Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik itt panaszkodnak, hogy a nőknek csak a kigyúrt pasik kellenek, miért nem mennek el gyúrni?

Figyelt kérdés
Nem kötekedésből írom ki a kérdést, hanem tényleg érdekel. Megelőlegezném az "és a nők mért nem fogynak le, ha panaszkodnak, hogy csak a soványak tetszenek" jellegű választ: igen, rájuk is vonatkozik. Szerintem minimálisan mindenkinek jó lenne sportolnia, és ezt úgy mondom, hogy nekem nehéz sportot találni betegség miatt, és mozgássérülteknek/gerincsérveseknek fenntartott edzőgépekre járok tornázni. Nem az a kérdésem, hogy miért nem kigyúrt mindenki. Hanem hogy akik itt panaszkodnak, hogy kövérek vagy teljesen piszkafa vékonyak, azok miért nem sportolnak? És nem, nem vagyok én se tökéletes, van rajtam fölösleg, de nem is írom ki a kérést, hogy miért nem én tetszem másoknak, hanem próbálok javítani. Miért nem próbál mindenki egy EGÉSZSÉGES, ÁTLAGOS mértékben sportos lenni? Miért jobb sírni, hogy piszkafa-vékonyak vagyunk?
2016. okt. 26. 21:51
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Ha fontos, megoldod, nem írtam, hogy Magyarországon kell.
2016. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
Mint ha csettintésre jön a pénz úgy beszélsz, tényleg így lenne akkor mindenki gazdag lenne. Régen a tudásért kaptál pénzt! De mikor egy egyetemi tanár keres 200 ezer Ft körül odáig nagyon nehéz eljutni, DE EZ AZ NŐKNEK NEEEEEEEEEEEEM ELÉG. Nekik 1 millió Ft/ hónap kell.
2016. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide az arc? Az arc nem az, amin lehet változtatni (legalábbis bizonyos határokon túl).
2016. okt. 28. 22:12
 34/57 anonim ***** válasza:
Hogy hogy jön ide, mert nők azt nézik, hiába lehet az ember akár milyen izmos azt mondják hogy fuj, most tettek fel nem rég egy kérdést LEHET MEGNÉZNI, ott volt egy csávó nagyon izmos és oda jöttek nők ocsárolni! Gratulálok
2016. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


ITT DŐL MEG AZ EGÉSZ KÉRDÉSED! Erről ennyit

2016. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

Láttam azt a kérdést. Az a srác TÚL van gyúrva szerintem is. És ha elolvasod a kérdésem, nem is erre gondoltam. Egy normális sportossági szintre gondoltam. A kérdésben lévő férfi jóval a természetes szint fölött van.


A kérdésem arról szólt, hogy egyes férfiak szerint azért nem kellenek a nőknek, mert nem kigyúrtak. ŐK MAGUK írják, hogy ezért nem kellenek. Nem az arcot ejtik szóba, hanem ezt. Ezért kérdezem, hogy ha szerintük csak ezért nincs barátnőjük, akkor miért nem tesznek ellene? Mert ők maguk úgy adják elő, mintha minden tekintetben rendben lennének, és ez az egy tényező választaná el őket a Kánanántól.

2016. okt. 28. 22:27
 37/57 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szűk látókörűek! Azért ennél picivel bonyolultabb, egy szó mint száz mai nőknek NEM ELÉG CSAK AZ IZOM, MELLETTE LEGYÉL MILLIÁRDOD, LEGYÉL AGRESSZÍV DE MÉGSE, LEGYÉL MAGABIZTOS DE MÉGSE. Ez jellemzi nőket, és téged is! A kettős mérce ami nagyon idegesítő!
2016. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

...és engem is.


Ezt leszögezted, így nem látom értelmét, hogy bizonygassam. Sőt, igazából nem is fűződik hozzá érdekem.

2016. okt. 28. 22:56
 39/57 anonim ***** válasza:
Nem kényszerítelek.... úgy is felettem àllsz mi primitiv élőlények vagyunk de a NŐK LEHETEK AKÀRMILYEN! TÖKÉLETES. Köszönjük a radikàlis feminizmusnak!
2016. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
32%-os, amikor te a nőkről beszélsz, benned is van egy kép, nem? Nyilván nem édesanyádat látod magad előtt, vagy a nagyit, pedig ők is nők. Nem a 40-es családanyát látod, vagy a túlsúlyos patikust.
2016. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!