Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a srácok/pa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a srácok/pasik között sokkal, de sokkal több a "selejt", mint a csajok között?

Figyelt kérdés
Az tűnt fel eddigi 23 évem során, hogy a fiatalok között (legyen max 30 év, de MILF-ekből is rengeteg van) olyan igazán csúnya csajt (alkatilag vagy arcra) csak szökő évente láttam néhányat és csajok/nők 95%-a abba a kategóriába esik az én mércém szerint, akivel simán lefeküdnék és a barátnőmnek is elfogadnám. Ezzel szemben rengeteg hozzám hasonlóan alacsony, sovány nyomi gyereket szoktam látni, de a kövér, köpcös fajta is elég gyakori jelenség. Én is roppant alacsony vagyok (170), de többször előfordult már, hogy a buszmegállóban várakozva egy srác sem volt nálam feltűnően magasabb, ráadásul sztem a legtöbbje már nem is volt növésben (kora huszonéves korosztály). A "sebhelyes arcú" szürke pasikról nem is beszélek, akik szintén totál közömbösek sok lány szemében. Vagy lehet, hogy rossz helyeken szoktam járni? Mondjuk igaz, hogy pl. az egyetemen jóval több alfahímet lehet látni, de gondolom ők halmozottan el vannak látva minden "széppel és jóval". Ilyenkor el tudom fogadni azt az érvelést, hogy sok srácnak azért van kudarca a társkeresés során, mert van a pasiknak van egy szűk rétege, akik a nők szemében az etalont jelentik, ők a kiindulási alap és a lányok is ezt a kategóriát tekintik az átlag férfinek. Illetve szerintem az is nagymértékben rontja az előnytelen srácok esélyeit, hogy a lányok nem ragaszkodnak minden áron egy párkapcsolatra. Cirka fél év szingliség, közben a szexuális vágyaikat ilyen-olyan formában, de tudják csillapítani és ha "felszabadul" egy hely egy jópasinál, akkor bepróbálkoznak nála. H***én hangzik, de a munkahelykereséshez tudnám ezt hasonlítani. Mint amikor csak a 200 fölött fizető állásokat keresgéled, miközben ha nagyon akarnál dolgozni elvállalnád a kevésbé jól fizető, de sokszor üresedő fizikai/gyári munkákat. Szóval nem is csodálkozok azon, hogy az ilyen átlag alatti pasik a perifériára szorulnak és vajmi kevés esélyük van a társkeresésben. Vagy csak én látom nagyon rosszul? Bár nem gondolnám, de javítsatok ki, ha mégsem helytálló ez az állítás. Hangsúlyozom, hogy én a saját és ismerőseim tapasztalatából indulok ki, szóval ne kövezzetek meg érte.

2016. okt. 28. 12:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%

Ez szerintem csak a te alacsony önértékelésedből fakadó részrehajlás a nők irányába.


Az átlag mindig átlag, csak a te nézőpontod van eltolódva.


De persze társadalmi megítélésről is lehet szó, gondold csak végig, hogy mi kell ahhoz, hogy egy pasit "selejtként" kezeljen valaki, és mi kell hozzá, hogy egy lányt/nőt.

2016. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%

Alapvetően én is sokszor látok olyan pasikat ( itt is kaptam már képet olyanoktól nem egyszer) akiknek tényleg csak azon múlik hogy mit gondolnak róla hogy mit vesz fel és hogy hordja na meg mondjuk hogy milyen a kiállása. Pl Képzeljünk el egy átlag pasit (igen mindenkinek más így mindenki a saját maga szerint átlag pasit képzelje el) Na az első képen ez a srác előnytelen fodrászt ezer éve nem látott se hosszú se rövid szénabogjával a fején járja a világot bedőlt vállakkal egy ezeréves pulóverben ami mondjuk vörös és kék volt valaha mellé egy agyonkopott lógó neki egy kicsit nagy farmerben amiben hátulról olyan mintha nem lenne feneke emellé mondjuk egy zöld sportcipőt és mivel esős idő van egy sárga kabáttal toldjuk meg az összképet.

A másik képen ez a srác kihúzza magát emelt fővel megy elment a minap a fodrászhoz és egy a stílusához és fejformájához illő hajat vágatott vett egy az alakjának és méretének megfelelő nadrágot amihez felvett egy a stílusához és alakjához illő pólót vagy ha tartjuk magunkat a pulóverekhez (nekem speciel vannak olyan kötött jellegű pulcsik amik tetszenek de egy garbós fekete szűkebb cipzáros darab is marha jól állhat) És az egészet megspékeli egy bőrkabáttal meg egy fekete sportcipővel. Ugye hogy más az első benyomás?

Márpedig az első benyomás hihetetlen sokat számít. Egyszerűen a férfiakat nem tanítják erre. Vannak akik maguktól vagy a szüleik, barátok által rájönnek hogy ez fontos és foglalkoznak vele de a legtöbben csupán elkönyvelik hogy "szegény pici ők" csúnyák stb és ennek megfelelően egyszerűen nem is érdekli őket hogy hogyan lehetne ezen javítani és ha nincs senki aki rávilágítson erre és esetleg tanítgassa esélye sem lesz az illetőnek. Míg a lányok nők ilyen szempontból előnnyel indulnak hála annak hogy mióta a ruha létezik a nőktől elvárás hogy kihozzák magukból amit tudnak.

Ez persze nem azt jelenti hogy nincs olyan női ismerősöm aki az általam elsőre vázolt pasira hajaz de nem is túl kelendő a pasik körében.

2016. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
67%

Mindig ez a kép jut eszembe:

[link]


Szerintem nem csak az öltöny lehet férfias, hanem első körben már az is nagy előrelépés, ha valaki a saját méretét hordja és nem lógnak rajta a ruhák. Farmerben/szövetnadrágban/chinóban és pulóverben/pólóban/ingben/pólóingben is lehet férfiasan kinézni, főleg néhány - akár filléres - kiegészítővel (óra, nyaklánc, karkötő, sapka, öv stb.). 28/F

2016. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
75%

Én azt látom, hogy ez fejben dől el elsősorban, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyi kétbites pasi van a világon, aki nem unja még ezt a "csajoknak a pasik 10%-a jön be" fa.szságot. Okádni tudok ettől, hogy minden nő ku.rva, minden helyes pasi egy ro.hadék kur.vapecér, és minden csúnya pasi egy földre szállt angyal, és a többi, és a többi. Köszönő viszonyban nincs a valósággal.


Tudod, én meg nő vagyok, és azt látom, hogy rengeteg helyes pasi rohangál az úton, és most itt hiába tépik egyesek a szájukat, az igazság az, hogy sokkal több fiatal férfi ad a külsejére, mint bármikor az elmúlt 20 vagy 50 évben bármikor!

Teljesen normális, ha egy férfi is ad az alakjára, fodrászhoz jár (nem otthon anyu túrja le géppel rondán), változtat az arcszőrzetén, stb.

Még csak azt se mondhatom, hogy "azé' meee kivagyok éhezveee", mert boldog párkapcsolatban élek, és őszintén szólva a 25-30 éves korosztály már kiesik az érdeklődési körömből is (37 éves vagyok).


Szóval egész egyszerűen és tárgyilagosan nézve a helyzetet: szerintem nagyon sok helyes pasi van, és nagyon sok csinos nő is. Igazából ahhoz tényleg valami rém szerencsétlen genetika kell, hogy ha egy fiatal, egészséges ember ad magára, akkor ne legyen valakinek vonzó.


Egy dolog, hogy nem tetszik mindenki mindenkinek.


Kérdező: te meg kapjál már a búrádhoz, hogy ha 170 centivel azt látod, hogy körülötted mindenki 170 centi, akkor átlagos a magasságod, nem roppant alacsony. Roppant alacsony a kollégám, de ő épp most várja a feleségével a harmadik gyereket, boldog férj és családapa. Nála kisebb pasit meg nem ismerek...


Az a baj, és ezt így univerzálisan el lehet mondani mindenkiről, hogy amíg itt sírtok, és ismételgetitek ezt a fa.szságot, hogy a nők csak kur.válkodnak a pasik 10%-a körül, meg csak a külső és a pénz számít, és a többi, addig SOHA nem lesz nőd!


Le kéne már szakadni erről a tévhitről, és továbblépni, hogy NEKED, tehát személy szerint, NEKED: vajon miért nincs csajod?! Gondolom te is sza.rsz bele egész őszintén, hogy a szomszédnak meg valami lúzernek a világ másik végén mért nincs nője. Legalább ne adnád itt közben az ellenkezőjét...!

2016. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%

hidd el, hogy az igényesség igenis sokat számít.

menj el fodrászhoz, hogy csináljon neked jó hajat.

Nem a panelház aljában működő, 60 éves Mari néni által üzemeltetett fodrászatba kell menni, hanem valami "menőbb" helyre.

ha az arcbőröd nem szép, menj el kozmetikushoz, aki rendbe teszi.

ruhákat mindig a méretedben válassz, ami jól áll neked. szerintem akár egy ott dolgozót is megkérdezhetsz, hogy mi a véleménye vagy vigyél el egy havercsajt/ismerőst.

ezek nem olcsó dolgok, de megéri ebbe belefektetni.

Jobban nézel ki=nagyobb önbizalom=több lány tapad rád

Ilyen egyszerű a képlet. Ha e mellé még gyúrsz is, még nagyobb esélyed lesz. Szerintem egy 10-es skálán 2 értéket mindenki tud magán javítani, plasztika nélkül.


Én pedig kifejezetten, nyomi/csúnya/alacsony férfiakat látok nőkkel az oldalukon. Tehát mindenkinek van esélye párt találni.

2016. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
63%
Nő vagyok én is és én is azt mondom,hogy a nők között több az ápolt.Szépet nem mondom,mert kinek mi.Pasik közt már fiatalon is annyi heges arcút látok,aki nem tud öltözködni,de nem is érdekli,de nők terén igénye az van,pláne kinézetre.Az ilyen típusú pasik szólnak le egy nőt,ha laposabb a feneke vagy a melle,vagy kicsit olyan Lady Gagásan durva az arca-smink nélkül elég markáns-,még akkor is,ha amúgy ad magára.Tisztelet a kivételnek,persze.
2016. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
70%

Ez jó kérdés, Kérdező. Nekem is ez a tapasztalatom nőként. Egyébként összetett oka lehet a jelenségnek. Amit még nem említettek itt, az lehet, hogy sok pasinak a nagy semmire van irreálisan nagy önbizalma. Vannak persze szép számmal önbizalomhiányos pasik, de sokan vannak, akiknek a semmira van nagy.

A barátom levlistázik a többi férfi barátjával és a legtöbb apukatestű, pocokfejű pasi arról vitatkozik, melyik fitneszmodell 10-es skálán hányas és melyik nő hogy öregszik, kit dugnának meg, holott nekik olyan nőjük van, mint egy leélt háziasszony. :D


De mondok egy másik példát: edzőterem; a legtöbb lány eleve so-so jól néz ki, azért mennek le, mert még jobban akarnak kinézni, míg a pasik többsége durván el van hízva és azért járnak le, hogy ismét emberi formába kerüljenek.

Vicces egyébént, hogy nő létemre jobban edzek, nagyobb súlyokkal dolgozom, mint a legtöbb nyámnyila. :D

2016. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
70%
Én is ezt tapasztalom. A lányok 90%-a ad magára. Még ha valaki csúnyácskább is, de akkor is odafigyel az öltözködésére, az alakjára, a hajára, stb. Ezzel szemben a legtöbb pasi totálisan igénytelen, azzal a felkiáltással, hogy hát de ők nem akarnak úgy kinézni, mint egy b*zi... És ízlése sincs a legtöbbnek, szörnyen öltöznek, nem áll jól nekik a frizurájuk sem.
2016. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
48%

Én annyit fűznék csak hozzá az eddigiekhez, hogy szerintem egyes férfiak őszintén férfiatlannak gondolják a testükkel való törődést. Hiába nőtt össze a szemöldöke, nem szedetné ki (nem formára, csak az orra fölött!!!), mert az b--zis. Nem baj, ha a mindenhol szőrös, mert csak a b----zik szedetnék le stb. Így aztán nehéz szépséget ápolni.


A végére egy Kőhalmi zoltán- idézet: Szépséget az tud ápolni, akinek van.

2016. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
59%

"Meg külsőnél is egy nő a mekibe zabáltathatja a seggét, leihatja magát és cigizhet, de mind mind ha ezt mértékkel teszi! Akkor is kb úgy fog kinézni mint egy bombázó. Míg a férfiaknál a tökéletes külső a eleve elvárás EGY ALAP DOLOG HANGSÚLYOZOM a nők szemébe izmos test, ezen még a férfi változtathat, le kell mondani alkoholról és a cigiről és egészségesen enni."


Mi az, hogy a nő jól fog kinézni akkor is, ha zabál, ezt honnan vetted?


És mi oylan nagy tragédia, ha egy embertől elvárják, hogy egészséges legyen, és ne cigizzen? ez meg a másik, amin behaltam. te cigivel a szádban születtél, vagy mi? Minek szoktál rá? Mintha az lenne az alapállapot, hogy mindenki dohányzik. zen vagy komolyan megütközve?



A kérdező amúgy teljesen normálisan, intelligensen leírta a véleményét. Aztán jöttek azok a férfiak, akik közösségbe tartozónak érezték magukat vele. Szerintem szégyent hoztok a kérdezőre, komolyan. A kiegészítése alapján ő egy normálisan fogalmazó férfi, ti meg azt hittétek, megint lehet jönni nyafogni.

2016. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!