Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képes visszaírni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes visszaírni az a nő akivel párba kerültem Tinderen?

Figyelt kérdés
Nem is értem ilyenek minek vannak fenn, akkor kapcsoljon szét, ha mégse tetszek neki. Hihetetlen, hogy már SEHOL sem lehet ismerkedni.

2017. máj. 23. 20:54
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Egy hét után törlöm, azért nem előbb mert vagyok olyan szentimentális, hogy azt hiszem egy hétig visszavonultan járja az erdőt és madarakat les.
2017. máj. 23. 21:18
 12/44 anonim ***** válasza:
58%
Arra várnak, hogy valami értelmeset írjál
2017. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Sok az elmebeteg, mert tinderen akkor állnak párba az emberek ha MINDKETTŐ "lájkolja" egymást.

De tinder néha nem figyelmeztet rá hogy valaki írt, néha csak úgy látszik, ha benézel a párok közé.


Na meg sok nő már itt is ego tuningol, tehát mindenkit lájkol, majd amikor visszalájkolják jól érzi magát, megvan a tuning, esze ágában sincs írni, vagy ismerkedni.

2017. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Utolsó: szerintem is az egosimogatás megy utolsó előtti: szerintem a köszönés elég normális, engem még úgy tanítottak, hogy legalább visszaköszönni illik...
2017. máj. 23. 21:30
 15/44 anonim ***** válasza:
73%

Lehetséges okok:

-Kamuprofil

-Véletlen jelölt be

-Egyszerre csak 1 emberrel beszél

-Nincs a telefonja (vagy internet) közelben

-Olyat írtál amire inkább nem válaszol

...


Nem tudjuk miért nem válaszol csak tippelgetni tudunk... Ha valaki válaszol ide, a kérdésre, ő is csak azt tudja mondani, hogy saját maga miért nem írna vissza nem azt hogy xyz, a matched miért nem válaszol...

2017. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
24%
Ja tehát írsz valakinek, hogy szia, és annyi? Barátom, te egy igazi lovag vagy.
2017. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Az a baj nem,hogy nem egyedi esetről van szó, ez tendencia. Véletlenre ott a szétválás. Nincs netközelben: Egy hétig? Olyat írok: egy Szia!szerintem még nem olyan durva...
2017. máj. 23. 21:43
 18/44 A kérdező kommentje:
Igen annyit írok. Aki arra nem veszi a fáradságot, hogy visszaköszönjön, annyit is ér. Mit kellene írnom? Van 450 a bruttóm, most veszek sportkocsit? Komolyan, inkább éltem volna a 19. Században...
2017. máj. 23. 21:46
 19/44 anonim ***** válasza:
33%

hát most lehet viccesen vagy furcsán fog hangzani

Nekem szokott olyan lenni hogy ránézek de lustaságból nem írok vissza mert nincs kedvem írni meg aztán belegondolok hogy úristen most megkérdezik a tök unalmas te mit szeretsz stb dumát... aztán majdnem minden második üziben dícsérgetnek hogy így szép vgyok úgy szép vagyok (persze hülye dumával) és akkor már el is megy a kedvem..

Aztán akkor nem írok vissza ha tetszik de azért annyira nem hogy most elkezdjek vele beszélni szintn duma..


Valamikor vissza akarok írni később csak elfelejtem

2017. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
11%

#19:


Hát igen, nehéz ám a királykisasszonyok élete. Mit kéne kérdeznie? Vagy te sem tudod?

2017. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!