Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerek egy olyan férfit sem, aki szenvedélyes, nagyratörő, van benne kalandvágy az új élmények megismerése iránt és akár az egész világot beutazná?

Figyelt kérdés

Azt hiányolom a mai fiúkból/férfiakból, hogy beérik kicsivel és nem igazán látom a törekvést arra, hogy megvalósítsák az álmaikat. Néha már úgy érzem, hogy én vagyok irreálisan idealista, de én szeretnék utazni, helyeket és embereket megismerni, élményeket szerezni, illetve vannak szakmai téren is célkitűzéseim, ahogy a magánéletben is. Egyfajta életminőséget képzelek el magamnak. Viszont nem egyedül, de mindig falakba ütközöm, mert úgy veszem észre, hogy ugyanez a vágy hiányzik a férfiak többségéből. És ezért túl nagy falatnak érzem magam. Semmiképp sem akarok általánosítani, de sokan beérik egyszerű dolgokkal, középszerű élettel és inkább otthon ülnek vagy kuporgatják a pénzüket. Kis részben a volt kapcsolatomban is ez volt a probléma. Azt éreztem, csak visszahúz és korlátokat állít elém.

Egyébként ettől függetlenül a legtöbb pasi, akit megismerek aranyos, kedves, stb. de ez mégis hiányzik belőlük és tudom magamban hogy az ebből fakadó csalódásom miatt úgy sem lehetne harmonikus a kapcsolatunk. :( Nem gondolom, hogy rossz helyen keresgélek, mert nem keresek céltudatosan senkit... egyszerűen ilyen emberek vesznek körül, ami rossz, mert én meg nem olyan vagyok, mint ők.

21 L



2016. jún. 23. 17:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Nah, aki szeret túrázni, kirándulni, utazni, és szívesen jönne velem, az szóljon :D 21/L
2016. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én pont ilyen vagyok amit leírtál. Imádok kirándulni, szeretem a természetet nagyon. Emellett határozott célom van a karrieremről már 6 éves korom óta (most 25 vagyok). Egy nőtársad ezek után mégis lekoptatott, hgy "túl jó vagyok". :D Túlélem, csak sajna más dolog amit egy nő leír, hogy mit szeretne és más ami tényleg kell neki :)

2016. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

#28. Értem, amit mondasz és teljesen normálisnak tartom, hogy valaki bejár egy ilyen életutat, nem pedig arról szól az élete hogy minden héten kitud ruccanni valami drága helyre. Nyilván elkell érni egy szintet, hogy ezt megtehesse az ember. Igazából az lett volna a kérdésem lényege -lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam-, hogy az ember akár csak egy évben egyszer vagy kétszer igényelje, hogy elmehessen külföldre, nem feltétlenül nyaralni és lábat lógatni, hanem világot látni. Az év többi részében pedig egy hónapban párszor programokat csinálni, legyen az csak egy séta a természetben, vagy városnézés belföldön, akármi.:) De úgy veszem észre, hogy sokan akik ezt megtehetnék, inkább az otthonülést választják. :) persze, nyilván mindenkinek más a prioritás és ezzel nincsen semmi gond.

Illetve nekem sem az a célom, hogy minden hétvégén kiruccanjak egy európai körútra, mert nem is tehetném meg, legalábbis jelenleg. Én is tanulok, év közben abból áll majdnem minden napom, hogy a vizsgákra készülök, stb. Itt most nem írnám le, hogy hova járok és mit tanulok, mert ismerve az itteni embereket, kapnak az alkalmon és még azt is szidni fogják, bár ennyiből már szerintem ki is lehet találni...:D

És köszönöm a hasznos hozzászólást, egyetértünk sok dologban.:)


#29. Nem tudok veled mit kezdeni és nem fogok semmit bizonygatni, azt hiszel felőlem amit csak akarsz...:) te nem tudtad megérteni, ha körülnézel, más megtudta érteni hogy mire gondolok. De hát nem mindenki lehet jó szövegértelmezésben.


#30. Pontosan erről van szó, jól összefoglaltad. :) (csak nekem már nincs erőm még egyszer leírni:D) Köszönöm!


#32. :) én tartom magamat ahhoz, amit leírtam. Persze egy kapcsolat alapfeltétele nem ez, hiszen sok más dolog szükséges hozzá, mint pl közös hullámhossz és értékrend, stb. De az már egy jó kiindulópont, ha valaki úgy gondolkozik mint mi és szeret ilyen dolgokat csinálni. :)

2016. jún. 24. 12:54
 34/37 anonim ***** válasza:
27%

gratulálunk

egy 21 éves "nagyon sokat tanuló" géniuszhoz van szerencsénk, akinek túl szűk ez az univerzum

2016. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
0%
De hiszen itt vagyok kedves kérdező :D ;)
2016. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
30-as vagyok. Sajnos manapság az idealizmust nézik le, mert nem állsz be a sorba. Az meg, hogy mit tanulsz?! Őszintén szólva aki emiatt ítél meg, azzal egyszerűen nem érdemes foglalkozni. Ettől még, sőt(!), emiatt (is) simán lehetsz egy nagyszerű ember!
2016. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2018. máj. 5. 12:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!