Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerek egy olyan férfit sem, aki szenvedélyes, nagyratörő, van benne kalandvágy az új élmények megismerése iránt és akár az egész világot beutazná?

Figyelt kérdés

Azt hiányolom a mai fiúkból/férfiakból, hogy beérik kicsivel és nem igazán látom a törekvést arra, hogy megvalósítsák az álmaikat. Néha már úgy érzem, hogy én vagyok irreálisan idealista, de én szeretnék utazni, helyeket és embereket megismerni, élményeket szerezni, illetve vannak szakmai téren is célkitűzéseim, ahogy a magánéletben is. Egyfajta életminőséget képzelek el magamnak. Viszont nem egyedül, de mindig falakba ütközöm, mert úgy veszem észre, hogy ugyanez a vágy hiányzik a férfiak többségéből. És ezért túl nagy falatnak érzem magam. Semmiképp sem akarok általánosítani, de sokan beérik egyszerű dolgokkal, középszerű élettel és inkább otthon ülnek vagy kuporgatják a pénzüket. Kis részben a volt kapcsolatomban is ez volt a probléma. Azt éreztem, csak visszahúz és korlátokat állít elém.

Egyébként ettől függetlenül a legtöbb pasi, akit megismerek aranyos, kedves, stb. de ez mégis hiányzik belőlük és tudom magamban hogy az ebből fakadó csalódásom miatt úgy sem lehetne harmonikus a kapcsolatunk. :( Nem gondolom, hogy rossz helyen keresgélek, mert nem keresek céltudatosan senkit... egyszerűen ilyen emberek vesznek körül, ami rossz, mert én meg nem olyan vagyok, mint ők.

21 L



2016. jún. 23. 17:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy egyedül fogok menni túrázni :))
2016. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
#10. én pedig olyan férfit választok magamnak, aki számomra tökéletes. :) Szerintem ez így a normális, én sem érném be egy tesze-tosza, károgó, negatív, sörhasú zsíroshajú valakivel. És ha egy olyan férfival találkoznék, aki a fent felsorolt úgymond "elvárásoknak" megfelel, de ahogy mondod, nagyképű stb. felőlem mehetne oda ahova akarna, melegebb éghajlatra. Nem jellemző egyébként, hogy engem akárki is semmibe venne, inkább én vagyok az aki kifogásol dolgokat, mert tényleg az a baj a legtöbb élettől valamit is akaró férfival, hogy azt hiszik ők mindent megtehetnek, és ha egy szavammal letöröm a fene nagy önbizalmukat akkor már azt se tudják hogyan hápogjanak. De hiszem, hogy van arany középút, akiben minden megvan. :)))
2016. jún. 23. 18:37
 13/37 anonim ***** válasza:
40%

Én meg olyan nőt, aki számomra tökéletes. Ő pedig nem a pénzem nézi, hanem a lehetőségeket bennem... Nem csak akkor kellek neki, amikor mindenben tökéletesen teljesítek, hanem akkor is amikor még sok lépés hátravan a sikerig.

Lehetne még sorolni a tulajdonságokat.

2016. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
40%
Jah és ha találok egy ilyen lányt, aki kitart mellettem, akkor is amikor még csak küzdök, semmi pénzért nem cserélném le olyanra, aki csak akkor közeledne felém, amikor már mindenem megvan...
2016. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Az egész nem a pénzről szólt, hanem az emberi természet kíváncsiságáról és többre vágyásáról, de ha te ezt szűrted le... fogadd gratulációm.
2016. jún. 23. 18:53
 16/37 anonim ***** válasza:
0%
Ez hulyeseg hogy nincsenek nagyratoro pasik, masbol se all a vilag csak a penzehes torteto emberekbol, te hol laksz a Holdon?
2016. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Én egy ideje már agyalok azon, hogy beutazzam a világot hátizsákkal. Még gyűjtöm az erőt, olvasgatok utazós blogokat. Azért ez nem olyan egyszerű, pénz is kell hozzá rendesen és lelkierő.
2016. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
73%

Az egész kérdésed arról szól, hogy mikor találsz már olyan pasit, aki gazdag; ráadásul úgy, hogy olyan munkát végez, ami mellett sok szabadideje van, hogy közösen szórakozhassatok.

Csak hát azért nem ilyen őszintén van megfogalmazva. :D

2016. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
61%
Egy ilyen férfit szerintem már nem te választasz, hanem ő válogat úgy ahogy akar. Ha te is megütsz egy ilyen magas szintet minden téren, akkor van esélyed. Amúgy mindenképpen gazdagabb helyeken érdemes keresgélned, lehetőleg olyanokat, akiknek a szülei gazdagok, mivel ehhez már komoly vagyon kell, amit ennyi évesen még nem lehet elérni.
2016. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Szögezzük le itt és most: nem a gazdagság és a pénz a cél, de ezt már kifejtettem korábbi komiban, hogy ellehet menni szép helyekre kibírható áron is. :) innentől kezdve ha mindenki csak szemellenzősen "pénzezni" tud, azzal nem tudok mit kezdeni... pont erről beszélek, erről a mentalitásról -.-

speciel találkoztam már olyannal, lánnyal is, aki 1 hátizsákkal járta be a világot, vannak ilyen oldalak is

2016. jún. 23. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!