Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiak miért nem tudnak udvarolni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 14:37
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
57%
nincs rá igény
2016. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
47%

Tudok, pontosabban tudnék, de hatványozottan tovább tart.

Diversitas delectat, belecsempészem inkább tényleg működő módszerek közé.

2016. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
45%

Mert sok az olyan nő akik hamar odaadja magát a pasinak, és minek udvaroljon ha enélkül is megkapja a nőt.

Én udvarolnék, csak nincs aki érdemes lenne rá.

2016. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
9%

Vajon erre Turcsy mit felelne?


Amúgy sztem tudunk. Én biztosan tudok :)

2016. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
41%
Tudnak csak nem akarnak, mert a nők anyagiasak és elsírják magukat, ha olcsó ajándékokat kapnak.:(
2016. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
80%

"Mert sok az olyan nő akik hamar odaadja magát a pasinak, és minek udvaroljon ha enélkül is megkapja a nőt."


Sokszor gondolkoztam már ezen én is, hogy miért van ennyire kihalóban manapság az udvarlás, és bár lány vagyok, ezzel a fenti mondattal tényleg egyet értek. Nagyon sok a r*ibanc, aki 2 szép, vagy épp kevésbé szép szó után már terpeszt is. És az ilyenek miatt szívnak azok is, akikbe egyébként még szorult tartás.

2016. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Biztos kihat a nők viselkedése a férfiakra és fordítva, de ha vki hamar megfektet egy nőt, az bizony az ő döntése, ezt ne fogjuk a nő viselkedésére. A férfi eldöntheti, mit tesz és manapság a férfiak többsége nem udvarol, ezt nem kell a könnyűvérű nőkre fogni, hisz a férfiak is könnyűvérűek elvileg saját akarattal rendelkező lények, ne más legyen azért a hibás, amit egy könnyűvérű férfi macsó, pasi tesz. ez tipikus szocializációs különbség, amitől egy nő k.va. Engem nem zavar, ha más hamar ágyba bújik és nem siránkozom ezen, más se tegye, felesleges.
2016. márc. 27. 14:59
 8/57 A kérdező kommentje:
Egy kicsit összekavarodtak a mondataim, de remélem a lényeg érthető.
2016. márc. 27. 15:00
 9/57 anonim ***** válasza:
69%
Én is egyet értek azzal, hogy sok nő hamar szét teszi a lábát. Én szeretek udvarolni egy lánynak, és csak is azzal jönnék össze akinek kell udvarolni. Szerintem az egy nagyon jó dolog. Csak sajnos ezek miatt kihalóban van. De vannak még férfiak akik szeretnek. Köztük én is. 26/f
2016. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
21%
Tartas? Miert kell kitartani, ellenallni? Ez egy regimodi baromsag
2016. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!