Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Alexandra Elena kérdése:

Miért teszitek tönkre a férfiakat? (több lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a nem modell kinézetű ámde kedves, aranyos, gondoskodó pasik egyszerűen utálattal gondolnak magukra, a külsejükre. Miért van ez? Mert a fellegekben élő, érzéketlen, nők durván leszólják őket. Ha egy ilyen pasi udvariasan randira hívja őket, undorító módon megalázzák és elküldik, ahelyett, hogy örülnének, hogy egyáltalán hozzájuk szólt egy ilyen kedves és udvarias férfi. Normálisan is el lehet mondani, hogy nem tetszik neked, vagy nem akarsz vele randevúzni. Szóval... Miért csináltok a bunkó viselkedésetekkel érzelmi roncsot a csiszolatlan gyémántokból?

Na erről ki mit gondol? Pro-kontra. Kíváncsi vagyok.



2017. ápr. 25. 19:59
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Annyi a bunkó a világon mindkét nemből, hogy nah. Saját tapasztalatom az, hogy ha rendes-kedves pasi szólít le vagy lefagyok, hogy most nekem szóltál? vagy aprót kér. És van, amelyik szintén udvariasan kezdi, de a nemnél begorombul, magyarázatot vár, és le sem lehet koptatni. Azt meg nem hiszik el, hogy nem ismerkedem. Pedig tényleg nem.
2017. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Lány vagyok....O.o

És de furi, hogy én mindig mindenkivel meg tudtam értetni normálisan, hogy nem viszonzom a vonzalmát... Csak mert beképzelt bunkók vagytok még nem kell álltalánosítani. Ez az a tipikus "rohadjon meg minden pasi aki nem tökéletes" gondolkodásmód.

2019. szept. 22. 10:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!