Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy ilyen elvárásaim vannak a férfiakkal szemben ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy már nagyon idegesítenek a tucat, önimádó, egoista pasik, hogy az alábbi elvárásokat támasztottam feléjük ismerkedésnél.

- Nem járhat kondiba, nem lehet nagyon izmos, nem lehet kockahasa, és nem ihat fehérjét azokból az idétlen biotechusa shakerekből, facebookon pedig nem lájkolhat egyetlen testépítőt sem

- nem lehet oldalt felnyírt, fönt hosszabbra hagyott és hátranyalt haja. Ha oldalt nincs haj akkor kuka

- közösségi oldalak közül csak facebookon lehet fent, ahol nem lehet több mint 1000 ismerőse

- instagram és egyebek kizárva plusz soha nem készíthet magáról félmeztelen feszítős képet és csücsürítős szelfit, egyet sem!

- nem hordhat csőnadrágot, olyat főleg ami a térdénél ki van vágva és nem hordhat piros vagy lila vagy egyéb idétlen színű cipőket

- nem vásárolhat zara, bershka vagy egyéb tucat boltokban

- nem lehet iphonja

- és végül furán hangozhat, de nem lehet borostája sem. Meguntam, hogy minden pasi meghagyja a borostáját mert az olyan menő de közbe a kislábujjáról is leszedi a szőrt

Szerintetek furcsák ezek a kritériumok? Engedjek belőlük?

22/l



2017. ápr. 4. 17:38
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Szerintem sem a külső a minden, meg a legfontosabb, de nagyon sokat elárul az emberről. Éppen ezért gondolom, hogy egy olyan férfi aki ilyen sokat ad a külsőségeire, kevesebbet fordít a belsőre.
2017. ápr. 4. 18:32
 22/41 anonim ***** válasza:
69%
Őszinte leszek amennyire lehet,szerintem te nem ilyen embert keresel ,csupán probalsz ilyen embereket kizárni az eletedbol az azért van mert 90%-ban ilyen típusú palik dongettek meg (vagy barátnő-idet) egy éjszaka alatt és csalodtal bennük, mert te többet akartál tőlük, ők viszont szépen szélnek eresztettek a lejtőn....Egyébként tudod miért van ilyen sok pasi ,mert ez a menő-divat-yolo-swag stb...mert a nők nagy százaléka ezekhez vonzódik tudat alatt,ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni,mert én hiába felelek meg a kriteriumodnak és mondjuk lehet tetszenek de mondjuk 100 nőből max 2nek ha bejönne a deszkas stilus amiben én oltozkodok,a másik fajta homokos stilus akiket írtál hogy úgy oltoznek ők mondjuk 100bol bejönnek mondjuk 80nak,de ha csak a fele 50 ,akkor is....érzed a különbséget ugye?!
2017. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ha nem 18-20 eves korosztalyu tanulok kozott keresel, hanem dolgozo ferfiak kozott, akkor nem talalsz szinte egy ilyet se.

Az meg nagyon gyerekes, hogy meg akarod mondani, hogy milyen arcszorzete vagy telefonja legyen. Azert van egy hatar. Meg hogy hol vasarol..? A Zaraban igenis vannak elegans ruhak, nem csak #swag#yolo ruhak. Ameddig ennyire be akarsz valakit hatarolni es szabalyosan eltiltani dolgoktol "nem lehet ez, nem lehet az", addig ne vard, hogy egy normalis FERFI szobaalljon veled.

Ha majd megertel meg egy par evet, akkor a jogosan osszeallitott listad abbol fog allni, hogy "nem lehet szeretoje" "nem hazudik bele a szemembe" "nem egy alkoholista ingyenelo", de addig szerintem jok lesznek neked a kisfiuk tovabbra is.

2017. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

"Gáz, mert minden amit felsoroltál, csak külsőség, ezek mögött egy teljesen normális ember is lehet."


A félmeztelenül feszengés a tükörben mióta külsőség? :D Az egy viselkedés, akár a plázában shoppingolás, és ha a viselkedés nem, akkor nem tudom, hogy mi más utalhatna arra, hogy milyen belül.


De még a külsőségek esetében sincs igazad. Az emberek többsége igyekszik úgy alakítani a külsejét, hogy az tükrözze a személyiségét, életmódját, stb.

Tehát ha valaki úgy néz ki és úgy viselkedik, mint egy felszínes b-zi divatmániás bazári majom, akkor 99% a valószínűsége, hogy a személyisége is egy felszínes b-zi divatmániás bazári majom.

2017. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
70%

Fölsoroltál mindent, amiből látszik, hogy nem szeretnéd, ha a pasid egy divatkövető majom lenne. De egyetlen belső tulajdonságot sem, amely kizáró ok lenne, tehát lehet nagyképű, öntelt, bunkó modorú, műveletlen, lusta, önző, anyagias, felületes, és még sorolhatnám.

Vagy az, aki nem divatmajmoló, az valószínű, hogy értékes belső tulajdonségokkal is rendelkezik? Ebben talán van valami. De nehéz a divat hatása alól kivonni magunkat, megkockáztatom, az is egyfajta manír, ha arra vigyázol, hogy ne legyen divatos. Asszem, az a leghelyesebb, ha az ember nem követi azonnal a legújabb divatot, de nem is válik maradivá. Szóval az arany középút. Ha erre gondolsz, egyetértünk.

2017. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

"Szerintetek gáz?" -> Nem, nem gáz. Mindenkinek olyan elvárásokat támaszt, amilyeket csak akar.


"Szerintetek furcsák ezek a kritériumok?" -> Maximálisan furcsák. Az nagyon jó dolog, hogy van egy elképzelésed, milyen legyen a férfi, akit akarsz. A gond az, hogy ez mind stílusra vonatkozik, tehát fizikai külső 0, de ami nagyobb gond, hogy belső értékek 0.


"Engedjek belőlük?" -> Őszintén? Csinálj új listát, ami nem stílusra vonatkozik, ennyi pontban, inkább a belső értékeket, és pár pontban a külsőket írd össze.


Értem, hogy mi alapján próbálsz szűrni, csak nagyon általánosítasz. A fentiekből ha mind megvan is lehet normális, míg ha egyik sincs, attól még lehet gyökér.


33F

2017. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
42%
Felszínes vagy. Én észre sem veszem az ilyen férfiakat, nemhogy még szóba tudnék állni velük...
2017. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy a fürdővízzel együtt a gyereket is kiöntöd. Értem én a felindulást, de a normális emberek kiszűrését nem így kell csinálni.
2017. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Szerintem az gáz, amikor egy másik emberrel kapcsolatban azt mondod, "akkor kuka".
2017. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Nálam csak a hajamba tudnál így hibát találni.
2017. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!