Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy ilyen elvárásaim vannak a férfiakkal szemben ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy már nagyon idegesítenek a tucat, önimádó, egoista pasik, hogy az alábbi elvárásokat támasztottam feléjük ismerkedésnél.

- Nem járhat kondiba, nem lehet nagyon izmos, nem lehet kockahasa, és nem ihat fehérjét azokból az idétlen biotechusa shakerekből, facebookon pedig nem lájkolhat egyetlen testépítőt sem

- nem lehet oldalt felnyírt, fönt hosszabbra hagyott és hátranyalt haja. Ha oldalt nincs haj akkor kuka

- közösségi oldalak közül csak facebookon lehet fent, ahol nem lehet több mint 1000 ismerőse

- instagram és egyebek kizárva plusz soha nem készíthet magáról félmeztelen feszítős képet és csücsürítős szelfit, egyet sem!

- nem hordhat csőnadrágot, olyat főleg ami a térdénél ki van vágva és nem hordhat piros vagy lila vagy egyéb idétlen színű cipőket

- nem vásárolhat zara, bershka vagy egyéb tucat boltokban

- nem lehet iphonja

- és végül furán hangozhat, de nem lehet borostája sem. Meguntam, hogy minden pasi meghagyja a borostáját mert az olyan menő de közbe a kislábujjáról is leszedi a szőrt

Szerintetek furcsák ezek a kritériumok? Engedjek belőlük?

22/l



2017. ápr. 4. 17:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

"Korábban nem voltak meg ezek a dolgok. De mikor már a huszadik pasik néz ki ugyanúgy, viselkedik ugyanúgy, hordja ugyanazokat a ruhákat az egy idő után idegesítő lesz. Nincsenek egyéniségek, olyanok ezek a palik mintha futószalagon gyártották volna őket. Azt hiszik, hogy ilyen műnek kell lenni ahhoz hogy barátnőt szerezzenek vagy mi?"


Szerintem így akarják kimutatni a lányok felé, hogy igényesek, nem látják más módját, hogy minél jobban kihangsúlyozzák. És akkor inkább divatoznak, mondjuk esetleg pl , nehogy lemaradjanak a többitől, és elhalászódjon előlük az összes olyan csaj, aki őnekik tetszik; lépést is akarnak tartani másokkal, mert gondolják, hogy ugyebár másokkal versengenek a nőkért; és akkor minél jobbnak tökéletesebbnek ápoltabbnak kell kinézni, és gondolhatják azt is, hogy a csajok elvárják, hogy kövessék a divatot, vagy hogy legyen valami speckó hajstílusuk, ami nem csak olyan hétköznapi módon "van" azt' kész; hanem stílust akarnak mutatni, hogy felfigyeljenek rájuk a csajok, és megmutatni, hogy ők izgalmasak, nem pedig unalmas szürke kisegerek. Egyébként egy fiú szerintem se divatozzon, szerintem nem igazán férfias sajnos. De az én korosztályom szerencsére nem ilyen, a fiatalabb lányokhoz valók meg majd remélhetőleg kinövik, és akkor a fiatalabb lánykáknak is fog még kellemes átlagos kinézetű pasi jutni, nem pedig divatbogár futószalagról. (Bocsi ha most valakit megbántottam és túl kemény voltam)

2017. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Szia.

Valószínűleg sokaknak elég furcsák ezek az elvárások, de a kommenteket nem olvastam. Viszont nekem nem azok (azért az utolsó kettő túlzás, de a többiben egyetértek), sőt, én is nagyjából ilyen kritériumokkal keresek egy lányt (na persze nem pont ugyanezekkel, hanem kb a női megfelelőével :D). Illetve ennek megfelelően én megfelelek mindegyik elvárásnak amit felsoroltál, kivéve hogy van instagram meg hasonlók, de nincs fent képem és nem használom ezeket.

Nem tudom mennyire ellenzed az ilyen oldalakon ismerkedést, mint pl ez, de ha ezek alapján elsőre szimpatikusnak tűnök, akkor írj vissza nyugodtan :) ha meg nem, akkor nem :)

20/F

2017. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
B@$zki... csak az iphone-on buktam el. :(
2017. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 indes válasza:
Tökéletesen jó, nincs benne semmi rossz :D
2017. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Szia 37 vagyok és a fele dologról amit írtál azt sem tudom mi az . Száz éves nokiám van,de fél éves X6 om . Írj nyugodtan.
2017. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Igen, furcsák. És nőként mondom, nem álló farokkal.


Ha valakivel összejönnék, csak azért, mert megfelelek egy listának, AKKOR KUKA.


Tök jól elvagy vele, de leveszi a pulcsiját, és meglátod a Zara címkét, akkor kuka? Ilyenkor nyilván annak, aki nem ilyen örülni fog, de mi van, ha megváltozik?

2017. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
23:37-es vagyok. Hoppá, most vettem észre hogy azt nem ide akartam írni hanem privátba :D bocsi
2017. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Akciós a hajókötél a gazdaboltban! És vannak szép magas fák is!
2017. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Mi abban a gáz,ha nem bírja a műmájereket. Már a telefonról leszűrhető Apple telefonja két féle embernek van annak aki megteheti és szüksége van rá és annak aki egyáltalán nem teheti meg és hitelre nyögi,vagy gyüjtöget rá,csak azért hogy lássák Ő megteheti. Lúzer társadalom ez. Ez olyan mint a hülyegyerek esete az 5.0 BMW vel aki 3000 Ft ér tankolás a kúton az 5 literes bömösbe. Szánalmas.
2017. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz!
2017. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!