Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti nem akartok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti nem akartok vagy nem tudtok udvarolni?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném szögezni, hogy nem célom a provokálás és az sem, hogy ezalatt a kérdés alatt szidjuk a nőket vagy a férfiakat.


Nos az elmúlt időkben azt vettem észre, hogy akik próbálkoznak nálam azok egyáltalán nem tudnak udvarolni.


Felhozok egy példát. Megismertem egy pasit. Az oké, hogy elkezdett írogatni. Ez már az udvarlásnak úgy gondolom, hogy az egyik alapja. Elkezd érdeklődni, próbál megismerni...

De lényegében mindig ugyanaz az a sablonos beszélgetés megy. Tehát azt érzem, hogy elpufogtatja nekem a kis begyakorolt "mi a kedvenc ételed, mi a hobbid" kérdéseket és már azt hiszi, hogy megismert.

Arról meg már nem is beszélek, hogy valaki a 3. találkozón vagy az első pár levélváltás után azt ecsetelgeti, hogy hogyan nyalná le rólam a bugyit.


Na nekem ez nagyon nem a stílusom.


Mielőtt még megkapnám, hogy gazdag, bunkó pasikkal randiztam eddig hát nem. Mondjuk nem is értem ezt az általánosítást...


Mindig megkapom a kérdést, hogy: "miért vagyok még mindig 24 évesen egyedül."


Hát azért, mert mostanában nem éreztem úgy, hogy végre megtaláltam azt a férfit, aki mellett nő lehetek és önmagamat tudom adni...


2016. aug. 19. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
63%

A többség valószínûleg nem tud, mert ez egy piszok nehéz mûfaj - amihez ráadásul egy megfelelô partner is kell.

Elvégre egy vadidegennel kéne elkezdeni értelmes és érdekes módon ismerkedni úgy, hogy jellemzôen semmi közö kapcsolódási pontunk nincs még. A férfi se ismeri a nô reakciót, személyiségét, humorát, és fordítva is igaz.

Ez pedig piszok nehézzé teszi a dolgot: nem csak azért, mert így, mindenféle kapaszkodó nélkül alapból is irdatlan nehéz frappánsnak lenni. De azért is, mert a másik se is,er még annyira, hogy tudja, hogy mikor viccelsz, mikor ugratod csak stb.


Szóval az ismerkedés eleje jellemzôen azzal telik, hogy próbál az ember valami közös kapaszkodót találni, amire lehet építkezni. És ez jellemzôen sablonos, nehézkes és nem túl izgi.

Aztán ha sikerül valami jó kiinduló dolgot találni, akkor már be tud indulni a dolog.

De ehhez két ember kell, elvégre egy beszélgetés két ember közremûködése.


Szóval ha a sablonok átfutása után se tartotok ott, hogy ok, most már van valami közös kiindulási pontunk, és innen már tudunk sokkal egyedibb módon is haladni tovább - akkor egyáltalán nem biztos, hogy az (csak) a pasi sikertelensége.


Persze nem voltam ott, tehát simán lehet, hogy valóban ôk voltak mindig a bénák - de ha olyan szinten zsimórban futsz bele ilyen tapasztalatba, hogy még egy ilyen általánosító kérdést is kiírsz errôl, akkor én azért a helyedben elgondolkoznék azon, hogy lehet, hogy te se csinálsz mindent olyan hú de nagyon jól, és ez bizony részben a te sikertelenséged is.

2016. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
92%

Most a többi hozzászólót nem olvastam végig.

Én tudom magamról hogy nem tudok udvarolni a szó szoros értelmében, bókolni, tenni a szépet stb. Az nekem nem megy. Viszont szertném teljesen megismerni a partnerem, és szeretném magamat is megismertetni vele. Ezért szinte mindent elmondok magamról hogy ne később derüljön ki olyan dolog ami neki esetleg nem jönne be. Mivel én inkább hosszú távú kapcsolatban gondolkodom.

Aki meg azt ecseteli hogy mit csinálna a bugyiddal nem hinném hogy komoly kapcsolatra gondolna.

Én ugyanígy vagyok nincs olyan nő jelenleg akire azt tudnám mondani hogy megmozgat bennem valamit. Elég válogatós vagyok az is lehet, nem elég két nagy cici meg feszes fenék, attól többet keresek egy nőben. Csak valahogy mintha mind egy kaptafa lenne. Na mindegy erről estig lehetne dumálni, de felesleges. Csak reménykedni tudsz hogy jön majd az akinek jönnie kell. Ennyi. :)

2016. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 Titusztitusz ***** válasza:
0%
42-es...Áruld már el,hogy MI A JÓ CSUDA
2016. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Bocsi...A többi lemaradt...Szóval:Mi a jó csuda nehézség van az udvarlásban? Pedig az a világ legkönnyebb és legegyszerübb dolga...
2016. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
80%

Én eddig egyetlen férfival találkoztam, aki tudta/tudja, hogyan kell udvarolni, és alakul is köztünk a dolog, pedig nem a tárkeresés volt az elsődleges köztünk, szimplán felkeltettem egy semleges internetes portálon az érdeklődését. Mi viszonylag hamar, első beszélgetésünknél nagyon jól el tudtunk beszélgetni, és sosem jött egyikőnk részéről sem ilyen sablonkérdés, inkább megkértük a másikat, hogy mondjon valamit magáról, meséljen, és abból fűztük tovább a dolgokat. Vagy például én olyasmit kérdeztem, hogy mit szeret a világban a legjobban, és mi az, amin változtatna, és 90%-ban egyetértettem a válaszával, és ebből alakult ki hosszabb beszélgetés.


Egyébként én voltam az, aki először bókolt a másiknak, mégpedig a szakállát dicsértem meg, ő pedig utána mondta, hogy csinos vagyok. :D Szép lassan haladtunk előre így a témákban, és mindig figyelmes volt, ha esetleg olyasmit kérdezett akkor mondta, hogy ha kellemetlen nekem akkor nem kell válaszolnom, ő elfogadja azt is. (Ezt én is ugyanígy megtettem/megteszem felé.) De szépen lassan az ilyen nem-sablon kérdésekből nagyon sok dolgot megtudtam róla, és annyira jó érzés volt, hogy nem vallatáson vagyok, hanem tényleg a beszélgetés fonalán haladunk, egyik témából következik a másik. És udvarolt, bókolt, ahogy én is bókoltam neki. Szerintem ennek is kölcsönösnek kell lennie. Sőt, szerintem én többet szoktam incselkedni vele, mint ő velem, talán többet is bókolok, de ez sosem zavart. :D A lényeg az, hogy bármiről tudok beszélni vele, és megvan teljesen az összhang. Nincs vallatás. :D


Remélem, segítettem ezzel a válasszal valakinek, valamit. :D


20/N

2016. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
57%

Titusztitusz : lehet ami neked a világon a legkönnyebb az másnak a legnehezebb.

Lehet van amiben te nem vagy olyan jó, a másik meg 100x jobban tudja nálad. Ez ilyen.

Én bevallom nem tudok udvarolni, vagy úgy is mondhatjuk nem volt még aki kihozza belőlem. Beszélgetéssel semmi gondom, jól elszoktam beszélgetni nőkkel. Ellenben nagyon sok olyan férfi van aki Casanovának képzeli magát, de a csajok szemében meg egy sutyerák bunkó :)

Tisztában vagyok a képességeimmel, megéltem egyet s mást, felesleges hazudni önmagunknak, és másoknak is....

2016. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 Titusztitusz ***** válasza:
38%
46-os...A "csajok szemében" CSAK az olyan pacákok szoktak "sutyerák bunkók" lenni,akik NEM TETSZENEK NEKIK...(Persze extrém eseteket kivéve...)Szóval ha úgy érzed,hogy "nem megy neked az udvarlás",az valszeg azért lehet,mert NEM NYERTED EL a kiszemelt hölgy tetszését...Amennyiben bejössz egy nőcinek,akkor az még azt is "lebilincselő,és ellenállhatatlan udvarlásnak" fogja érezi,ha csak unottan annyit mondol neki,hogy:"Jól áll neked ez a szoknya"...De ha nem jössz be a nőnek,akkor aztán "sziporkázhatol" ahogy csak bírsz,onthatod vég nélkül a bókokat meg előzékenységeket, akkoris "unalmas,szánalmas bohóc" leszel csak a szemükben...
2016. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
37%
A kérdezőnek egyvalamiben igaza van: ide nem érdemes kérdést kiírni. Főleg olyanoknak nem, mint a kérdező, aki megszabja, hogy csak erről és erről lehet beszélni, teljesen normális válaszokat állít be haszontalannak, és ha valaki nem azt írja, amit ő akar olvasni, akkor duzzogva elvonul, mert csak ő az okos, a többiek meg egytől egyig hülyék. Egyébként régebben még volt is valami értelme ennek az oldalnak, ma már annyiból áll az egész, hogy névtelen-arctalan kis senkik lepontozgatnak teljesen értelmes hozzászólásokat, és diktatúrát akarnak bevezetni, hogy ne mondhasd el az esetleg negatív véleményedet. Arról nem is bezsélek, hogy mennyire ordítóan általánosító a kedves kishölgy kérdésfeltevése, de ő aztán kiköti, hogy más ne általánosítson. Amúgy nem kellene mindig másra fognia azt, hogy ő 24 éves korára még mindig egyedül van, én nem hiszem el, hogy ne lett volna egyetlen értelmes, épkézláb férfi sem a környezetében, aki megfelelt volna neki. Egyre szarabb és színvonaltalanabb ez az oldal, itt már csak az megy, hogy mindenkit lepontozunk, aki nem azt írja, amit hallani akarunk, meg zsigerből nőgyűlölőzzük azt, aki leírja a rossz tapasztalatait. Ezen az alapon a kedves feminácik a kérdezőt is simán kikiálthatnák férfigyűlölőnek, mert általánosított, és mert leírta a rossz tapasztalatait. Komolyan undorom van már ettől az itteni közegtől, a véleményterrortól, teljesen értelmetlen írni bármit is, mert a nímandok úgyis lepontoznak, mint majd ezt a hozzászólásomat is le fogják. Észérvek helyett lepontozás, az ostobák "fegyvere", gratulálok.
2016. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
30%
#45 vagyok, valaki világosítson már fel, miért kaptam ennyi lepontozást :D Tényleg ennyire nem volt hasznos a válaszom?
2016. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
21%
Itt minden választ zsigerből lepontoztak, amiben nem értettek egyet a kérdezővel.
2016. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!