Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki a tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki a tapasztalataira alapozza, hogy borzalmas a huszonéves női felhozatal?

Figyelt kérdés

Az oldal rendszeres olvasói jól ismerhetik a jelenséget, hogy a két párkapcsolatos kategória tele van frusztrált kérdésekkel, de főleg a felnőtt. Ezek alatt aktívan szokott kommentelni a két tábor: akik alátámasztják a kérdezőt (minden nő csak a pénzre megy, csak a kigyúrtak, alfahímek stb. találhatnak társat), és akik cáfolják.


Megfigyeltem, hogy az utóbbi csoport sokkal gyakrabban hoz fel személyes példát egy ismerősről, vagy akár a saját életéből, ahol részletesen leírják, hogy alacsonyként, átlagos keresettel, becsületes férfiként is egyszerű szép barátnőt találni, ha megfelelően áll hozzá az ember. Nyilván egy anonim oldalon bármit lehet írni, de induljunk ki abból, hogy az, hogy ez az oldal több személyes tapasztalattal van alátámasztva, azért mégiscsak jelent valamit. Lehet arra következtetni, hogy ez a való életben is így működik.


Ezeket a kérdéseket olvasva döbbenten láttam, hogy a legtöbb kommentelő csak úgy elsuhan amellett a tény mellett, hogy a legtöbb frusztrált felhasználónak szinte SEMMILYEN tapasztalata nincs a nőkkel, és itt most nem feltétlen szexuális dolgokra gondolok. Beszélgetés, lelkizés, közös programok, de még akár lánybarátság szintjén sem. Véleményt formálnak egy olyan dologról, jelenségről, amiben egyáltalán nem érintettek. Én is okoskodhatnék a gázszerelésről, vagy a burkolásról, hogy tiltsák be ezt a bojlert, vagy azt a szigetelőt, mert "szar", de nem értek hozzá egyáltalán. (Az érvelés is részükről kb. ilyen színvonalú szokott lenni.)


Viszont úgy gondolom, frusztrált kisfiúk ide vagy oda, ha tényleg ilyen borzalmasak a nők, akkor azt olyanok tudják alátámasztani, akik benne vannak az ismerkedésben. Ha tényleg pénzéhesek, lenézőek, felszínesek, kigyúrt alfahímre vágynak stb., az azért feltűnik egy idő után. Ezért olyan férfiak válaszát várom, akik legalább:


- 8-10 lánybarátjukkal beszéltek aktívan az elmúlt években

- 10 nővel voltak

- 25-30 nővel találkoztak ismerkedés céljából

- egy olyan kapcsolatban voltak, vagy vannak, ami tovább tartott két évnél.


Előny, ha a huszonéves korosztályból kerültek ki a lányok, mert többségében őket éri a kritika, de igazából a kor nem olyan fontos.

A lényeg tehát az, hogy tapasztalt férfiak írjanak arról, mekkora mértékben tapasztalták ezt a jelenséget, amit itt állítanak néhányan. Rám is igazak a feltételek, később leírom a saját tapasztalataimat is.


Előre is köszönöm a válaszokat!


22/F



2017. ápr. 14. 13:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
80%

Jezus en mar nemtudom mirol van szo. De az elsodleges kerdesre talan valaszolhatok. 10 novel meg nem voltam meg 25-el sem ismerkedtem (talan mert 4 evig voltam parkapcsolatban) a tobbi feltetel adott. En is 22 vagyok szoval ebben a korosztalyban elek.

En nem tartom borzalmasnak a noi felhozatalt. Nem talalkoztam meg olyannal aki kimondottan a penzre ment volna sem olyannal aki szandekosan szivatta a pasikat. Talan egy lanyt ismerek akinek csak a kulso a fontos, mondjuk o hiaba vergodott mert szegenyem eleg csunyacska volt. A noknek nem csak a kulso fontos de mivel az emberek elsodleges erzekeloszerve a szeme igy nyilvan a kulso szimpatia a legfontosabb es elsodleges. Viszont rengeteg (de tenyleg) szep csajt ismerek akik kulsore a sajat ligajuk alatti palival vannak egyutt. Es nem a penz miatt. Van egy milliardos csemete ismerosom aki ronda es idiota elkenyeztetett idegesito luzer es soha egy noje nem volt. Ra csak lecsapott volna mar az a rengeteg emlegetett golddigger. A noknek a kulsonel sokkal fontosabb a viselkedes es magabiztos kisugarzas, nem kell ehinni fogjatok csak a kulsotokre. En eleg jokepu srac vagyok es az emberekkel is jol kijovok es baratnom elott sosem voltam gondjaim a lanyokkal viszont az egyik legjobb baratom meg nalam is jobban nez ki (szerintem) de o viszont baromi antiszoc meg onbizalomhianyos es hat sose jon ossze neki. De tenyleg soha. Hihetetlen? Hat pedig igy van. Csomo lanynak tetszett mar de mindig elrontja mert nem mer beszelgetni vagy kezdemenyezni. Eddig egy baratnoje volt de azt is nekem koszonhette.

Visszaterve a lanyokra: A legtobbjuk barmilyen furcsa is ugyanolyan ember mint a gyakorin szenvedo ferfiak, nekik is vannak ketelyeik, onbizalomproblemajuk ok is vagyakoznak hiaba masok utan. A legtobbjuk pedig tapasztalatom szerint (es ez volt a kerdes lenyege) tok aranyos jofej lany, meg az elsore tok flegma p€csaknak tunok is. Bennuk csalodtam mar a legtobbet...pozitivan! Persze mindenkinel van egy alap vedekezo mechanizmus dehat ok is csak a serulest es bantast akarjak elkerulni ezzel. Mondjuk en normalis lanyok kozott mozgok es mozogtam mindig is, a nem az en vilagom tipust messze elkerulom. Azaz : brazilok, fel brazilok vastag tetovalt szemoldok-tetkok-25centis magassarku- szolizott bor- kacsa szaj- 25 eves bmws tetovalt kopasz kigyurt rajos pasijaikkal jarnak parban, kannasbort szurcsolo punk lanyok, es a mar elsore is egy aljas szemetnek tuno csajok stb ezeket meghagyom masnak merr lathatoan egyaltalan nem jonnenk ki jol marcsak az ertelmi kulonbsegek miatt is. Aki ilyenekkel kezd ne csodalkozzon ha pofara esik. Persze ok is biztos jofejek de ezt majd mas megtalasztalja. De a legtobb lany normalis csak meg kell ismerni, es

2017. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
Borzalmasan sok a jó külsejű pasikat kereső nő.
2017. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
55%
61-es, köszi. :)
2017. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
62%
21/N válasza. Két barátnőm iszonyat válogatós, de több éves kapcsolatban vannak. Én egyikük pasijára sem bukok, ők sem egymáséra. Ha szinglivé válnának, gigantikus elvárásaik lennének, azt borítékolhatom. Harmadik barátnőm nem helyes sráccal van, de az még 1 éves kapcsolat sincs, és előtte is több pasija volt. Én helyes gyerekkel vagyok, magas is izmos is, mérnök is, rendes is. Ha külön mennénk, hasonlót keresnék.
2017. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól hangzik. És ti mit tudtok nyújtani ezekben a kapcsolatokban?
2017. júl. 25. 20:15
 66/69 anonim ***** válasza:

Hát annak meg mi köze a kérdéshez, mit nyújtunk? Max akkor lenne releváns ha irreális elvárások miatt nem lenne senkink. De nekem hála égnek van, és tökéletes, ahogy a kapcsolatunk is. Innentől kezdve vagyok aki vagyok, az angol királynő vagy az útszéli koldus.

De hogy ne legyek faragatlan, válaszolok. Jól nézek ki, művelt vagyok és aranyos. :D

2017. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
nincs
2017. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
"Fontos, hogy az ember csak azt a következtetést vonja le a tapsztasztaiból, ami benne rejlik, és ott megálljon."
2017. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok pl. én. Semmi jót nem tapasztaltam, a mai nők döntő többségének csak a pénzes, kigyúrt helyimenőcsávók számítanak pasinak. Az átlagférfiaknak esélye nincs a nőknél, és akkor az átlag alattiakról még nem is szóltam.

De nézz fel egy társkeresőre, annyi férfi jelentkező van minden egyes nőre, hogy a legrusnyább bányarémek is pillanatok alatt ultra-válogatóssá válnak.


"Soha, de soha nem fogják elismerni a saját szerepüket és felelősségüket az életükben és a kudarcaikban. Soha."


Ahogy ti se. Tőletek egyszer nem láttam sehol önkritikát, vagy valami minimális szintű beismerést, hogy igen, ti is hibásak vagytok abban, hogy a helyzet idáig fajult, de nem lepődöm meg. Csak tudnám, hogyha ennyire gyűlölitek az egész férfinemet komplett, miért nem lesztek apácák.


"Csak elegem van abból, hogy állandóan itt picsogtok. Annyit nem sikerül felfognotok, hogy nem a világ a hibás a ti kudarcaitokért."


Igenis a mai közfelfogás is hibás abban, hogy rengeteg pasinak egyidőben ugyanolyan kudarcai vannak. Ha a Windows 10 felhasználótól függetlenül ugyanúgy lefullad ugyanazzal az indokkal 10000000 felhasználónál, akkor ugye még véletlen se a Windows a hibás, hanem a csúnyarossz felhasználók, minek aktiválták azt a funkciót... :DDDDDDD

Amúgy meg mondok neked egy jót, aranyapám: NEM kell elolvasni az ilyen kérdéseket. Ha ennyire piszkálja a csőrödet, változtatni meg ugye nem akarsz magadon, akkor legalább ne kommentelj hozzá. Vagy ha mégis, ne sértődj meg, ha kegyetlenül lebsznak utána. Ha nem tudsz segíteni a kérdezőnek, semmi keresnivalód az ilyen kérdésneknél - tudod, amikor kiírnak egy hídépítő tendert, akkor konkrét terveket, megoldásokat várnak, nem azt, hogy "tanujjá' meg úszni, baeg". Kaptad is a mínuszt.

2019. szept. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!