Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Alexandra Elena kérdése:

Miért teszitek tönkre a férfiakat? (több lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a nem modell kinézetű ámde kedves, aranyos, gondoskodó pasik egyszerűen utálattal gondolnak magukra, a külsejükre. Miért van ez? Mert a fellegekben élő, érzéketlen, nők durván leszólják őket. Ha egy ilyen pasi udvariasan randira hívja őket, undorító módon megalázzák és elküldik, ahelyett, hogy örülnének, hogy egyáltalán hozzájuk szólt egy ilyen kedves és udvarias férfi. Normálisan is el lehet mondani, hogy nem tetszik neked, vagy nem akarsz vele randevúzni. Szóval... Miért csináltok a bunkó viselkedésetekkel érzelmi roncsot a csiszolatlan gyémántokból?

Na erről ki mit gondol? Pro-kontra. Kíváncsi vagyok.



2017. ápr. 25. 19:59
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy rengeteg olyan ember van mindkét nemben, akik nem értik a nemet. Ha nem vagy genyó, nem hagynak békén.


(Mondom, nő vagyok, és nők sem szokták megérteni, ha nem akarok velük lógni.)

2017. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

#30

De ezzel az a baj, hogy megint rátestálunk a másik emberre valamit, ami egyébként ránk vonatkozik. Persze, vannak sutyerák nők, akik képtelenek értelmes ember módjára, kulturáltan visszautasítani egy férfit, de nem gondolnám, hogy ettől összeszakad az ég a földdel. Nem az olyan nőkkel kell foglalkozni, és nem azon rinyálni, hogy bántották a kicsike lelkemet idegenek. Erre van a belső tartás, meg erre van az agyunk, hogy gondolkodjunk, mert nyilván nem minden nő ilyen. Én 10 évig manipulátor link alakokkal akadtam össze, de nem gondolom, hogy mind a 3 és fél milliárd férfi olyan, csak mert ilyenekkel éltem. Inkább elgondolkodtam, min kellene változtatnom, hogy ez ne így legyen, és megtaláljam azt, aki nekem való. Ajánlom figyelmébe a "kedves és aranyos" férfiaknak ezt a fajta önvizsgálatot, mielőtt azt várják, hogy mások simogassák a lelküket.

Mert persze, úgy lenne gyönyörű a világ, ha mindenki tisztelettel és megbecsüléssel bánna a másikkal, még akkor is, ha épp elutasítja a közeledését, de nem árt észrevenni, hogy ez nincs így. Suttyók mindig éltek és élni fognak a Földön. Ki kell őket kerülni, kész.

2017. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%

#31


Azok, akik nem veszik a finomabb elutasítást, pont nem fognak utána itt panaszkodni, ha közvetlenebbül fejezi ki magát az ember lánya, nem gondolod? :)

2017. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

#33 Nem.

Nem veszik észre, hogy tolakodók voltak, így számukra jogos a sértődés.

2017. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

#34


Látom, nem igazán értetted a dolgot.


A lényeg, hogy akit tirpákmód kell elküldeni, hogy elmenjen, az NEM az a sértődős kategória. Tehát NEM fog ide ilyen kérdéseket firkálni.

2017. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

#35 Látom, hogy te még soha az életedben nem találkoztál ilyen emberrel vagy úgy általában nem sok embert ismerhetsz, mert az esetek nagy részében annak van a legtörékenyebb kicsi szíve, aki a legnagyobb paraszt a másikkal.

Nem is kell lemenned erről az oldalról, hogy lásd, hogy miről beszélek: a férfi kérdezők egyik fele az iránt érdeklődik, hogy mit értenek a nők a "nem" szó alatt, hiszen ugye a fejetekbe van verve (feltételezem, hogy férfi vagy) hogy a nőknél a "nem" az azt jelenti, hogy "próbálkozz keményebben" a másik fele meg azt szeretné tudni, hogy miért nem akarnak a nők a 20 méteres körzetükbe kerülni.

Szóval.

Érted

Ez nem az a "hőőőőő cica sunáználak!! há'hovamész aszontam hogy teccő! gyerevisszaaszontam meee megdugnálak" kategória.

Ez az a kategória, ahol a pasi összeszedi a bátorságát, finoman, kicsit félénken flörtöl. A csaj lerázza valami olyasmivel, hogy "uhh bocsi, de nem hiszem, hogy menne a dolog, ugye megérted?" egy udvarias mosoly keretében.

Pasinak ebből csak az udvarias mosoly jön át, majd ha a csaj még ezek után is beszél vele, akkor meghívja pl kávézni, keresi a kontaktust vele. Egy idő után ez megint átmegy flörtölésbe, és a csaj megelégeli, és elküldi most már határozottabban. Illető pasinak sérült az egója, feljön a netre panaszkodni, hogy a "jófiúk" manapság nem jutnak p...ncihoz, meg miazhogy őt így megsértették, mikor tiszta udvarias volt és dögöljön meg minden nő.

2017. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Udvarias elutasítás folytatása:

- Bocsi, de nem szeretnék veled ismerkedni. (finom mosoly)

-De miert nem?

Ennel a pontnal teljesen mindegy, mit mondok, az esetek nagy szazalekaban kapok egy K vagy R betus jelzot, akinek biztosan csak a kigyurt kopasz bmwsek kellenek, es nem ertekelem, hogy o milyen kedves.

Anno par ilyen "rendes-kedvessel" ossze is jottem. Gyermetegek, eretlenek.

Tolem vartak a folyamatos megerositest, 100%os figyelmet koveteltek, feltekenykedtek, elvartak a folyamatos onbizalomfroccsot, mikozben vissza csak latszatkedvesseget kaptam.

Raadasul az egyik ilyen gyokerhez hozzamentem felesegul, es ket gyereket szultem neki.

Kiegve, megoregedve leptem ki a hazassagbol, a valasunk alatt mint egy dackorszakos keteves...

Na azota a rendes-kedvesektol azt is megkaptam hogy orulhetnek hogy elfogadnanak ket gyerekkel.

2017. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

előző, ezt magadnak kerested.


azonban ez az eset is bizonyítja, h nem a belső számít.

2017. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
#4 Lány vagyok. Én most nem azokról beszélek akik igénytelenek, sajnáltatják magukat és nekik csak a modell alkatú csajok jönnek be. Azokról a férfiakról beszélek akik kicsit érzékenyebb lelkivilággal rendelkeznek és simán tönkre mennek az ilyen bunkók miatt. Nem szó szerint tönkre mennek egyszerűen csak már nem is akarnak normális lányt találni és inkább egyedül maradnak. Tehát. Miért nem lehet oda figyelni mások lelkivilágára? Egyébként elég nagy baj ha valakinek nincs szövegértése és számonkérésként jön le neki a kérdésem...
2017. ápr. 26. 14:50
 40/42 anonim ***** válasza:

Szerinted az rendes, kedves csiszolatlan gyemant, aki ennyire fuggove teszi magat masoktol, hogy par elutasitas miatt foreveralone-t jatszik?

Az inkabb egy darab szen.

Egy lelkileg sulyosan instabil ember, akinek pszihologus kell, nem pedig baratno.

Lehet gyemant, de ahhoz rengeteg munka kell.

Sokkal egyszerubb kijelenteni, hogy masok tehetnek rola.

2017. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!