Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerek egy olyan férfit sem, aki szenvedélyes, nagyratörő, van benne kalandvágy az új élmények megismerése iránt és akár az egész világot beutazná?

Figyelt kérdés

Azt hiányolom a mai fiúkból/férfiakból, hogy beérik kicsivel és nem igazán látom a törekvést arra, hogy megvalósítsák az álmaikat. Néha már úgy érzem, hogy én vagyok irreálisan idealista, de én szeretnék utazni, helyeket és embereket megismerni, élményeket szerezni, illetve vannak szakmai téren is célkitűzéseim, ahogy a magánéletben is. Egyfajta életminőséget képzelek el magamnak. Viszont nem egyedül, de mindig falakba ütközöm, mert úgy veszem észre, hogy ugyanez a vágy hiányzik a férfiak többségéből. És ezért túl nagy falatnak érzem magam. Semmiképp sem akarok általánosítani, de sokan beérik egyszerű dolgokkal, középszerű élettel és inkább otthon ülnek vagy kuporgatják a pénzüket. Kis részben a volt kapcsolatomban is ez volt a probléma. Azt éreztem, csak visszahúz és korlátokat állít elém.

Egyébként ettől függetlenül a legtöbb pasi, akit megismerek aranyos, kedves, stb. de ez mégis hiányzik belőlük és tudom magamban hogy az ebből fakadó csalódásom miatt úgy sem lehetne harmonikus a kapcsolatunk. :( Nem gondolom, hogy rossz helyen keresgélek, mert nem keresek céltudatosan senkit... egyszerűen ilyen emberek vesznek körül, ami rossz, mert én meg nem olyan vagyok, mint ők.

21 L



2016. jún. 23. 17:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
# 5 vagyok, köszi :D Egyszer az életben mindenképp el akarok menni Észak-Amerikába, az USÁba meg Kanadába is, és persze Alaszka sem maradhat ki, és akkor gondoltam miért ne kerülnénk már meg a Földet, ha épp arra járok :D És úgy vagyok ilyen ambiciózus, hogy abszolút nem gazdagságban nőttem fel, sőt, mindig le voltunk maradva a többiekhez képest, igaz, szerencsére szegények sem voltunk. Csak nekem elegem lett a mindent-házilag-toldozgatás-foltozgatásból ami valahogy sosem működött. Az eddigi két barátnőm szintén hasonlóan nőtt fel, de bennük nem alakult ez ki, ők simán ellennének otthon a szülői házban egész életükben. Amikor együtt voltunk, mindig minden programot én találtam ki és szerveztem le, és nem egyszer éreztem azt, hogy igazából csak én akarok menni megnézni, csinálni dolgokat. Én nem vagyok a bármibe beletörődő, elfogadást a változtatás helyett hangoztató típus, nem tudom, mennyire gyári és mennyire szerzett tulajdonság.
2016. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
nem vársz el kicsit túl sokat? bennem van ambíció, próbálom az élet szépségét megtapasztalni, de az élet nem éppen mindig ilyen szivárvány, ahogy te ezt elképzeled.
2016. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

#5. Igen, az amerikai kontinens nagyon vonzó. Kanadáról már csak hallomásból is nagyon szépeket hallottam. :) Nekem Észak, Dél és Közép-Amerika is nagyon tetszik.

Egyáltalán nem feltétele az ilyesfajta gondolkodásmódnak a gazdag háttér, sőt szerintem aki mindent "kézhez kap", nem is olyan ambíciózus.

Én is a régi kapcsolatomban folyton programot szerveztem volna, a barátom semmit nem talált ki. :D persze a pihenés is jól esik sokszor, de én még egy fárasztó vizsga után is a városban lófráltam volna.:DD egyszerűen szeretek járni-kelni

2016. jún. 23. 20:11
 24/37 A kérdező kommentje:
"hallomásból is nagyon szépeket hallottam" ... kicsit elírtam, de remélem érthető :D
2016. jún. 23. 20:11
 25/37 anonim ***** válasza:
Jajaja, Dél-Amerika is jó, néha nézegetek képeket a városokról, meg azt szoktam, hogy a Google Street Viewt lerakom mondjuk Santiagoba, és sétálgatok :D Van egy Geoguessr nevű játék, lerak ezen a StreetViewen random pontokra, és neked ki kell találnod, hol vagy. Egy időben rengeteget lógtam rajta, próbáld ki :D
2016. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
88%
Elnézést, hogy nem olvastam végig. Én csak egy világmegváltó terveket szövögető kamaszt látok, kérdező. Olyat, akiből 12 egy tucat. Utazni akarsz? Rendben van. Teremts olyan életfeltételeket, amiből ezt megteheted. Ahol nyugodtan otthagyhatod a munkahelyedet, nem fog ezer másik jelentkező a helyedre pályázni. Keress annyit, hogy utazhass. Legyen olyan lakásod, amit nyugodtan magára hagyhatsz, nincs se növényed, se kutyád, se macskád. (Gyerekről persze szó sincs, hiszen az manapság nem divat.) Legyen olyan garázsod, ahol nyugodtan otthagyhatod a kocsit, nem esik bántódása. Ez s meg ezer feltétel, aztán mehetsz is. Csakhogy mire ezeket megszerzed, merőben más preferenciák születnek.
2016. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Nem az egész életemet szeretném erre áldozni :) csak például az idei nyaramat, a pénzem meg is lenne rá, csak ember nem, akivel mehetek.:D esetleg barátnő, de szívesebben mennék szerelmesen.
2016. jún. 23. 20:40
 28/37 anonim ***** válasza:

Elmondok valamit: azok a férfiak, akikben megvan az bizonyos törekvés, nem túl gyakran mutogatják magukat. Nem bujkálnak, hanem dolgoznak. Éjt nappallá téve azon gürcölnek, hogy jobbá tegyék magukat, profivá váljanak a szakmájukban, befuttassanak egy vállalkozást, stb. Mindezt egyrészt puszta "idealizmusból", másrészt azért, hogy mire 35-40 évesek lehessenek, hátradőlhessenek, és összejöhessenek egy akár olyan nővel mint te. Értem az igényeid, de az életszínvonalat hosszú távon valahogy meg kell teremteni, ez pedig általában évek kemény munkájával jár.


Nem meglepő, hogy jellemzően egy férfi nem attól érzi magát kiteljesedettnek, hogy eljutott néhány távoli helyre a világban. Az kikapcsolódás, csak hab a tortán, de nem attól leszek az, aki vagyok, hogy eljutottam Kínába, meg New Yokrba. Az sokkal inkább jellemez engem, hogy mit tettem le az asztalra ezért. Egy céltudatos huszonéves erre koncentrál. Így sokszor a párkapcsolatok is háttérbe szorulnak. Mit tanulsz egyébként, és milyen emberek között mozogsz?


Lényegében arra akartam rávilágítani, hogy ami neked a szenvedélyed, pl. az utazás, az lehet másnak jelenleg eléggé hátul van a listáján. Ettől még ez a valaki lehet céltudatos, és nagyra törő, sőt. Tehát legjobb lenne olyan partnert találnod, akinek nemcsak, hogy van szenvedélye, de ez némileg megegyezik a tiéddel.

2016. jún. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
40%

bocs, kedves kérdező, de a felsorolt jelzőknek, és az alatta kifejtett mondatoknak vajmi kevés közük van egymáshoz


elég távol esik a grandiózus tervektől az, hogy valaki beutazza a világot, és a szenvedélyt sem repülőjegyben mérik


te egy szimpla pénzes balphaszt keresel, és becsomagolod az egészet egyfajta egoista, blőd álarcba, hogy ne tűnjön olybá, hogy csak jól akarsz élni, hanem megtámogathasd a mondókádat azzal, hogy "neked bizony nem elég egy olyan, aki a nyugati forgóóra alatt issza a sörét, neked olyan kell, akivel majd koktélozhatsz a seychelle-szigeteken"


akkor keress olyat, ez ennyire egyszerű

vagy pedig fogalmazd át a mondókádat olyatén formába, hogy esetleg kiérződjön belőle az, hogy valamiféle agykapacitással is fel lehet kelteni az érdeklődésedet, és nem csak pénzzel


és nem akarlak elkeseríteni, de mehetsz te a világ legdrágább szállodájába, mehetsz a világ legegzotikusabb szigetére, csinálhatsz bármit...amíg ahhoz a bármihez pénz kell, addig az ugyanolyan semmilyen időpocsékolás, és jelentéktelen, unaloműzésnek se jó, céltalan zéró lesz, mint azok a dolgok, amiket most lebiggyedő szájjal lenézel csak azért, mert pár ezer forintba kerülnek, és nem milliókba

2016. jún. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
59%
Egyrészt a kérdés (és a hozzá tartozó magyarázat) nem feltétlenül a pénzről szól, hisz a kérdező is írta, hogy meglenne az anyagi háttere egy olyan jellegű utazáshoz, amiről ír. Másrészt sajnos manapság az emberek egy jó része már valóban nem mer, vagy nem tud, esetleg nem is akar nagyot álmodni, úgy hogy tegyen is érte. Egyébként én is hasonlóképp látom sok szempontból a helyzetet, mint te, kedves kérdező. Volt időszak amikor viszonylag sokat utazgattam (pl. több alkalommal is jártam az usaban), de mindig egyedül és ebből elegem lett. Ahogy abból is, hogy hiába vannak nagy terveim, valahogy nen tudom az afelé tartó folyamatot olyan intenzíven megélni, ahogy szeretném, mert nincs mellettem olyan társ, akivel ezt az érzést megoszthatnam...szóval abszolút értem mire gondoltál. 22F
2016. jún. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!