Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki a tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki a tapasztalataira alapozza, hogy borzalmas a huszonéves női felhozatal?

Figyelt kérdés

Az oldal rendszeres olvasói jól ismerhetik a jelenséget, hogy a két párkapcsolatos kategória tele van frusztrált kérdésekkel, de főleg a felnőtt. Ezek alatt aktívan szokott kommentelni a két tábor: akik alátámasztják a kérdezőt (minden nő csak a pénzre megy, csak a kigyúrtak, alfahímek stb. találhatnak társat), és akik cáfolják.


Megfigyeltem, hogy az utóbbi csoport sokkal gyakrabban hoz fel személyes példát egy ismerősről, vagy akár a saját életéből, ahol részletesen leírják, hogy alacsonyként, átlagos keresettel, becsületes férfiként is egyszerű szép barátnőt találni, ha megfelelően áll hozzá az ember. Nyilván egy anonim oldalon bármit lehet írni, de induljunk ki abból, hogy az, hogy ez az oldal több személyes tapasztalattal van alátámasztva, azért mégiscsak jelent valamit. Lehet arra következtetni, hogy ez a való életben is így működik.


Ezeket a kérdéseket olvasva döbbenten láttam, hogy a legtöbb kommentelő csak úgy elsuhan amellett a tény mellett, hogy a legtöbb frusztrált felhasználónak szinte SEMMILYEN tapasztalata nincs a nőkkel, és itt most nem feltétlen szexuális dolgokra gondolok. Beszélgetés, lelkizés, közös programok, de még akár lánybarátság szintjén sem. Véleményt formálnak egy olyan dologról, jelenségről, amiben egyáltalán nem érintettek. Én is okoskodhatnék a gázszerelésről, vagy a burkolásról, hogy tiltsák be ezt a bojlert, vagy azt a szigetelőt, mert "szar", de nem értek hozzá egyáltalán. (Az érvelés is részükről kb. ilyen színvonalú szokott lenni.)


Viszont úgy gondolom, frusztrált kisfiúk ide vagy oda, ha tényleg ilyen borzalmasak a nők, akkor azt olyanok tudják alátámasztani, akik benne vannak az ismerkedésben. Ha tényleg pénzéhesek, lenézőek, felszínesek, kigyúrt alfahímre vágynak stb., az azért feltűnik egy idő után. Ezért olyan férfiak válaszát várom, akik legalább:


- 8-10 lánybarátjukkal beszéltek aktívan az elmúlt években

- 10 nővel voltak

- 25-30 nővel találkoztak ismerkedés céljából

- egy olyan kapcsolatban voltak, vagy vannak, ami tovább tartott két évnél.


Előny, ha a huszonéves korosztályból kerültek ki a lányok, mert többségében őket éri a kritika, de igazából a kor nem olyan fontos.

A lényeg tehát az, hogy tapasztalt férfiak írjanak arról, mekkora mértékben tapasztalták ezt a jelenséget, amit itt állítanak néhányan. Rám is igazak a feltételek, később leírom a saját tapasztalataimat is.


Előre is köszönöm a válaszokat!


22/F



2017. ápr. 14. 13:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:

A magasság, testalkat, és a jóképűség fontosságát már rögtön az első válaszok között megcáfolta 3 lány és egy férfi. Ráadásul úgy, hogy lányokat nem is kérdeztem, egyszerűen annyira fontosnak tartották elmondani, hogy nem lényeges, hogy magas, izmos, helyes legyen a srác, hogy mégis válaszoltak.

Nem hiszem, hogy kétszáz lány közül ne lett volna egy sem, aki így gondolkodott volna. Úgy gondolom viszont, hogy a kommunikáció az alapja egy kapcsolatnak, szóval Carlito's Way jól látja, hogy ha nem tudsz beszélni, akkor ne is várj semmit. Egy bizonyos kor felett szerintem az önálló élet is reális elvárás a nők részéről. Például diplomásként, 25 fölött már érdekes azt hallani valakitől, hogy a szüleivel lakik.


Továbbra is kérlek titeket, hogy ha nem volt még hosszan tartó, mély kapcsolatotok nőkkel, akkor ne szóljatok hozzá, ez a kérdés most nem rólatok szól.

2017. ápr. 14. 14:26
 22/69 Lazy Lover ***** válasza:
7%
nem kötelező elhinni ! igen persze minden az én hibám vég véletlen se az hogy a nőknek a legjobb kell...
2017. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
83%
Nézz már magadba egy kicsit. Szerinted tényleg minden egyes nő ugyanolyan? Ezt könnyebb elhinni, mint azt, hogy tényleg benned van valami visszataszító?
2017. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
31%

"ha rodna vagy hogyvannak lánybarátaid?nekem még férfi haverom sincs"

Úgy, hogy a külsőm miatt mindig barátzónába kerülök.

2017. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
17%
a külsőd miatt?minden más stimmel nálad?szófosás magabiztosság?egyedül a külső a hiba?
2017. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
20%
A magabiztosság sincs meg, de azt pont a sorozatos kudarcok vették el. Nem arra buknak a nők, aki magabiztos, hanem az lesz magabiztos, akire buknak a nők.
2017. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
23%

Nos hol is kezdjem,itteni oldalra írogató vagyok,és pontosan tudom miért nem jönnek össze velem a nők,ez az egész életem tapasztalata: Külső adottságok.

Az elmúlt időszakban nagyon sok lány kedvelt meg még ha felszínesen is,de sokan szeretnek ilyen szinten.

Viszont csak haverok vagyunk velük,mert látni rajtuk,hogy ennél többet nem tudnának elképzelni.De egyetlen egy dolog miatt: mert meg sem akarnak igazán ismerni,valamit látnak, ami külső ugye,plusz főként mások véleményére alapozva gondolnak valamit.

Nagyon rosszul gondolják az a helyzet,és ezt aki valóban ismer,tudja.

Jelenleg is ezek közül a lányok közül, egyetlen egy van,aki jobban ismer.Nos ő vele ha találkozom,és szoktunk elég gyakran, ő lány létére sokszor előre köszön nekem,integet, és a felszínes barátnői előtt is simán megteszi.Mert ő tudja milyen vagyok,és nem csak egy külsőt lát.

Természetesen ennek a lánynak van sajnos barátja,pedig ha nem lenne,a világot is letenném elé ha azt kérné.


Ebben a lány társaságban van egy nagyon visszahúzódó,kis aranyos szerény lány.Elsőre ennek tűnik,és gondoltam vele is barátkozunk,aztán meglátjuk.

Az elején ilyen is volt minden, aztán egyik este elmentünk közösen bulizni,és velünk kb. unottan beszélgettek,vagy csöndben voltak,de látszott unják az egészet a barátnőjével kb.

Aztán megérkezett a tipikus jóképű gyerek,aki beszélt hozzájuk 2 mondatot,majd 5 perc múlva ez a szerénynek tűnő csaj,hazament ezzel a sráccal.

Másik eset ugyanerről szól, azért a lánytársaságból azon az egy lányon kívül egy sem ismer,mert nem akarnak beszélgetni velem igazán.Mondjuk én nem erőltetem,megértem hiszen így döntöttek.

De volt egy ismerősöm,akit épp elhívtam,és pontosan tudom,hogy ő milyen, bármilyen csajt megkaphat 2 mondat után.

Nála kezdeményeztek a csajok,odamentek hozzá,mosolyogtak rá,incselkedtek vele,pedig 2 értelmes mondatot nem tudott kinyögni,de mégis őt akarták...

Igen,ott voltam mellette,és hallottam,azért tudom. :)

Rám meg rám se hederítettek,mintha levegő lennék.

Szóval ennyit számít a külső,mindent az égvilágon.Az,hogy milyennek születsz,az egész életedet meghatározza.


Bár kapcsolatig soha nem jutottam nővel,nagyon sokat beszélgettem velük az elmúlt 1 évben,nagyon sokhoz mentünk oda,próbáltunk jófejek lenni velük stb...

De maximum barátkozás,semmi több.És a haveromnak akinek nagy dumája van,és tudja mit kell mondani a nőknek,csak hát külsőre ő sem jó genetikát kapott,neki sem jön össze semmi mostanában...


25/F

2017. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
41%

továbbra se hiszek neked,énse vagyok jóképű mégis rámirt facén egy lány csak azér nemlett belőle semmi mert nemebszéltem,tudnék képeket is linkelni csunya férfiakrol akiknek van nője,igaz csunya nő,nektek meg bombázó kell,

de nemrakok ki képet mert a végén feljelentést tesztek

2017. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
84%
Garthocska (Lazy Lover), azért nem kellesz semmilyen nőnek, mert egy csimpánz értelmi szintjén vagy, alul vagy iskolázva (és ez már a neten is ordít rólad) mellé rosszindulatú is vagy, és persze az sem előny, hogy a legtöbb nőt állva ki tudnád nyalni. Szóval finoman is szólva extrém eset vagy több szempontból is, nem a nők elvárása magas. Te még alacsony elvárásoknak sem tudsz megfelelni.
2017. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:

Jól látod, hogy aki nem akar megismerni, arra nem is feltétlen kell ráerőltetned magad. Észrevehetted, hogy azért így is elég sok lány akar veled ismerkedni, és nem tudhatod előre, milyen szándékkal.

Viszont az, ha előre látszik rajtad, hogy ennyire ki vagy szolgáltatva egy lehetséges társnak, hogy a világot is letennéd elé, ez nem túl vonzó. Kapcsolatban természetes ez a viselkedés, de ha akaratlanul is ez sugárzod magadból előre, még mielőtt összejönnétek, az lehet, hogy úgy fog lejönni a lánynak, hogy labilis vagy, és egyedül nem állod meg a helyed, ha kell.

Nem gondolom, hogy olyan lányokra vágysz, akik 5 perc után hazamennek egy akciós Pumped Gabóval a buliból. Vannak ilyenek, de szerintem jól sejtem, hogy nem ők a te célközönséged.

Egyébként én sokat jártam bulizni 2012-15 környékén, volt barátnőmék társaságával. Néha jöttek velünk srácok is, és azért megfigyeltem a körülöttünk bulizókat is az évek során. Olyannal nagyon ritkán találkoztam, hogy nő ment volna oda férfihoz, ő szólította volna le, de te ezt úgy írtad le, mintha ez lenne a jellemző. Tényleg olyan gyakori lenne?

2017. ápr. 14. 14:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!