Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a srácok/pa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a srácok/pasik között sokkal, de sokkal több a "selejt", mint a csajok között?

Figyelt kérdés
Az tűnt fel eddigi 23 évem során, hogy a fiatalok között (legyen max 30 év, de MILF-ekből is rengeteg van) olyan igazán csúnya csajt (alkatilag vagy arcra) csak szökő évente láttam néhányat és csajok/nők 95%-a abba a kategóriába esik az én mércém szerint, akivel simán lefeküdnék és a barátnőmnek is elfogadnám. Ezzel szemben rengeteg hozzám hasonlóan alacsony, sovány nyomi gyereket szoktam látni, de a kövér, köpcös fajta is elég gyakori jelenség. Én is roppant alacsony vagyok (170), de többször előfordult már, hogy a buszmegállóban várakozva egy srác sem volt nálam feltűnően magasabb, ráadásul sztem a legtöbbje már nem is volt növésben (kora huszonéves korosztály). A "sebhelyes arcú" szürke pasikról nem is beszélek, akik szintén totál közömbösek sok lány szemében. Vagy lehet, hogy rossz helyeken szoktam járni? Mondjuk igaz, hogy pl. az egyetemen jóval több alfahímet lehet látni, de gondolom ők halmozottan el vannak látva minden "széppel és jóval". Ilyenkor el tudom fogadni azt az érvelést, hogy sok srácnak azért van kudarca a társkeresés során, mert van a pasiknak van egy szűk rétege, akik a nők szemében az etalont jelentik, ők a kiindulási alap és a lányok is ezt a kategóriát tekintik az átlag férfinek. Illetve szerintem az is nagymértékben rontja az előnytelen srácok esélyeit, hogy a lányok nem ragaszkodnak minden áron egy párkapcsolatra. Cirka fél év szingliség, közben a szexuális vágyaikat ilyen-olyan formában, de tudják csillapítani és ha "felszabadul" egy hely egy jópasinál, akkor bepróbálkoznak nála. H***én hangzik, de a munkahelykereséshez tudnám ezt hasonlítani. Mint amikor csak a 200 fölött fizető állásokat keresgéled, miközben ha nagyon akarnál dolgozni elvállalnád a kevésbé jól fizető, de sokszor üresedő fizikai/gyári munkákat. Szóval nem is csodálkozok azon, hogy az ilyen átlag alatti pasik a perifériára szorulnak és vajmi kevés esélyük van a társkeresésben. Vagy csak én látom nagyon rosszul? Bár nem gondolnám, de javítsatok ki, ha mégsem helytálló ez az állítás. Hangsúlyozom, hogy én a saját és ismerőseim tapasztalatából indulok ki, szóval ne kövezzetek meg érte.

2016. okt. 28. 12:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

Más ízlésekről és ruhákról vitatkoztok,ne vicceljetek...

Nekem is mondták nők sokan,hogy ing,öltöny kombó,meg a mai "divatos" ecsetfej,állítólag milyen jó lenne nekem.

De én nem szeretem az ilyet,szerintem az a haj gusztustalan,ingek legtöbbjét utálom,mert baromi kényelmetlen,és nekem nem is tetszik magamon,mert nem vagyok az az izmos mai kigyúrt gyerek,aki mutogatni akarja a felfújt izmait...

Mert a nőknél kb. ez számít "igényesnek", aki ingben jár,ecsetfejjel,na meg nagy izmokkal, és többet törődik a srác magával egész nap,mint a nő...

2016. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
10%
Valószínű azért mert a világunkat a férfiak építik. A nők szerepe csak annyi hogy kihordják a férfiakat. Ők az eszükkel nyilván nem tudnak kitűnni, így marad a másik út, a kinézet javítása.
2016. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

"Nem igazán tudom hogyan kellene átlagemberként, a megfelelő affinitás nélkül a divat mesterének lenni."


Nem kell mesternek lenni, elég ha nem igénytelen valaki és elolvas pár alap cikket a témában vagy megnéz egy-két videót. Nagyon jó közösségek vannak, ahol lépésről lépésre kitárgyalják a témát, akár egyénre szabott tanácsokat is adnak ingyen.


Persze egyelőre inkább csak angol nyelven, pl.:

[link]

2016. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
69%
#11 de azért le merem fogadni, hogy te is azokat a nőket nézed meg, akik csinosan nőiesen öltözködnek, pl szoknya van rajtuk. Nem kell álszentnek lenni. :) (egyébként nem, az ecsetfej nem férfias és sok nőnek nem jön be)
2016. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon jól összefoglalta a lényeget 8-as férfiként, olvassátok el mert hasznos. Főleg azok akik azt hiszik, hogy a nőket csak zsetonnal és kigyúrt testtel lehet levenni a lábukról.
2016. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
6%
Hát, nem tudom. Nekem ha a nők 5-10%-a tetszik, az már jó arány. Rengeteg kövér, igénytelen, ronda nő rohangál az utcákon. Egyszerűen szerintem nagyon erős nőhiányod van, és azért látod ezt.
2016. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

14.

Mert csak az lehet férfias,aki ing öltöny kombót vesz fel,mást már viselni sem lehet,vagy hogyan gondolod ezt?


Egyébként nekem van egy stílusom amit szeretek felvenni,és a hasonlóan öltözködő lányokat még jobban is preferálnám,csak alig vannak olyanok,és foglaltak is sajnos...

De a nőiesen öltözködő nők is tetszenek természetesen,csak az hogy nőies,az lehet bármi szinte... szoknya,blúz,sima felső,egyberuha,száz féle cipő típus, stb... szóval kb. csak az nem nőies úgymond,aki nem akar az lenni nőként.


Fordítva viszont akkor lássuk már hogy is van ez,mi férfias viselet az ing,öltönyön kívül...

2016. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
10%

#14


Nem, nekem annyira nem jön be a szoknya (nyugdíjasok, cigányok ugranak be elsőre). Inkább valami nadrág, abban több látszik e-he-he-he

2016. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
12%
Hūlyeség, a csajok közt is ugyan annyi nem vonzó külselyű van, én naponta talizok velūk,a durva az,hogy őők is lenézik s velūk egy súlycsoportba levő sràcokt.
2016. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
76%

Szoknya, blúz, egyberuha... De az nyilván téged se zavar, ha a nő meg ezekben nem érzi jól magát, akkor már ő nem nőies.

Egyébként itt nem a férfiasság a lényeg, párom huszonévesen pokémonos pólókat hord és nekem ezzel semmi bajom nincs :D itt arról volt szó, hogy azért valahogy kinézz és ne aputól örökölt bolyhos cuccaid legyenek, és hogy tudd, mi áll jól és miben érzed jól magad. Ennyi.

2016. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!