Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik itt panaszkodnak, hogy a nőknek csak a kigyúrt pasik kellenek, miért nem mennek el gyúrni?

Figyelt kérdés
Nem kötekedésből írom ki a kérdést, hanem tényleg érdekel. Megelőlegezném az "és a nők mért nem fogynak le, ha panaszkodnak, hogy csak a soványak tetszenek" jellegű választ: igen, rájuk is vonatkozik. Szerintem minimálisan mindenkinek jó lenne sportolnia, és ezt úgy mondom, hogy nekem nehéz sportot találni betegség miatt, és mozgássérülteknek/gerincsérveseknek fenntartott edzőgépekre járok tornázni. Nem az a kérdésem, hogy miért nem kigyúrt mindenki. Hanem hogy akik itt panaszkodnak, hogy kövérek vagy teljesen piszkafa vékonyak, azok miért nem sportolnak? És nem, nem vagyok én se tökéletes, van rajtam fölösleg, de nem is írom ki a kérést, hogy miért nem én tetszem másoknak, hanem próbálok javítani. Miért nem próbál mindenki egy EGÉSZSÉGES, ÁTLAGOS mértékben sportos lenni? Miért jobb sírni, hogy piszkafa-vékonyak vagyunk?
2016. okt. 26. 21:51
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
ebben van valami tényleg.
2016. okt. 29. 00:39
 42/57 anonim ***** válasza:
32% azért köszönhetem mert írhatok ide jòt rosszat női csorda lepontozz..... és képzeld nem nem vagyok olyan hülye mint te! Te meg kérdező bizinyisd csak hogy képmutatò vagy!
2016. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Meg abban is van valami h nincs sok eszed
2016. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a normális érvelést...

Mások válaszát szívesen fogadom még.

2016. okt. 29. 11:53
 45/57 A kérdező kommentje:
Amúgy ez hülye érv, hogy kevés a százalékom, mert lepontoznak. Mindenkit lepontoznak rendszeresen, de azért 30% körül lenni igenis elmond valamit. Mert a normális ember is mond hülyeségeket, de optimális esetben ugyanannyi hasznosat is. nem láttam még olyat, hogy valakinek ennyire kevés százaléka legyen, és tényleg értelmeset mondott volna.
2016. okt. 29. 11:57
 46/57 anonim ***** válasza:
Jaja. Csak olyanokért lepontoznak a nők amikor olyan miatt szállok szembe ami elítélendő! Pl.: pénzéhes nő vagyok az baj ? 10 pasival szórakozok az ugye nem baj? És mikor ezeknek leirom h mit képzelnek magukrol és normàlisan leírom véleményem. Lepontoznak EGY ILYENÉRT MEG KELL VÉDENI EZEKET A LÀNYOKAT ? EZ A BECSÜLENDŐ? Hàt akkor nagyon rossz korszakba születtem. Érdekes mòd sokan egyetértenek velem és sok embernek segítettem az oldalon és megköszönték hogy lesz*rabb helyzetbe is ott voltam és segítettem nekik! De màr kezdek belefásulni egészbe. Szerinted miért szoktam privatban írni? Mert màr elegem van férfigyűlőlő csordàbòl! Őket se értem simmàn lenne nekik normális pàrkapcsolatuk ahol férfi nem b*sz meg mindenkit azt hiszed nőgyűlőlő vagyok? Nem vagyok az mai napig tisztelem azt a lànyt aki normális! De egyre kevesebben vannak. Férfiaknàl is megmondom azt h nem értek veled egyett és az h csak egy tàrgyként bànnak nővel elitélendő de nőknek ez jön be mit erőlködjek. És te mit vàrsz kérdésedre! Nem lesz attòl senkim ha izmos leszek vagy gazdag leszek mert irreàlisak az elvàràsok 0 toleranciával. És nem nem a bombanőt akarok. Igaz te màr mindennek elítélsz de tudod 1 éve nem ilyen voltam. De a kudarc és a hitegetés kiforditja embert! Igaz manapsàg nem belső szàmit. Befejeztem hegyi beszédet....
2016. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzà teszek! Tàrsadalom a nőket pajzsként védi! Ha gyilkol lassan màr a nőknek adnak igazat! Férfit mindenhol taposnak, propaganda hadjàrat is bizonyitja ,,Nők okosabbak mint a férfiak" mindakétnem ugyanannyira okos! Semmelyik se h*lyebb, mert ilyen a neme. Ez egyén függő! És a 30% is ezt bizonyítja. Màsik példa ha nő csajja meg pasijàt ,,biztos megvolt az oka" ha férfi a baràtnőjét ,,a sz*mét"
2016. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál, most már 30%-os, hogy amikor nőkről beszélsz, ki van előtted. Mert bármiben lefogadom, hogy 25 évnél fiatalabb, szép arcú, kifogástalan külsővel.
2016. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdésed! Hogy érted kivan előttem? Àtlag összes nőről? Ha meg ideàròl beszélsz én nem külsőre megyek egy normàl àtlagos làny! Belső szàmít nekem! Volt egy làny aki ronda volt nem akartam tőle semmit belsőleg is egy 0 leadtam igényemet de nem birtam sokáig mert azért egy 0 célal lusta lànnyal nem tudok mit kezdeni ahogy làttod ez is belső miatt volt! Jé mikre nem vagyok képes 70% tuti h nő vagy.
2016. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyan mint ti nők nincsennek irreàlis elvàràsaim a külsőre
2016. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!