Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyleg ennyi elkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyi elkeseredett nyarvogo "ferfi" van?

Figyelt kérdés

Annyi helyen olvasom itt a gyk-n hogy sirankoznak hogy a noknek csak a penzes kigyurt pasik kellenek.

Komolyan szerintem olyan nevetsegesek. Persze konnyebb sirankozni mint tenni is a dolgokert.

Olvastam hogy egy srac itt lehordta a kerdezot mert a kerdezonek egy srac belseje nagyon bejott kulsore pedig kevesbe es sztarolta magar hogy o regen mennyiredemennyire jofej humoris volt de a nok kioltek ezt belole. Stbstb. Ez pl normalis??!!

Meg hogy a no ugyis lelep egy jokepu sraccal blabla. Hat persze hogy egy no a (szamara) jo(bb)keput es (szamara) legmegfelelobb belso tulajdobsagokkal rendelkezo szemelyt fogja valasztani. De ez miert nagy gond? Vagy akik itt rinyalnak azok mit varnak?


2017. ápr. 26. 16:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%

1. Szerintem ezeket a kérdéseket 1 személy is kiihatta 1000 X szal a mennyiség relatív.


2. Igen könnyebb sírni mint tenni v mit v mindig a mást hibáztatni h neked mér rossz. Pl Rohadt Orbán olyan kevés a fizetésem. Igen persze mert ki más tehetne róla h te hogy élsz és menyit keresel. Ja persze 8 általánossal 0 munka mellet nem is értem miért nincs 1 millás fizetésed. Panaszkodni könnyebb.


V nem tudok lefogyni. Aha ok mit is eszel ? Isler, fánk, csipsz, Kola,.... Nem is értem miért nem megy ?

És akkor ezért van az h nem érted h "terhes" pocakkal (értsd hasi zsír) mért kerülnek a nők mint a leprát ? Ugye hát a szemét nők. Mindnek csak a pénz kell.


Az h a pasi milyen hájas igénytelen azt a nők nézzék már el. Hát ez evidencia, hát még jó.

De neked vékony nő kell (ugye projekciós barátom).

És am mit tudsz nyújtani ?


Diploma , nyelv ismeret, v mi egzisztencia ?

Diploma minek hát az nem kell.

Nyelv hát aki ide jön tanuljon meg magyarul.

Egzisztencia ? Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne legyek kemény?


Kb ez az átlag. Pl nagybátyámék 8 általánossal szidunk mindenkit mer mindenki hibás. Persze neked minden jár.

DE panaszkodni könnyebb. Mer mindenki hibás a nők akik nem állnak veled szóba. És persze Orbán Viktor, a zsidók, a szovjetek, meg az ufók is.


"akik itt rinyalnak azok mit varnak?"


Isteni csodát mert ők Istentől eredeztethető főnyeremények. Ugyan semmit nem tudnak nyújtani de ez a nőket ne érdekelje már.

Kövér Ákos is megmondta mars a konyhába a te dolgod a szülés !!!


Kb ez a helyzet átlagban és most jó le leszek pontozva.

Hajrá elvtársak, megérdemli ez a szemét. Meg a nők is.

2017. ápr. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az isler fánk, chips, cola pont, hogy nem hízlal. Napjában megehetek akár 3 zacskó chipset is,akkor sem hízok. Meg tenni azért,hogy nőm legyen...érdekes másnak van 40kg-osan is nője. Megfelelő arcberendezés kell,ennyi a titok, semmi több. Jöhet a lepontozás a reális világnézetem miatt.
2017. ápr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

De akik sirankoznak azokban altalaban semmi kitartas, es nem csak csajozas teren hanem ugy altalaban mindenben. Az ilyen emberek egybol feladjak es csak sirankoznak. Mindig mindent konnyebb masokra fogni, persze, hiszem konnyebb masokat hibaztatni mint onmagunkba nezni.

Tenyleg azt figyeltem meg hogy csak azzal dobaloznak hogy bezzeeg ha lenne penzeeem.

Mert igy ugymond semmi erteke nincs(o igy gondolja) es ha lenne penze akkor lenne erteke is? Ketlem!

Nekem volt regebben egy kozeli fiu haverom aki tenyleg csunya volt! Kapafog, kus dundika, szemuveges, szoval nem a tipikus szepfiu(lóvés se volt) es jobbnal jobb noi voltak. Es miert? Mert nem sirankozott! Tokos volt, nagydumas.

Aki meg irta hogy ajalgatjak a pszichomokust egy szereto tars helyett..hat nem bantasbol de ha osszejovok valakivel ne nekem kelljen mar felkaparni a foldrol mintha nelkulem valami porszem lenne. Meg akinek ennyire null az onbizalma altalaban tulzptzan feltekenyek

Es hogy varja el valaki hogy szeressek ha o sem szereti magat?

2017. ápr. 27. 10:12
 24/25 A kérdező kommentje:

Persze konnyebb igy ismerkedni ha jol nez ki az ember(bar mindenkinek mas tetszik de ebbe ne menjunk bele)

Ez olyan hogy aki gazdagnak szuletik annak konnyebb az elet mint egy csoronak de azert nem asda el magat az akinek nem megy olyan jol, es kuzd :)

2017. ápr. 27. 10:14
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen, Kérdező, tényleg. Hogy miért? Egyszerű. Mert ilyen sok felszínes és anyagias nő van. Miattatok váltak ilyenné, de ezt még saját magatoknak se ismeritek be.


"néha hapsiként már én is kiborulok rajtuk, ez tényleg a férfi nem alázása teljes gőzzel, amit művelnek."


Megnézném, hogy másfél ezer elutasítás után te mennyit őriznél meg a fennen szárnyaló pozitív egódból, aranyapám.


" férfiaknak ösztönösen miért a szép nők tetszenek. Higgadtak, logikusak."


Ettől vagy úgy odáig? A nők a "szebbik nem", ez már X ezer éve így van. Akkor is, ha neked nem tetszik. Ha meg ennyire zavar, legyél ronda, és akkor legalább még hiteles is leszel.


"Olyan édes, mikor ezekre a hülyeségekre ráírod, hogy tények:) Vicc az egész."


A ténytagadás, szerecsenmosdatás nagyon undorító dolog ám. Mondjuk épp neked magyarázok.

De tudodmit? Menjünk ki a való életbe, és nézzük meg mondjuk, hogy hány kőgazdag pasasnak nincs barátnője. Mindegyik után, akinek nincs, fizetek egy tízezrest, és mindegyik után, akinek van, te fizetsz nekem egy ötszázast.

Miért van olyan érzésem, hogy idén mégis elmegyek a Kanári-szigetekre nyaralni... :$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


"És ha ilyenkor okkal és joggal elkezd panaszkodni az ember, akkor mit kap? Neeeeem bizony, dehogy segítséget! Megalázást, sablondumákat, meg a sportot, mint örök érvényű jó tanácsot, bár még senki nem tudta megindokolni, hogy miért kellene futnia vagy gyúrnia mindenkinek."


Ott a pont, nagy zöld pacsit adtam!!!

A válaszadók abszolút meg se próbálnak segíteni, csak azt nézik, kibe lehet jól belerúgni, aki épp a földön fekszik. Undorító hányinger nyúlbéla senkiháziak gyülekezete :@

Ez meg a lehető leghülyébb tanácsok egyike, hogy "legyél te is kigyúrt, gazdag, jóképű". Még ha megoldható lenne is, és mindenütt kigyúrt izmos pasasok szaladgálnának, túlkínálat lenne belőlük, és mivel a nőnek alapesetben 1, azaz EGY darab pasija lehet, megint elkezdenének más szempontok alapján válogatni, hisz elméletileg bármelyik pasi jó lehetne nekik akkor már, de az összes pasi nyilván nem lehet 1 nőé. Egyszóval, ha megfelelnénk az összes idióta elvárásnak, rögtön elkezdenének más alapján szelektálni. Jajj, a barna haj az fúj, a szőke az igazi! Jajj, a kék szem az ronda, a zöld az igazi...és így tovább, és így tovább.

Magyarán szólva: a probléma rohadtul nem lett megoldva, csak jól továbbgörgették. Ez ám a tuti megoldás!


"Szerintem ezeket a kérdéseket 1 személy is kiihatta 1000 X szal a mennyiség relatív."


Ez egy rendkívül ostoba, bugyuta konteó, kb. mint a chemtrail-reptílián ufós baromságok. Persze, 2006 óta ugyanaz a 10 ember írja ki 24/7 az ÖSSZES ilyen kérdést! Mert ez nekik olyan nagyonnagyon jó! Bármit, csak be ne kelljen ismerni, hogy igazuk van ugye... :D kaptad a mínuszt.


" Igen könnyebb sírni mint tenni v mit v mindig a mást hibáztatni h neked mér rossz."


És mégis mit javasolsz? Szülessen újra Kevin Cóstnerként? Nyerje meg az ötöslottót és legyen sugar daddy? Írd le kérlek a varázsformulát, te mindenttüdő!


"Rohadt Orbán olyan kevés a fizetésem. Igen persze mert ki más tehetne róla h te hogy élsz és menyit keresel. Ja persze 8 általánossal 0 munka mellet nem is értem miért nincs 1 millás fizetésed. Panaszkodni könnyebb."


Aranyapám, nem tudom, te hol élsz - 100% hogy nem idehaza - de amikor azt látom, hogy az 5 diplomás, 3 nyelvvizsgás is a Jewbilban robotol futószallag mellett zombi munkán, és örülhet, ha 70 ezret tisztán megkap, a hájas seggű pártkatona főnök, aki jól benyalt Mészárosnak vagy Hagyónak, egész nap csak pasziánszozik, és viszi haza a milliókat, nekem ne próbáld meg bemesélni pls, hogy a kormánynak semmi köze az egészhez.

Bődületes mélyszegénység van az országban, és egyre terjed, a GDP meredeken csökken, az emberek menekülnek innét Németbe mint a patkányok a süllyedő hajóról, a "migrácsok" közül se akar egy se ittmaradni ebben a tejjel-mézzel folyó Kánaánban, az egészségügy és a közbiztonság valahol nulla és mínusz végtelen között, de szerencsére van stadionunk meg kisvasút, Magyarország jobban teljesít!

Néha húzd ki a fejed a Viktátorod valagából és nézz szét a Rózsadombon kívül is, utána osszad ekkora elánnal az észt. Biztos jókedvéből él a lakosság döntő többsége a létminimum alatt. Ha ennyire kajálod a kormánypropagandát, nosza, élj meg havi 47 ezerből, a Matolcsidióta haverod megmondta kerek perec, hogy ennyiből meg lehet élni. Akkor hajrá, mutasd meg, micsoda meg nem érett zseni vagy!


"Diploma , nyelv ismeret, v mi egzisztencia ?

Diploma minek hát az nem kell."


Ezt magyarázd meg kérlek a jogászoknak, közgazdászoknak is, akik 90%-a a munkanélküliek táborában tengődik. Ott a diploma, sokra mennek vele.

Ja hogy minek mentek jogásznak meg közgazdásznak, menjen mindenki mérnöknek meg programozónak, azzal mindenki csiliomos lesz? Hát hogyne, aranyapám, kenyeret sütni meg buszt vezetni senki nem fog, annyi programozó lesz, hogy akkor meg ők nemkapnak majd munkát sehol, de semmi gond nincs! Megírjuk turbó-paszkálban a kenyeret, program szar; uses crt; begin, oszt kinyomtatjuk 3D-nyomtatóval, fura íze lesz, de megszokható, önuralom kérdése ugye. Mentős, tűzoltó, pék, sofőr, eladó, földműves ugyan nemlesz, de majd leprogramozzuk őket Delphy-ben meg C#-ban, oszt fúdejó lesz...

Tényleg nem tudom eldönteni, hogy gyárilag vagy-e ekkora kretén, vagy csak trollkodsz itt szakmányba. Mondjuk az egyik nem zárja ki a másikat...


"DE panaszkodni könnyebb. Mer mindenki hibás a nők akik nem állnak veled szóba. És persze Orbán Viktor, a zsidók, a szovjetek, meg az ufók is."


Nem,természetesen mindenről egyszemélyben ő maga tehet! Szándékosan úgy él, hogy utálják őt a nők, hogy csóró legyen, és hogy a nagytőke beletörölhesse a koszos lábait! Ez neki nagyon nagyon jó, nem is tudtad?

Szánalmasan, fejcsóválósan, siralmasan ostoba vagy. Ilyenkor sajnálom, hogy bezárták a Taigetoszt, a te fajtádat jobb időkben páros lábbal rúgták le onnét.


"Kb ez a helyzet átlagban és most jó le leszek pontozva.

Hajrá elvtársak, megérdemli ez a szemét. Meg a nők is."


Erre a tömény vegytiszta ökörségre, amit idekínlódtál, mégis mit vársz? Dícséretet?

Ha van még valami, amit primitív személyiséged képtelen magában tartani, akkor okádd ide gyorsan, oszt hadd menjen mindenki a dolgára. Kaptad vastagon a mínuszt.

2019. szept. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!