Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyleg ennyi elkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyi elkeseredett nyarvogo "ferfi" van?

Figyelt kérdés

Annyi helyen olvasom itt a gyk-n hogy sirankoznak hogy a noknek csak a penzes kigyurt pasik kellenek.

Komolyan szerintem olyan nevetsegesek. Persze konnyebb sirankozni mint tenni is a dolgokert.

Olvastam hogy egy srac itt lehordta a kerdezot mert a kerdezonek egy srac belseje nagyon bejott kulsore pedig kevesbe es sztarolta magar hogy o regen mennyiredemennyire jofej humoris volt de a nok kioltek ezt belole. Stbstb. Ez pl normalis??!!

Meg hogy a no ugyis lelep egy jokepu sraccal blabla. Hat persze hogy egy no a (szamara) jo(bb)keput es (szamara) legmegfelelobb belso tulajdobsagokkal rendelkezo szemelyt fogja valasztani. De ez miert nagy gond? Vagy akik itt rinyalnak azok mit varnak?


2017. ápr. 26. 16:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
Még a "való élet egész mást mutat":) Ne mondd már! :) Mit mutat a való élet? Azt,hogy ha jóképű az ember, akkor már is odáig vannak érte, onnantól meg mindegy mit mond,vagy mit csinál, ha előnytelen külsejű, akkor sokszor esélyt nem kap az ismerkedésre. Ezt mutatja a való élet, nem azt amit ti elképzeltek.
2017. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Én is itt szoktam rinyálni. Nekem például a hazugságokkal van ki a tököm.


Csomó nőnek elküldtem itt a képemet. Néhányul azt mondta, teljesen átlagos vagyok, nem kell nagy erőbefektetés, hogy találjak valakit. Igaz, a többi válaszra se méltatott, pedig ő kérte, hogy küldjek képet. Nos ehhez képest ahány nőre ráírok társkeresőn, annyi nem válaszol és akármennyivel ismerkedek élőben (bár ez max 3/év), mindegyik azzal végez, hogy maradjunk haverok. Ami nekem nem kell.


Feltételezem, hogy a belsőm rendben van (de legalábbis színész vagyok, hehe, de most ezt hagyjuk), másképpen nem akarnának barátkozni velem. És most jutunk el a lényeghez! Itt mindig arról van szó, hogy a külső az csak egy plusz, ami ha jó, akkor dob egy ember értékén, ha nem különösen jó, akkor pedig a belsővel lehet kompenzálni. MICSODA MEGLEPETÉS, hogy nem kellek senkinek! És előkerülnek a szokásos sallangok is ilyenkor: majd megtalálod a párodat te is; mások éheznek/rákosak/fogyatékosak, te meg ezért rinyálsz (mert ugye ha valakinek szar az élete, akkor az enyém automatikusan jó); adj lejjebb az elvárásaidból; rossz helyen keresgélsz; sportolj; fejleszd magad (az RPG-ket még játékban se szeretem); és a legjobb, az ultimate kreténség - nem jó a kisugárzásod. Véletlen se azért nem kellek senkinek, mert a külsőm rossz és senki nem képes eljutni odáig, hogy diplomás emberként, érdekes gondolkodással és jó (éjfekete) humorral és öniróniával talán többet tudnék mutatni, mint egy izmos has/kar/mellkas vagy egy vékony hipszter arc.


Na, én ezektől a pofátlan hazugságoktól és tartalom nélküli ámításoktól vagyok ki teljesen. Ha az igazság lenne kimondva, akkor ugyanolyan dühítő és felháborító lenne, mint a kertelés, de legalább egy minimál gerinc előkerülne csak úgy, mutatóba.

2017. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
Mindemellett a 11-esnek igaza van. Nálunk nem arról van szó, hogy a randijaink nem érnek jó véget, hanem el se jutunk randiig... vagyis hát még a bemutatkozásig se jutunk el, ha társkeresőről beszélünk, mert mint mondtam, válasz az nincs sose.
2017. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
Azt annak idején én is megkaptam itt,hogy "nincs gond a külsőmmel, átlagos, elfogadható, fel a fejjel, több önbizalmat". Élesben valahogy nem ezt tapasztalom,hogy így lenne.
2017. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

"Azt meg nehogy már jobban tudja valaki,hogy mit tapasztaltam és mit nem."


Ezzel teljes mértékben egyetértek. Mégis meghazudtolnak, mikor mondom, hogy nálam nem próbálkozott senki. Úgyhogy tudom, milyen, amikor nem hisznek neked.

2017. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az baj ezekkel a vitákkal,hogy végeredményben senkinek nem lesz igaza, így lehetne folytatni a végtelenségig ugye mindenki,amit tapasztalt az alapján foglal álláspontot, akinek pozitív tapasztalata van, az nyilvánvaló,hogy nem fogja beismerni,hogy a másik tábornak van igaza, és fordítva.
2017. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Illetve még valami eszembe jutott. Nyilván ha nem ezt tapasztalnánk és nem ez lenne a valóság, akkor nem lennénk ennyien, nem lenne rossz élményünk és nem írnánk ide ilyen sokan. Viszont a tapasztalat az, hogy lehetsz akármilyen jólelkű, humoros, elvont gondolkodású, intelligens, akármi - jön egy magas, szálkás, vékony arcú műmájer szépfiú és csak annyit mond hogy "höhö höhö bszunk höhö" és már nedves is a bugyi.


És ha ilyenkor okkal és joggal elkezd panaszkodni az ember, akkor mit kap? Neeeeem bizony, dehogy segítséget! Megalázást, sablondumákat, meg a sportot, mint örök érvényű jó tanácsot, bár még senki nem tudta megindokolni, hogy miért kellene futnia vagy gyúrnia mindenkinek. Olyat én még sose olvastam itt, hogy mondjuk ismerkedni próbált volna egy ilyen emberrel egy nő, vagy bemutatta volna egy másik nő ismerősének, vagy ismerkedésre helyet ajánlott volna.


Ugyanide jönnek a depressziós emberek, akik azért depressziósok, mert egyedül vannak és kikészültek a magánytól. Ők bizony előbb menjenek orvoshoz, mert hát mekkora erőbefektetés lenne már lelket önteni bele! Véletlen se segítene rajtuk egy pár, neeem, rajtuk az orvos segíthet csak, hiába az egyedüllét az egyetlen forrása a betegségüknek! Baromira remélem, hogy az ilyenek az afrikaiaknak is azt mondják, hogy menjenek el dolgozni, hogy ne éhezzenek. (Csak mert ugye ilyenkor az afrikai éhező gyerekeket szokás felhozni ellenpéldaként, amit az előbb is mondtam: bezzeg ha ott élnél, NA AAAAAKKOR megtudnád, hogy milyen a sanyarú sooooors, addig kuss van ááááám! Mint említettem, attól, hogy valakinek rosszabb a sora, mint az enyém, attól még nálam nem 8===Da minden és nekem is lehetnek gondjaim, amik tönkretesznek.)


---


Meg az előzőben pár hibajavítás:

*Néhányuk

*de legalábbis jó színész vagyok

2017. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én azt utálom, hogy azzal jönnek "Légy pozitív!". Én k@@va pozitív vagyok, mégis látom a nők arcán, hogy hogyan néznek rám. Mintha megakarnának ölni. Nem is ismernek, de látszik rajtuk, hogy az összes megvet. Lehet paranoiának tűnik, de én ezt tapasztaltam/tapasztalom nap mint nap.
2017. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Utolsó: két esélyes a dolog:

Vagy olyan nők közelében mozogsz csak, akik valami feminim szekta avatott tagjai,

vagy tényleg paranoia.


Egyébként az ember kisugárzása sokat segít. Pl ha

"mosolyog" valaki szeme, a másikat is mosolyra készteti,

ha pedig búvalb@xott, akkor a másiknak sem lesz kedve

rámosolyogni.

2017. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"meg a sportot, mint örök érvényű jó tanácsot, bár még senki nem tudta megindokolni, hogy miért kellene futnia vagy gyúrnia mindenkinek."


Tuti, hogy leírtam már itt több embernek is, hogy miért érdemes, de kis gondolkodással rá lehet jönni a miértjére.


Pont a kicsit is bonyolultabb összefüggések átlátása hiányzik sok "siránkozóból"; végtelenül leegyszerűsített világképük van, ahol ha nem ugrik a nyakukba egyből egy nő, csak mert ránéztek vagy esetleg szóba elegyedtek vele, akkor biztos kizárólag a külsejük lehet rossz. Ha mutatunk nekik valakit, aki hasonlít rájuk, mégis sikeres a nőknél, akkor is jönnek a további kifogások. A lényeg, hogy az egójukat megvédjék és véletlenül se kelljen belátniuk, hogy a hiba az ő készülékükben van.

2017. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!