Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti nem akartok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti nem akartok vagy nem tudtok udvarolni?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném szögezni, hogy nem célom a provokálás és az sem, hogy ezalatt a kérdés alatt szidjuk a nőket vagy a férfiakat.


Nos az elmúlt időkben azt vettem észre, hogy akik próbálkoznak nálam azok egyáltalán nem tudnak udvarolni.


Felhozok egy példát. Megismertem egy pasit. Az oké, hogy elkezdett írogatni. Ez már az udvarlásnak úgy gondolom, hogy az egyik alapja. Elkezd érdeklődni, próbál megismerni...

De lényegében mindig ugyanaz az a sablonos beszélgetés megy. Tehát azt érzem, hogy elpufogtatja nekem a kis begyakorolt "mi a kedvenc ételed, mi a hobbid" kérdéseket és már azt hiszi, hogy megismert.

Arról meg már nem is beszélek, hogy valaki a 3. találkozón vagy az első pár levélváltás után azt ecsetelgeti, hogy hogyan nyalná le rólam a bugyit.


Na nekem ez nagyon nem a stílusom.


Mielőtt még megkapnám, hogy gazdag, bunkó pasikkal randiztam eddig hát nem. Mondjuk nem is értem ezt az általánosítást...


Mindig megkapom a kérdést, hogy: "miért vagyok még mindig 24 évesen egyedül."


Hát azért, mert mostanában nem éreztem úgy, hogy végre megtaláltam azt a férfit, aki mellett nő lehetek és önmagamat tudom adni...


2016. aug. 19. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
65%

7-es:

Ha egy jóképű úriember odamegy egy hölgyhöz és az 2 perc múlva a lakásán van, akkor sajnálom de rossz helyen akarsz kopogtatni.... nem pedig a normálisabb nőknél akik jó néven vennék az udvarlást...

2016. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
30%

Minek udvarolni.A ku rvákat a pénz érdekli nem a beszéd....


Amúgy a nők meg elfelejtették megtanulni hogy hogy kell fogadni az udvarlást.Nem pedig azt mondani utána hogy jaj megint meg akartak b aszni.....

2016. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
48%
Látom a kérdező lelépett pedig azt hittem, hogy ő majd meg tudja nekem mutatni, hogy hogyan is kell udvarolni egy ismeretlen embernek akiről nem tudsz az égvilágon semmit. Az itt a baj, hogy nagyon sok nő elvárja, hogy azonnal tudd, hogy mi az ami neki kell egy udvarlásnál. Én is unom már az első köröket ami olyan mint egy teszt írás de az kell ahhoz, hogy megismerd a másikat. Nem kezdhetsz azonnal az atomfizika boncolgatásával, ha egyszer nem tudod, hogy ő ért e a témához. Vagy azzal kellene kezdenem azonnal, hogy a haverokkal mekkorát marhultunk a múltkor? Első randin egyébként sem szokás ajándékot vinni, mert nem tudod mit szeret a kiszemelt nő. Lehet utálja a virágot, akkor viszel neki valami kis apróságot, de mit ha egyszer nem tudod mit szeret. Kellenek az első unalmas körök, hogy el tudj kezdeni udvarolni és tudd, hogy a nő mire vágyik, mit szeret.
2016. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
66%

Levwi:

Szerintem nem azzal van a gond, hogy az ember megkérdez ilyesmit, hanem azzal, hogyha a beszélgetés az elején csak erről szól. Meg kell tudni ezeket a dolgokat is, de valahogy vegyíteni kell, egy kis hülyéskedéssel, egy kis könnyed témával, amitől nem egy hivatalos feelingje van az egész dolognak. Nem csak szőnyegbombázást tartani a kérdésekkel: Milyen zenét hallgatsz, mi a hobbid, milyen suliba jártál, milyen végzettséged van, mi a kedvenc ételed etc. Hanem szépen balanszálni. Szóval élőben szerintem egyszerűbb könnyedebbnek lenni.



Online ez igazából nagyon nehéz, mert az ember legkevesebbet a szavakkal kommunikál. A nagyrésze testbeszéd, illatok, mikroreakciók etcetc, ami online nyilván teljesen hiányzik. Szóval igen, online szerintem qr@v nehéz udvarolni, mert feltöltenek pár képet meg jó esetben 20 karaktert magukról és "elvárják", hogy a férfiak killer szövegeket nyomjanak már az elején.


Szóval élőben nagyobb a hibahatár,kevesebb a jelentkező, online meg számtalan jelentkező közül azonnal lehet szelektálgatni, nem kell menni sehova etcetc. Az online társkeresők egyértelműen a nők (rövidtávú) "javára" tolják el a dolgokat.

2016. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
77%

tibcsi052:


Teljesen igaz, hogy a nők nem tudják fogadni, de nem feltétlen azért mert a testi kapcsolatot szűrik le, hanem egyszerűen nem tudják kezelni. Én sem tudom... annyira ritkán esik be egy igazi udvarlós pacák, hogy a második bóknál már csak nyihogni és "jajj de aranyos vagy köszönöm"-öt tudok mondani.. és ugyan ezt elmondani 4x-5x már nagyon kellemetlen :D

2016. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 Titusztitusz ***** válasza:
28%
Szerintem válasszuk ketté a férfiak ezirányu ténykedéseit mindig...Ugyanis vannak férfiak,akik NEM AKARNAK,és vannak olyanok is,akik tényleg nemis tudnak "udvarolni"...Szerencse kérdése mindig az,hogy a férfiakra panaszkodó nők melyik kategóriát fogták éppen ki...
2016. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
74%

#35


Ezzel mg az a baj, ha kihagyjuk a bókolást akkor jön a "nem érdeklem őt" vagy a "nem látja bennem a nőt" meg ilyenek.

2016. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
60%

Sok férfi tud és akar udvarolni, de tényleg mit csináljon szerencsétlen, ha nem ismer? És esetleg a partnere meg sem próbálja segíteni, hogy neki mi lenne a megfelelő. Nem tudom, te milyen vagy, kérdező, de ahány nő, annyiféle igény, nincs egy egységes módszer, ami az összes nőnél beválik. Én például utálom, ha a külsőmet dicsérik az ismerkedés elején, míg más nő elolvad, ha azt mondják, milyen szép a szeme. Ilyenkor óvatosan megpróbálom rávezetni a srácot, úgy, hogy ne legyen bűntudata vagy ne érezze magát kínosan, hogy nekem ez kellemetlen. Legtöbbször pedig veszik az adást. Ha neten beszélgetünk, az első találkozás előtt szóba hozom valaminek a kapcsán, hogy rühellem a virágcsokrot, de egyébként imádom az epres szívecskés milkát, és hogy milyen régen ettem utoljára. Ezzel pedig megadom az esélyt arra, hogy ha az a típus, aki első randira is szeretne ajándékot vinni, biztosan sikerélménye legyen, mert ennek biztosan örülni fogok. Randihelynek mindig úgy intézem, hogy ingergazdag helyre menjünk, ahol két egymásnak idegen ember fel tudjon oldódni.

Ha senki nem udvarol neked úgy, ahogy neked ogényed van rá, akkor valamit te csinálsz rosszul. Félre ne érts, nem azt mondom, hogy baj van veled. De lehet, hogy olyan típusú emberekkel foglalkozol, akik túl félénkek hozzád, talán megijednek tőled. Vagy egyáltalán nem próbálsz segíteni, neked mi lenne a jó. Vagy nem figyelsz arra, a partneredre, neki mi lenne a jó. Lehet, túl merev vagy, amivel nem tudnak mit kezdeni. Nem ismrrlek, nem tudom. Lehet, ezek közül egyik sem. Ha tényleg egyetlen olyan férfival sem sikerült randiznod, akivel meglett volna az összhang, akkor tarts önvizsgálatot.

2016. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
5%

Na igen, a kérdező sértődötten elvonul, mert előjött a nő-férfi ellentét a válaszokban, és sokan kifejtették a véleményüket a mai nők randizási szokásukkal kapcsolatban. Persze nem ő kezdte az általánosítással, ami már a kérdésben is ordít... De amit szabad Jupiternek ugyebár.

Racionálisan beszélni meg felesleges, egy hisztis nőnél az semmit sem ér. Új választ írok, mert láthatóan az enyém is rossz volt:


Ti nők csodálatos teremtmények vagytok, mi buta tuskó férfiak még azt sem érdemeljük meg, hogy egy bolygón létezzünk. Ti és Te kérdező, hibátlanok vagytok, mi vagyunk olyan faragatlanok, hogy nem teszünk a kedvetekre, még ha két ellentétes dolgot is akartok, és ennek fizikai akadályai vannak.


(de a sértődött lelépésed alapján nem csoda, hogy neked nem akarnak udvarolni, ilyen nővel szóba állni sem szabad, tartsál inkább macskákat)

2016. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
83%

#37


Ez hülyeség... akkor lehet én olcsó vagyok, de nekem egy tartalommal teli normális beszélgetés többet ér mint a de szép vagy stb. bókok. Maximum utána elmorfondírozok rajta mi lehet a véleménye rólam, de sosem agyalom túl a dolgot.

2016. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!