nem kell súlyos árat fizetnie. Éled az életet érzelmek nélkül. Érzelmi ingadozások nélkül. Ha nincs hullám a tó tükrén, egy idő után baromi unalmas és élettelen lesz a legszebb környék is. Beleszürkülsz, és nem tudsz már örülni semminek. Legfőképpen a most annyira féltett szabadságodnak nem.

Tudod mi az élet IGAZI értelme? Kiábrándító, de megmondom: a szaporodás. A génjeink továbbörökítése. Ha letépsz egy pongyolapitypangot, újra kihajt. Próbál levelet, virágot hozni. Ha újra letéped, már nem bajlódik a levéllel, utolsó erejével meg egy virágot akar kinevelni, mert abból lesz a mag, abból lesz az ő életének értelme. Még az a szar kis gaz se akar értelmetlenül eltűnni a világból.

Tudod, mi az igazi boldogság? Amikor elérsz valamit, amiért sokat kellett küzdened. Áldoznod. Erőt, energiát, érzelmet, anyagiakat, bármit. Minél inkább meg kell küzdeni érte, minél több áldozattal jár, annál nagyobb boldogság lesz elérni. És most képzeld el, amikor az itt felsoroltakból mindent áldozni kell. Évtizedekig. Felelősnek lenni egy (vagy több) életért, aki a te génjeidet örökíti tovább, aki az örök élet reményével kecsegtet. Van fogalmad, mekkora boldogság, micsoda földöntúli büszkeség feszíti a melledet, amikor a lurkód az első barátnőjét hazahozza? Amikor a diplomáját lobogtatja? Amikor egy sörözés után cinkosan a válladba bokszol, tudod, fater, te vagy a legklasszabb pasas a világon! Amikor felszólít, hogy nézz a tükörbe, ha egy nagyapát akarsz látni...

Ahol te tartasz most, királykám, egy nagy semmi.0. Evolúciós szempontból az írástudatlan Kolompár Renátó háromszor többet ér a három gyerekével.

2016. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem elítélendő, ha te ettől vagy boldog élj így. Csak mást meg ne bánts közben.

Én meg pont az ellenkezőjét szeretném, egy nővel boldog lenni egy életen át.

2016. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

Miquel, én nem "evolúciós szempontok szerint" élem az életem, talán itt lehet a félreértés.

Tényleg nem vonz a gyerek dolog. Nincs bajom velük, tényleg, de nem akarom ilyesmire áldozni a pénzem, de főleg nem egy válásra, amiből szinte alig lehet újra felállni és normális életszínvonalat összehozni.


A lényeg, hogy nekem az, amit a nők egy ilyen kapcsolatban adni tudnak és adni akarnak, szimplán nem kell. Más kell nekem és azt is odaadják, ráadásul jól kevesebb áldozat árán.

Nem akarok "szaporodni", hanem leélni azt a 6-7 évtizedet, ami adatik és szépen, csendben elmúlni.

2016. jún. 19. 00:25
 28/50 anonim ***** válasza:
83%

Nem, egyáltalán nem elítélendő. Max. azok szerint, akik úgy gondolják, hogy létük értelme a szaporodás. Lásd fentebb.


Apropó! Miquel! Te komolyan gondoltad ezt a sok f...got? Olyan a szöveged, mintha Paolo Coelho és és Oravecz Nóra közös gyermeke rátenyerelt volna a billentyűzetre...

2016. jún. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon felszínes vagy kérdező, azzal jössz elsőnek a gyerekkérdés kapcsán hogy elviszi a pénzedet. Meg az zavar ha kapcsolatban nem minden nap fullos a csaj. Ja meg képes ott lenni a Te saját lakásodban. Önző is vagy iszonyatosan. Amúgy ez az evolúciós történet az ösztönökről szól, szexelni is ösztönből akarsz, ami magába foglalja a gyereknemzést is. Szóval igazából ez benned is meg van csak valamiért elnyomod. Az érzelmi intelligenciád viszont nulla.

Csak azt nem értem mégis mit érdekli egy ilyen felszínes, önközpontú embert az hogy mit gondolnak mások az életéről? Mit jössz ide bizonyítani az igazad ha teljesen elégedett vagy vele és úgysem változtatsz bárki bármit mond?

2016. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel téged? Kinek ártassz vele? Ettől még nem leszel tömeggyilkos, vagy rabló. Az hogy milyen kapcsolatot alakítassz ki más emberekkel, az Te rajtad és a másik illetőn múlik.

Sokkal előnyösebb ha tudsz több nyelven, mert más nyelvű hölgyekkel is lehet viszonyod (igen, nem árt ha szót is tudtok érteni).

2016. jún. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!