Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti nem akartok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti nem akartok vagy nem tudtok udvarolni?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném szögezni, hogy nem célom a provokálás és az sem, hogy ezalatt a kérdés alatt szidjuk a nőket vagy a férfiakat.


Nos az elmúlt időkben azt vettem észre, hogy akik próbálkoznak nálam azok egyáltalán nem tudnak udvarolni.


Felhozok egy példát. Megismertem egy pasit. Az oké, hogy elkezdett írogatni. Ez már az udvarlásnak úgy gondolom, hogy az egyik alapja. Elkezd érdeklődni, próbál megismerni...

De lényegében mindig ugyanaz az a sablonos beszélgetés megy. Tehát azt érzem, hogy elpufogtatja nekem a kis begyakorolt "mi a kedvenc ételed, mi a hobbid" kérdéseket és már azt hiszi, hogy megismert.

Arról meg már nem is beszélek, hogy valaki a 3. találkozón vagy az első pár levélváltás után azt ecsetelgeti, hogy hogyan nyalná le rólam a bugyit.


Na nekem ez nagyon nem a stílusom.


Mielőtt még megkapnám, hogy gazdag, bunkó pasikkal randiztam eddig hát nem. Mondjuk nem is értem ezt az általánosítást...


Mindig megkapom a kérdést, hogy: "miért vagyok még mindig 24 évesen egyedül."


Hát azért, mert mostanában nem éreztem úgy, hogy végre megtaláltam azt a férfit, aki mellett nő lehetek és önmagamat tudom adni...


2016. aug. 19. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
50%
Én szeretnék udvarolni, de nem hagyjátok.
2016. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
66%
Ahhoz, hogy értelmes beszélgetés alakuljon ki, kell a nő is. Most gondolj bele. Mondjuk internet. Van egy adatlap, oké, szép lány van rajta, de tök alap infók. 168 centi, barna haj, és oda van írva 2 hobbi. Most itt választani lehet, hogy elindulsz a "szép a hajad" vonalon, vagy a hobbijairól kérdezel, hátha találsz valamit, amiről lehet beszélgetni. De ez élőben is ugyanez. Ha nem ér titeket valami külső inger, akkor a férfinak 3 perc alatt kéne megváltania a világot úgy, hogy egy tök idegen nővel ül szemben. Viszont ha te is kezdeményezed a beszélgetést, akkor kialakulhat a dolog, de ha csak igen/nem/talán/ és te? vonalon mozogsz, akkor nagy csodát ne várj. Aki mg szexre tereli 2 üzenetváltás után, azt hagyni kell, mert hülye, vagy csak lyukat keres, ahova maszturbálhat. 23/F
2016. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
45%

Udvarolni? A kérdésekből láthatod itt, mielőtt oda jutna a pasi, hogy udvarolna, már sokan tolják a bugyit lefelé. A lányoknál az a kérdés, miért hagyják a második találkozásra.

Egy csokor virággal megjelenve, meg körbe röhögik a pasit. Mit akarsz ezzel a marék gazzal?

2016. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

Kedves kettes válaszoló!


Nem szeretnélek kiábrándítani, de általában én vagyok az az ember, aki az egész beszélgetést "viszi a hátán".


Nem egy olyan randim volt már, ahol a pasiból egy igent és egy nemet tudtam kicsikarni...


Sőt, olyan is volt múltkor, hogy a pasira egy kisebb pánikroham tört rá.

Akkor is nyilván nekem kellett jobban "oda tenni magam"!


Nem vagyok fent egyik társkeresőn sem. Erről nem tudok nyilatkozni.


Itt is szoktam kapni pár levelet. Van/volt hogy kialakult már elég jó kis beszélgetés. De zömében csak olyanok, hogy "mizu"?

Hát neeee, én már unom a "mizu" és "mi a kedvenc ...." szöveget.

2016. aug. 19. 10:48
 5/62 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudnak, mert sosem tanulták.


Ha neked kellene ismerkedned, te sem tudnál valószínüleg, te sem tanultál, ugyanis ez jön le a megfogalmazásodból. Vagyis úgy állítod be, mintha neked nem lenne felelősséged az egészben, mintha te nem egyenrangú felet keresel, hanem irányítót, és neked csak az jut, amit a másik felvet? És ha nem tetszik, akkor sem változtatsz a témán, hanem elmondod őt magadban egy balfxsznak...


És első körben önmagadtól képesnek kellene NŐnek és önmagadnak lenned! Ez nem olyan dolog, amit másból kell meríteni.

2016. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
71%
Jó, oké, nyilván a mizu az a vicc kategória. Viszont még mindig nem értem, hogy mit vársz akkor ha semmit nem tud a másik fél rólad, mert gáz megkérdezni, azt, hogy mi a hobbid, vagy hogy hol tanulsz/dolgozol. Amúgy én marhára nem akartalak téged betámadni, csak leírtam a véleményemet, de te egyből támadólag léptél fel. Türelmes lány vagy, ahogy látom, és a kritikát is tudod kezelni. Ja, nem :D Amúgy nekem honnan kéne tudnom, hogy te vitted a beszélgetést? A lányok döntő többsége ül a popsiján és várja, hogy a srác váltsa meg a világot, ha meg nem sikerül, akkor mekkora tróger gyökér már, aki nem tud udvarolni, meg tök unalmas...
2016. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
60%

Én tudok és szeretnék is,de nincs kinek. Mivel esélyt sem kapok,még csak megismerni sem akarnak,az ilyen alapvető kérdésekig nem jutok el,mert szóba sem állnak velem a nők,pedig nem vagyok csúnya...

De nem vagyok tökéletes kinézetű adonisz,és a nők meg csak a herceggel állnak szóba kizárólag...

Hülyékkel ismerkedsz,én nem tudom ti merre,de látom a környezetemben is,és magamon is, hogy a nők azokkal beszélgetnek és jót vihorásznak,akik egyébként tudásilag és értelmileg nullák. De adoniszok,jól néznek ki,és ez már bőven elég a nőknek.

Mi meg az ismerőseimmel maximum álmodozhatunk arról,hogy nő egyáltalán a közelünkbe kerül valaha...

Mert nem születtünk jóképűnek,így már szóba sem állnak velünk... úgy meg elég nehéz lenne összeszedni egy barátnőt.

Udvarolnék,de kinevetnek érte,megaláznak érte, és elküldenek a búsba.

Egyetlen csaj volt,aki aranyosan megköszönte,de ő meg csak haverként tekintett rám,semmi több...

Én sajnos annál többet szerettem volna tőle,és nem ment a dolog tovább...

Szóval amíg csak kinevetés,megalázás a jutalom érte addig nem éri meg udvarolni sem.

A jóképű gyerek úgyis odamegy a csajhoz,és 2 szót szól hozzá és viszi is a lakására fel. akkor én minek törjem magam udvarlással,meg egyebekkel?

25/F

2016. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a kérdezőnek a "mi a hobbid?" kategóriájú kérdésekkel az a baja - jogosan -, hogy az egész olyan így mint egy űrlap kitöltése. Mellesleg az ilyen kérdések úgy hangzanak, hogy "most néhány lényegtelen dolgot kérdezek tőle, ami persze valójában nem is érdekel, csak hogy ne nézzen úgy ki hogy egyből a szexre térek, de most már jöhet a szex téma..."
2016. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
65%
Jó, ti mit kérdeztek első körben egy ismeretlen embertől? Tényleg érdekelne, ha már le lettem pontozva.
2016. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
74%

A 30-as korosztályban sem sokkal jobb a helyzet. Én fent vagyok társkeresőn is, rendesen kitöltöm az adatlapot, még a szabad szöveges részt is (kevés is az a rész számomra, sokkal többet tudnék írni, nincs könnyű dolgom, hogyan zsúfoljam be magam olyan kevés karakterbe...). Nincs lekorlátozva, hogy kik írhatnak nekem, szóval gyakorlatilag bármelyik regisztrált felhasználó. Erre annyit kapok, hogy lájkolgatnak (de írni már nem írnak semmit), vagy egyből erotikus tartalmu levelekkel bombáznak (a fotóim, amik kint vannak, nem olyan jellegűek, hogy ez indokolt legyen), vagy ha még ír is valaki, zömében én tartom életben a beszélgetést, amit egy idő után megunok, és akkor úgy vagyok vele, hogy hagyjuk. Egyébként nem írnak sokan, a legtöbb levél, amit kapok, automata rendszerüzenet, hogy XY beszélgetne, de ezt nem a felhasználó küldi ki, szóval nem is tudnak róla, ezekre nem reagálok, csak törölni szoktam.


Itt meg volt már olyan, hogy beszélgettem valakivel, teljesen normálisnak tűnt, aztán egyszercsak jön azzal, minden előzmény nélkül, hogy mondjuk végigsétálnék-e rajta tűsarkúban... Mi van????...

2016. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!