Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szexkapcsolatot szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexkapcsolatot szeretnék egész életemben. Ez elítélendő szerintetek? 30F

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 21:02
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
*azt
2016. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjunk annyiban, kedves Miquel, hogy nagyjából semmiben nem értünk egyet.
2016. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Beszélgettem már idősebb bácsikkal még évekkel ezelőtt, de nem az én kérdésemre árulták el azt az intelmet, hogy "soha meg ne nősülj".

Próbálok visszagondolni bármilyen férfi ismerősömre, aki ajánlaná a házasságot, de senkire nem emlékszem.

Soknak van gyereke, akit imád is, de a házasságot egyikük sem propagálja.

De ez számomra lényegtelen, tényleg, ezeket a kérdéseket rég lezártam, a kérdésem sem erről szólt.


Hogy elkezdenék-e hazudozni a nőknek a ti egyöntetű véleményetek nyomán?

Nem tudom. Ez nem döntés kérdése sztem, hanem a megváltozó körülményekre való reakció.

Ha holnaptól nem lennének fogékonyak rám a nők, gondolom elkezdenék hazudozni. Ennek sok köze nincs a véleményetekhez.

Szimplán csak fel akartam mérni az általános véleményeket.

2016. jún. 19. 15:34
 44/50 anonim ***** válasza:
19%
Hát ehhez csak gratulálni tudok hogy aljas módon képes lennél félrevezetni nőket csak hogy lefeküdjenek veled. Ráadásul azt mered állítani ez nem döntés kérdése. Nem csak éretlen vagy de még szánalmas is ezzel a hozzáállással.
2016. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértünk, #42-es. :-))
2016. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

44-es

Nem nagyon értem a kifogásodat.

Természetes, hogy az ember adaptálódik a körülményekhez, ha azok rajta kívül állnak.

Felőlem hajtogathatod bárkinek, hogy te Gyugyu lennél és nem Tomóceusz, de mind tudjuk az igazságot...


Hogy aljas módon vezetjük-e félre egymást?

Hát nem tudom. Mondd csak, te sminkelsz? Vettél már fel pushupot, magassarkút, nagyibugyit?

Voltál már szoliban?

Mondtad már férfinek, hogy ő a legjobb az ágyban, mikor ez nem volt igaz? Színleltél már orgazmust vagy akár elégedettséget?

Hacsak egyre is igen volt a válaszod, sztem nincs jogod bírálni. Persze ez nem fog megakadályozni benne, engem meg nem fog érdekelni akkor sem, ha történetesen mindenre nem volt a válaszod, így a vita nem csak meddő, de értelmetlen is erről.

Én vállalom, hogy ha kell, embert is ölök a túlélésemért, ennélfogva a hisztid egy akkora csaláson, ami egyáltalán nem számít kirívónap manapság, nekem kissé furcsa.

2016. jún. 19. 18:44
 47/50 anonim ***** válasza:
37%
Neked azért furcsa mert nem Te leszel az a lány akit átvernek. De képzeld vannak érző lények is a világon (tudom, ez neked most meglepő) és Te önző módon képes vagy becsapni, megbántani, fájdalmat okozni nőknek csakhogy megkapd amit akarsz. És azzal takarózol hogy hát mások is megteszik. Szóval mész a bugyuta, sötét emberek után és elégedett vagy magaddal. De mindegy, én befejeztem, úgyis mindenki meg/visszakapja az élettől azt ami jár neki.
2016. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
70%

Szaporodásra kb nincs szükség 7 milliárd ember mellett az emberi faj nem áll a kipusztulás szélén ,vagyis inkább rettentően túl van szaporodva. Szóval gyerekre logikusan semmi szükség nincs. Ösztönszinten réti pitypangként megrekedve lehet hogy sokan élnek ,nem is kétlem,de aki logikusan gondolkodik ,az rájön ,hogy ha az ő génkészlete összejön egy másik egyed génkészletével az már nem ő lesz csak egy véletlen keverék, és a következő generációkban szépen annyira fel is hígul mint egy többször kimosott szörpös üvegben a málna, végül kimutathatatlan lesz, szóval nem ez ,nem örök élet..


Sokan hisznek a lélek hallhatatlanságában,lélekvándorlásban,sorsban, karmában stb és nem fizikai síkon képzelik az "örök életet" Hogy ez mennyire reális és bizonyítható ez nagyon messzire vezet és van rá külön témacsoport itt is.


Ismerek nem egy nőt aki szintén nem akar családot, gyereket ,és van aki már 40-en is túl van, teljesen boldog így függetlenül, viszont igényli a szexet a páros elfoglaltságokat. Ilyeneket kell keresni, független önálló nőket, akik nem akarnak kényszeresen egyberagadni a párjukkal Vagy olyat aki már letudta a szülést,elvált és háta közepére nem kívánna még egy házasságot meg gyereket. Ilyenből még több akad.


Sajnos ismerősi körben 20-ból 19 vagy válás után van, vagy marják egymást a feleséggel és csak a gyerek ,hitel tartja őket össze. A férfi egy idegroncs iszik ,félrenőzik,vagy tipikus Elbundi stílus lesz, a nő meg hisztérika vagy pszihológiai eset..Rossz arány ,baromi rossz.

2016. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Á, 48., te is biztosan csak kamuzol és nem veszed észre az idilli párokat...
2016. jún. 19. 21:09
 50/50 anonim ***** válasza:

Ezek a párok is idilliek, kint az utcán,ha éppen nézik őket meg facebookon szép nyaralási képeket töltenek fel..Aztán hazamennek és egyik balra -másik jobbra.


Én nem kétlem hogy az elején az első pár évben még a hormonok hatása alatt virulnak a kapcsolatok ,de utána...kitisztul a köd és megy a játszmázás a hajtépés a vádaskodás ,követelődzés, szakítás ,válás, kisemmizés és hirtelen a legnagyobb szerelemből a legnagyobb ellenség válik..Vagy másik út a letargia ,mindenről lemondás, "nekem ennyi jutott ezt érdemlem" érzés ,és belenyugvás a sorsba. Házasság= élve temetés.

2016. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!