Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik itt panaszkodnak, hogy a nőknek csak a kigyúrt pasik kellenek, miért nem mennek el gyúrni?

Figyelt kérdés
Nem kötekedésből írom ki a kérdést, hanem tényleg érdekel. Megelőlegezném az "és a nők mért nem fogynak le, ha panaszkodnak, hogy csak a soványak tetszenek" jellegű választ: igen, rájuk is vonatkozik. Szerintem minimálisan mindenkinek jó lenne sportolnia, és ezt úgy mondom, hogy nekem nehéz sportot találni betegség miatt, és mozgássérülteknek/gerincsérveseknek fenntartott edzőgépekre járok tornázni. Nem az a kérdésem, hogy miért nem kigyúrt mindenki. Hanem hogy akik itt panaszkodnak, hogy kövérek vagy teljesen piszkafa vékonyak, azok miért nem sportolnak? És nem, nem vagyok én se tökéletes, van rajtam fölösleg, de nem is írom ki a kérést, hogy miért nem én tetszem másoknak, hanem próbálok javítani. Miért nem próbál mindenki egy EGÉSZSÉGES, ÁTLAGOS mértékben sportos lenni? Miért jobb sírni, hogy piszkafa-vékonyak vagyunk?
2016. okt. 26. 21:51
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
23%
Kerek két éve gyúrok, és szánalmas, ahogy hatványozottan sokkal több nő néz, bámul, szemez, s mosolyog rám, mint előtte. A kondi elkezdésével is pusztán a saját elméleteimet támasztottam alá, amikre a nők azonnal fröcsögni kezdenek.
2016. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
72%

#10


nyilván nem a hozzád hasonlókról beszéltem, azért azt remélem te is tudod, hogy nem te vagy az átlag...


akinek ilyen a genetikája az meg azért remélhetőleg huszonéves korára feldolgozza, és nem rinyál. itt azokról van szó akik rinyálnak pedig tudnának (genetikailag, fizikailag, esetleg anyagliag is - bár kajálni mindenkinek kell, ergo arra van pénz, jól kajálni meg nem drágább mint máshogy) változtatni

2016. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
59%
Pff... ja, genetika. Genetikailag kövér nő nincs, de genetikailag cingár pasi igen? Nyilvánvaló.
2016. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
71%
Én speciel itthon edzek, egykezes súlyzó, fekvő támasz, ilyesmik, de nem azért, hogy bejöjjek a nőknek, hanem egyszerűen jól esik a mozgás, erősítés, aztán, hogy lesz e látványos eredménye, majd kiderül. Izmokat átmozgatom, az a lényeg.
2016. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
69%
#12: Persze, tisztában is vagyok vele. Huszonévesen én már nemcsak hogy feldolgoztam, de már abszolút nincs is libidóm (gondolom a csekély tesztoszteron szintem miatt), szóval én nem az a rinyálós fajta vagyok. De akinek lenne "alapanyaga" a változáshoz (+175 magasság, és mezomorf vagy az enyémmel ellentétben nem selejt ektomorf testalkat) és ennek ellenére meg sem próbál tenni a cél érdekében, arra csak annyit tudok mondani, hogy ássa el magát és rinyagépként ne is fájjon a foga egy szép csajra sem.
2016. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
de ha csekély a tesztoszteron szinted gondolom dús szép hajad van, esetleg még vastagabb szálú is, nem?
2016. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
#16: Sajnos nem. Kopaszodok, de amúgy is elég gyenge a hajam.
2016. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
66%

itt minden férfi genetika miatt KÉPTELEN izmos lenni, és minden nő genetika miatt dagadt. :D

egyébként mi meglepő van abban, hogy jobban megnézik azt, aki nem néz ki szarul? már nem azért... :D inkább el kéne fordítaniuk a tekintetüket azonnal, inkább nézzék a dagadtat, csak mert milyen szánalmas, ha megnéznek egy izmos férfit. lol.

egyébként ezek általában jó tulajdonságot sejtetnek. pl türelmes, kitartó és hasonlók, amik sportoláshoz kellenek.

persze van akiknél ez olyan mocsadék más tulajdonságokhoz társul, hogy nem segít rajta semmit. :D

szerintem csak lusták az ilyenek, de szeretnek panaszkodni, mást hibáztatni, mindenki mást elküldeni a pcsába. olyan ez, mint amikor egyetemen a tanárnál bukik az évfolyam 90%-a. akkor is az összes diák a lusta, nem tanul, a tanárnak nem bszott el semmit. :D

2016. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem mindenki tudja magát kigyúrni. A testalkatunk a genetikai adottságainktól is függ. Én pl 3 évet jártam régen gyúrni, aztán abba hagytam, mert olyan vékony maradtam, mint amilyen voltam, pedig még olyan Scytec Nutrition nevű szart is szedtem, de az se izmosított rajtam. Én az alkatomat tekintve apámra hasonlítok, mert apám nem túl vállas, meg sokáig vékony volt, kb. 30 éves koráig, én meg 25 éves és szintén vékony, 60 kiló vagyok. Enni is eszek rendesen, de mégse hízok semmitől 1 kilót se. Én sose sírtam még az alkatom miatt, mert nekem megfelel a vékony testalkat. Elfogadtam magam vékonynak, csak a nők jobban szeretik az izmos férfiakat.
2016. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

"edig még olyan Scytec Nutrition nevű szart is szedtem, de az se izmosított rajtam."


LOL, hát ennyi ésszel nem csoda :DDDDD

2016. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!