Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy ilyen elvárásaim vannak a férfiakkal szemben ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy már nagyon idegesítenek a tucat, önimádó, egoista pasik, hogy az alábbi elvárásokat támasztottam feléjük ismerkedésnél.

- Nem járhat kondiba, nem lehet nagyon izmos, nem lehet kockahasa, és nem ihat fehérjét azokból az idétlen biotechusa shakerekből, facebookon pedig nem lájkolhat egyetlen testépítőt sem

- nem lehet oldalt felnyírt, fönt hosszabbra hagyott és hátranyalt haja. Ha oldalt nincs haj akkor kuka

- közösségi oldalak közül csak facebookon lehet fent, ahol nem lehet több mint 1000 ismerőse

- instagram és egyebek kizárva plusz soha nem készíthet magáról félmeztelen feszítős képet és csücsürítős szelfit, egyet sem!

- nem hordhat csőnadrágot, olyat főleg ami a térdénél ki van vágva és nem hordhat piros vagy lila vagy egyéb idétlen színű cipőket

- nem vásárolhat zara, bershka vagy egyéb tucat boltokban

- nem lehet iphonja

- és végül furán hangozhat, de nem lehet borostája sem. Meguntam, hogy minden pasi meghagyja a borostáját mert az olyan menő de közbe a kislábujjáról is leszedi a szőrt

Szerintetek furcsák ezek a kritériumok? Engedjek belőlük?

22/l



2017. ápr. 4. 17:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
76%
Ha a pasi neked így írna egy tiltó listást és azok lennének rajta amiket szeretsz, akkor mi van ?
2017. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nincs gond ezzel. Végre látok egy nőt aki nem ezekre a dolgokra bukik. Viszont ne így tételesen zárd ki ezeket a dolgokat, hanem egyszerűen csak a tucat majmokat zárd ki. Mert lehet valaki normális, ha van Instagrammja mivel ettől még nem biztos, hogy három képnél több van ott róla. Oldalt valamivel rövidebb hajjal is lehet normális, kevés férfi frizura az ami nem úgy indul, hogy oldalt rövidebb. Borosta sem jelenti azt, hogy tucat majom lenne. És például a kockahas sem feltétlen jele a annak, hogy egoista gyökérrel állsz szemben. Hogy én milye vagyok az egy dolog, nem írok a jellenemről semmit úgysem számít itt, de a hasam úgy is kockás, hogy nem járok kondiba vagy éppen két hónapig zsírt és kenyeret eszek kólával.

Szóval inkább ezeknek az összhatását zárd ki és ne az olyanokat akiken ezekből egy is megvan.

Ki nem állhatom a cicababákat, de nem zárok ki minden magassarkús vagy sminkelt/alapozós lányt, mert akkor nem sok választásom marad, igaz így sincs túl sok lehetőségem.

2017. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
45%
Nem gáz, én ezek közül majdnem mindnek megfelelek. Kivéve a borostát meg a Zarát. Bár a borostát nem azért hagyom meg, mert "hú de menő",hanem egész egyszerűen nincs kedvem annyit borotválkozni. A Zarából meg az ilyen "tucatboltokóla " meg azért vannak ruháim, mert baromira nem érdekel a divat, fogalmam sincs, milyen ruha számít divatosnak, abba a boltba megyek be, amelyiket először meglátom, azt a ruhát veszem meg, amelyiket először meglátom, így néha Zarából is rám kerül ez az, még volt is ,h megdicsértek, h milyen divatosan öltözöm, hát mondom oké.
2017. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Szerintem engedj. Van ami oké és eléggé jogos, de van ami mondjuk előnyös.


Például én is járok kondiba, nem akarok nagyon izmos lenni, inkább erős. De persze valamilyen szinten jól is akarok kinézni.

Viszont egyáltalán nem iszok fehérjét. Kockahasat utálom, nem is lesz soha, de szerintem ez nem meghatározó. Talán még neked "tetszik", ha mondjuk a csajok irigykednek a srácodra. :D


A haj szerintem túlzás. Szerintem stílusosan tud kinézni ez az összkép, főleg borostával. Ha igényesen van megcsinálva, pozitívum is.


Több, mint 1000 ismerős az szerintem irreális. Nem szimpatikus az olyan, akinek több ezer "ismerőse" van és 1-2-t ismer belőlük rendesen.


Insta az nem "szükség kellék" semmihez. Megvagyok nélküle én is, de nem hiszem, hogy baj lehet belőle, ha van.

Feszítős kép esetleg poénból. El is várható, hogy ne mutogassa magát, akármennyire is jól néz ki. Csücsörítős meg aztán... hagyjuk. :D Nem illik egy férfihez.


Az, hogy milyen márka, vagy hol vásárol azt szerintem a pénztárcája, igénye dönti el. Ez alapján nem lehet elítélni senkit sem. Én pl. turkálókba be sem megyek, akármikor odamegy 1-2 ismerősöm. Számomra taszító, ezért keresem a minőségi, márkás cuccokat. És természetesen nem! a csőnadrágot és a szakított cuccokat, mert utálom. Egy páván elmegy, egészségére, de nem igényes, hiába "menő".


És az iPhone téma. Nem mindegyik szifonos barom és bunkó. Ezért ne állítsunk ilyen mércét. :) Nem reális. Lehet, hogy tökéletes a srác és azért ítélnéd el, mert iPhoneja van ? Kicsit vicces. Én mondjuk szeretem a letisztult dizájnját és a tudását. Árát nem annyira, de vele jár.

2017. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
19%
Mások kedvéért ne engedj a kritériumaidból. Egybként nagyjából ilyesmi az én esetem is, amilyet leírtál.
2017. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
20%

Semmilyen elvárás nem gáz. Szíved joga olyan embert keresni, amilyet akarsz.

Az más kérdés, hogy szerintem nettó baromság a legtöbb pont, de nem az én dolgom.

2017. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%

minden stimmel!

de tényleg!

2017. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%

Oh, a személyemben aztán emberedre lelnél. Jó, amikor meglátnál, meggondolnád magadat, de attól még tízpontosan stimmel nálam minden.


Na jó, a borostát leszámítva, mert arcszőrzet nélkül baromi dagadt a fejem.

2017. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
24%
ha legalább 8 évvel idősebb lennél, most megkérném a kezed :D Bár nem tudom, kecskeszakáll+bajusz kombó játszik-e ;)
2017. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%
Tök normális elvárások, főleg, ha arra gondolok, hogy a stílus maga az ember - akinek ilyen tucatstílusa van, az nem tagja a MENSA-nak sem.
2017. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!