Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Alexandra Elena kérdése:

Miért teszitek tönkre a férfiakat? (több lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a nem modell kinézetű ámde kedves, aranyos, gondoskodó pasik egyszerűen utálattal gondolnak magukra, a külsejükre. Miért van ez? Mert a fellegekben élő, érzéketlen, nők durván leszólják őket. Ha egy ilyen pasi udvariasan randira hívja őket, undorító módon megalázzák és elküldik, ahelyett, hogy örülnének, hogy egyáltalán hozzájuk szólt egy ilyen kedves és udvarias férfi. Normálisan is el lehet mondani, hogy nem tetszik neked, vagy nem akarsz vele randevúzni. Szóval... Miért csináltok a bunkó viselkedésetekkel érzelmi roncsot a csiszolatlan gyémántokból?

Na erről ki mit gondol? Pro-kontra. Kíváncsi vagyok.



2017. ápr. 25. 19:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
19%

Látod, látod. Ismét csak látatlanban fröcsögsz, ítélkezel és őrjöngsz itt mint a dúvad.

Ha nem tűnne fel, pontosan altámasztod a kérdező által leírt dolgot. Úgy is mondhatnánk, hogy te vagy itt az élő példa.


"és te meg a pajtásaid" - már ebből a kijelentésből süt az a mérhetetlen gyűlölet amit a férfiakkal szemben érzel. Bizonyára ennek is oka és felesleges rákérdezni mert úgyis azt mondanád, hogy bennünk van a hiba.

Márpedig aki ilyen hangnemben, nulla érvelési képességel csak ordítozza a vakvilágba a gyűlölködő nézeteit, intelligens ember nem lehet.


Olyan vagy jelen pillanatban a szememben mint az oldalon folyamatosan a női sztereotípiákat kántáló, mindig, minden esetben a nőket szidalmazó férfiak.

2017. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
72%
a normális (IQ, helyesírás, felfogóképesség, stílus) pasikkal semmi bajom, sőt.
2017. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
24%
Mert manapság már a jó modor sincs ingyen. Nem csak az a baj, hogy sok nő paraszt módon reagál le egy elutasítást, hanem az is probléma, ha véletlenül be is jön neki egy férfi, akkor sem tudja fogadni az udvarlást, ismeretlen számára a viszonzásról már nem is beszélve.
2017. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, nehéz olyan mellett/ellen érvelni, amiről eddig főleg a neten hallottam... :/
2017. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
70%
A legtöbb pasi sajàt magàt teszi tönkre csak sokkal könnyebb a nőkre fogni minthogy magukba nézzenek és vàltiztassanak !Egyrészt az egójuk sokkal fontosabb minthogy egy pàrkapcsolati problémàt megoldani!Tisztelet a kivételnek mert azért van az is !
2017. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
75%

Túltoltad, Jaguar. A Párizs-Berlin csajnak is van azért igazsága..


Kérdező: idegen emberek lelkét nem igazán ér rá senki pátyolgatni. Az a család meg a haveri kör feladata. Belső tartás kell, azon kell fejleszteni, nem a visszautasítás miatt elsírni magát a férfiaknak. És nem úgy tenni, mintha a nőknek annyit kéne magukkal csinálniuk,hogy szétteszik a lábukat, és ott a tökéletes élet.

2017. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Vàltoztassanak*
2017. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
86%

Elég fura kérdéseket teszel fel te lány? Fiú? Megjegyzem őket, mert volt egy Tóth Alexandra nevű osztálytársam.


Nem vagyok szép nő, de ha beleképzelem magam a helyzetbe, sértő. Én fogadjak el valakit és nézzem a belső tulajdonságait, mikor engem csak azért vett észre, mert jól nézek ki? Ha ahogy itt írták, 85+ kilós, de kedves, humoros, odaadó lány lennék, akkor meg a rondáknak sem kellenék? Hiába lennék én is ronda varázslatos belsővel, hiába lennénk "egy szinten".

2017. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Az ilyenek pont azért vannak, hogy megcsiszolják azt a "gyémántot".


Egyébként minek mégy oda ilyen nőnek öltözött gyökerekhez? (Kábé három másodperc alatt ki lehet őket szűrni, ha van szemkontakt.)

2017. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
15%

#26


"...idegen emberek lelkét nem igazán ér rá senki pátyolgatni..."


Az illemtudó/udvarias beszéd kérlek még nem "pátyolgatás", hanem alapküvetelmény.

Legalábbis kultúrkörökben.

2017. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!