Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Alexandra Elena kérdése:

Miért teszitek tönkre a férfiakat? (több lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a nem modell kinézetű ámde kedves, aranyos, gondoskodó pasik egyszerűen utálattal gondolnak magukra, a külsejükre. Miért van ez? Mert a fellegekben élő, érzéketlen, nők durván leszólják őket. Ha egy ilyen pasi udvariasan randira hívja őket, undorító módon megalázzák és elküldik, ahelyett, hogy örülnének, hogy egyáltalán hozzájuk szólt egy ilyen kedves és udvarias férfi. Normálisan is el lehet mondani, hogy nem tetszik neked, vagy nem akarsz vele randevúzni. Szóval... Miért csináltok a bunkó viselkedésetekkel érzelmi roncsot a csiszolatlan gyémántokból?

Na erről ki mit gondol? Pro-kontra. Kíváncsi vagyok.



2017. ápr. 25. 19:59
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%

ha valakinek vannak haverjai nő férfi egésznap nyomja a sódert akkor nyilván lessz jó komunikációs

képessége ,akinek nincs haverja annak hogy legyen?

2017. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
62%

nem is neked mondtam, hanem a másik válaszadónak.


az egészséges és magas pasiknak van a legnagyobb esélyük becsajozni, akik nem kövérek, sportosak... ezért tenni kell.


nem kell gym rat-nak lenni, csak megfelelő kondiban lenni.

2017. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
86%

az is sokat elmond, ha nincsenek barátaid.


kapcsolatteremtő képesség, vonzó személyiség, tájékozottság, olvasottság, műveltség, minimum 1 idegen nyelv kommunikációs szintű ismerete, és máris könnyebben megy barátkozás, csajozás, minden.

2017. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
89%
Carlito's Way: Nem azért, de a helyesírásod is már ad egy kis betekintést a műveltségedre (pl. lesz helyett lessz stb.), de az is sokat elárul, hogy nincsenek haverjaid
2017. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
19%

#9

Én pedig Szob, Bernecebaráti, Vác, Rétság, Balassagyarmat, Keszeg, Hont, Rád, Fót, Dunakeszi, Veresegyháza, Galgamácsa, Gödöllő, Aszód, Verseg, Szirák, Erdőkürt, Erdőtarcsa, Galagahávíz, Tura, Zsámbok, Hatvan, Gyöngyös, Mátraháza, Eger, Kerecsend, Füzesabony, Ózd, Salgótarján, Dány, Sülysáp, Tápiószecső, Nagykáta, Jászberény, Monor, Nyáregyháza, Dabas, Alberirsa, Dánszentmiklós, Cegléd, Nagykőrös, Abony, Csemő, Lajosmizse, Törtel, Kocsér, Kecskemét, Kalocsa, Kiskunfélegyháza, Szeged, Makó, Battonya, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Taksony, Dunaharaszti, Ócsa, Bugyi, Ráckeve, Kiskunlacháza, Dömsöd, Solt, Baja, Érd, Sóskút, Tárnok, Százhalombatta, Ercsi, Dunaújváros, Paks, Pécs, Szekszárd, Nagykanizsa, Székesfehérvár, Várpalota, Veszprém, Ajka, Szombathely, Siófok, Zalaegerszeg, Kaposvár, Tatabánya, Bicske, Biatorbágy, Páty, Budakeszi, Zsábkék, Perbál, Pilisvörösvár, Dorog, Esztergom, Süttő, Komárom, Pilismarót, Leányfalu, Leányvár, Szentendre -

útirákonyon közlekedem és mindezek mellett napi 500-700 embert látok és kerülök velük kapcsolatba.


Szóval hidd csak el, hogy itt nem CSAK neked van releváns rálátásod a dolgokra és szerintem inkább engem lehet reprezentatívnak tekinteni a dologban, sorry... :)

2017. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
75%
Kedves Alexandra, gondolom vagy max 20 éves... kérdezd meg ugyanezt 8-10 évvel később, a napi 10-15 álló farkú tróger zaklatása után, kíváncsi vagyok, mennyire leszel kedves, és hány km magasról sz.rod majd le, hogy a napi 15. kéretlen, hátad közepére sem kívánt nyomuló esetleg egy kedves "csiszolatlan gyémánt"-e, avagy sem... xD
2017. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
66%

az általad felsorolt települések "bizonyára" nagyobb földrajzi kört írnak le, mint a Budapest-Berlin-Párizs távolság, plusz az az embermennyiség, ami ezekben a világvárosokban látható.


"okos" ember vagy, látom...

2017. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
17%

Tudod az, hogy ülsz a vonaton meg a repülőn és elmész Párizsba meg Berlinbe nem sokat nyom a latba.

De nem fogok én itt egy idiótával vitázni, sorry. Bizonyára nagyon magadra vehetted a kérdést ezért fakadtál ki így.


Én rengeteg embert látok nap mint nap. Van sok csinos lány közöttük, de ők is csak természetesen csinosak, valójában nincs munka a testalkatuk mögött, nem látom rajtuk, hogy edzeni járnának. Épp úgy ahogy a férfiaknál sem. Megvan az a 170-190 cm. közötti átlagmagasság, mellé egy teljesen normális testalkat ami valóban nem kigyúrt, nincs 50-es karjuk, de nem is kell.

Az viszont attól még tény marad, hogy az általad felhozott lusta, kövér, igénytelen férfiakból nem igazán van sok. Ellenben a 160-170 cm. közötti 85+ kilós lányokból annál több.

2017. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%
K**va jó a buli, csak sok itt a b**i... : D Megy az adok-kapok rendesen.
2017. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
52%

Az viszont attól még tény marad, hogy az általad felhozott lusta, kövér, igénytelen férfiakból nem igazán van sok. Ellenben a 160-170 cm. közötti 85+ kilós lányokból annál több.



jól van öreg, okoskodjál, csak röhögök rajtad.


bizonyára nem véletlenül véded a mundér becsületét.


egy átlagos, vagy annál rosszabb külsejű fószer lehetsz, kudarcos magánélettel, sikertelen csajozással.


hát, persze, hogy a lányok többsége kövér disznó, és te meg a pajtásaid vagytok az adoniszok.

2017. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!