Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti nem akartok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti nem akartok vagy nem tudtok udvarolni?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném szögezni, hogy nem célom a provokálás és az sem, hogy ezalatt a kérdés alatt szidjuk a nőket vagy a férfiakat.


Nos az elmúlt időkben azt vettem észre, hogy akik próbálkoznak nálam azok egyáltalán nem tudnak udvarolni.


Felhozok egy példát. Megismertem egy pasit. Az oké, hogy elkezdett írogatni. Ez már az udvarlásnak úgy gondolom, hogy az egyik alapja. Elkezd érdeklődni, próbál megismerni...

De lényegében mindig ugyanaz az a sablonos beszélgetés megy. Tehát azt érzem, hogy elpufogtatja nekem a kis begyakorolt "mi a kedvenc ételed, mi a hobbid" kérdéseket és már azt hiszi, hogy megismert.

Arról meg már nem is beszélek, hogy valaki a 3. találkozón vagy az első pár levélváltás után azt ecsetelgeti, hogy hogyan nyalná le rólam a bugyit.


Na nekem ez nagyon nem a stílusom.


Mielőtt még megkapnám, hogy gazdag, bunkó pasikkal randiztam eddig hát nem. Mondjuk nem is értem ezt az általánosítást...


Mindig megkapom a kérdést, hogy: "miért vagyok még mindig 24 évesen egyedül."


Hát azért, mert mostanában nem éreztem úgy, hogy végre megtaláltam azt a férfit, aki mellett nő lehetek és önmagamat tudom adni...


2016. aug. 19. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
59%
Na és akkor mi van, ha lepontoznak? :D Nehogy ez vegye el a kedvünket. Sőt, jól kilátszik belőle, hogy az értelmes ellenérvek valóban sehol nincsenek.
2016. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
31%
A kategóriában mindenkit lenyomnak.Engem is csak lepontoznak de van amikor törlik a választ.Szólás szabadság van.Ha nem tetszik nem kell olvasni.Szeretek felfelé liftezni így nyugodtan tovább lehet görgetni.
2016. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
0%

Titusztitusz: nem a nők visszajelzései, és viselkedése alapján mondtam amit mondtam...


#46

2016. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 Titusztitusz ***** válasza:
19%
Látom, megy bőszen a lepontozgatás,és némelyek ezen kicsit ki is vannak akadva...Ugyanmár fiúk...Hát mi jelentősége van annak,hogy kit pontoznak le meg kit nem? Van jelentősége? Nincs semmi...Amúgyis az ezen portálon zajló élet PONTOSAN A VALÓS ÉLETBELI ÁLLAPOTOK VIRTUÁLIS LEKÉPEZŐDÉSE mindig...Már régen megfigyeltem ezt a jelenséget..."Mondj igazat és betörik a fejedet"...Sajnos ez a bölcs mondás mindigis érvényes lesz erre a világra,akár "demokrácia" van,akár "szólásszabadság" akár rózsaszínű "LIBERALIZMUS"...A világ működésének a lényege sose változik...Ha a kérdező szerint énis hü.lyeségeket írok örökösen,hát csak pontozzon le mindig nyugodtan... VALÓS ÉLETBELI TAPASZTALATOK OKÁN(!) írom mindig mindenhol azt amit,éshát ennek ellenére sokszor megkapom azt,hogy "hüly.eséget beszélek"...Hát...Aki szerint hülyeségeket szoktam beszélni ezen a portálon BÁRMIKOR IS,akkor lelke rajta az illetőnek...Ennyi...
2016. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

#54


Azért mókás, ahogy próbálod egyszemélyes szabadságharcként beállítani a baromságaid harsogását :D

2016. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

54 és 55:


mindkettőtöknek "igaza" van, de a téma bonyolultabb ennél.


bár én is ugyanazokat tapasztalom, mint az 54-es, de már kezdem érteni amire az 55-ös célozgat. (röviden: a saját felelősség)

2016. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:

Budapesten és pl Lengyelországban sokakl könnyeb udvarolni, ismerkedni. De pl Baja Pécs, Szeged már nehezebb eset. Eleve kevesebb ezekben a várookban a rebdesebb lány, főleg a nem foglalt lány (Budapestre vagy külföldre költöztek sokan mára). S a kevésbé szuper kinézetű pasikat meg messziről már lenézik a nézésükkel..


Pesti ismerősöméknél láttam ott sokkal jobban lehet ismerkedni akár átlagosabb kinézettel is.

2016. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
1 éve online társkeresőzök a tapasztalat nálam is a 0 -100. Kamu profilok, soha nem válaszoló hölgyek a rendes üzenetekre ahol utalok rájuk a kínézetükre, hobbira, esetleges jövőképre, közös jellemzőkre. Már arra is gondoltam lehet idősv agyok 29 évesen egyeseknek, mert volt, hogy 22-23 éveskenek írtam, de nem jelezték a profilukon, hogy mi a 'korhatár' náluk.
2016. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Engem főleg a Coelhos meg a bárkire vevő vagyok csak belső számít hölgyek idegesítettek fel legjobban. Mikor le se szarják az embert... Válaszra se méltatják esélyt se adnak.
2016. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Sok nő szeret beszélgetni sétálni mindenféléről, furamód én is férfi létemre ilyen szempontból nagyon is szociális és gondolkodó fél vagyok. Mindig mondom is m hogy hosszú távra tervezek, nem kalandozó típu vagyok .De manapság mintha ez lenne a baj sokaknál... Szeretke én is több randin részt venni, de ez max 2-3 at jelent miután komolyabbá válik a dolog s tényleg megismertük egymást. SOkan írták s egyetértek viszont ,hogy minden nő mást s mást akar egy közeledésnél randinál m az már lutri néha hogy ki tudja ki tudja e találni, megérzi e férfi a pontos vágyát a tökéletes udvarláshoz vagy sem....
2016. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!