Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képes visszaírni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes visszaírni az a nő akivel párba kerültem Tinderen?

Figyelt kérdés
Nem is értem ilyenek minek vannak fenn, akkor kapcsoljon szét, ha mégse tetszek neki. Hihetetlen, hogy már SEHOL sem lehet ismerkedni.

2017. máj. 23. 20:54
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Igen, azért jöttem vele össze, mert van napszemüvege. A te logikai készséged viszont szenzációs. Továbbra sem értem, miért vagy még egyedül. Hisz annyira okos vagy.
2017. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
én is imádom a napszemüveges pasikat össze se jönék olyannal akinek nincs minimum vagy 2 :)))
2017. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
30# Már megint egy okos nő aki olyan magasan hordja az orrát, hogy az ISS-nek külön elkerülő manőver kell, hogy ne találja telibe...
2017. máj. 23. 23:39
 34/44 A kérdező kommentje:
31# Csak a te logikád követtem. Leszállhatnál a magas lóról, mert még bevered a buksid a Holdba.
2017. máj. 23. 23:41
 35/44 anonim ***** válasza:

Most tettem egy próbát.

Letöltöttem a Tindert, 20 perc alatt lett 24 matchem és 2 supetlike. Mindenkire elsőként rairtam egy udvarias koszonessel és egy rövid mondattal.

Mindössze 4-en irtak vissza.

Akkor most verjem én is itt ki a palevert? Szánalmas lenne. Aki nm ír, nem ír. Ennyi.

2017. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Mert 10 perc telt el. És találtam egy értelmes pasit, akivel beszélgetek. Nem fogok időt vesztegetni a törlésre. Majd pár nap után, de elég nagy munka mindenkit végig törölni.
2017. máj. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Bocsánat :) a hirtelen jött kavaradosban saját kérdésemre válaszoltam, miért nem törlöm őket :)
2017. máj. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Én mondjuk egy napszemüveges profilfotót alapból nem húznék jobbra. Mert ez a leggázabb kép amit csak feltehet valaki társkeresőre. Sztem inkább kiábrándító mint érdekes. Akinek el kell magyarázni miért, annak sincs túl sok esze.

Na de a kérdésre válaszolva a nők nagy része nem azért van fent hogy párt keressen, hanem pusztán szórakozásból, unaloműzésből meg önbizalom növelésre használják. Csak amelyiknek szexre kell gyorsan valaki, vagy tök naiv és azt hiszi ilyen módon lehet társat találni az fog vele komolyabban foglalkozni. De nem mondom, a naivak közül lehet pár szerencsés akinek beválik:) A többiek nem írnak vissza csak nagy ritkán valakinek.

Engem mondjuk mindig taszított a netes ismerkedés, szóval a Tindert sem használom, de körülöttem sokan és innen tudom mi az általános hozzáállás. Én még mindig azt mondom személyesen lehet a legnagyobb szerelmeket megtalálni, de ez már az én véleményem és tapasztalatom.

2017. máj. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

#38: egyetértek. Minden komoly lapcsolatom személyes ismerkedésből, baráti kapcsolatokból eredt.

Anno, voltam társkeresőn, kiábrándító. Regényt tudnék írni róla, nem teszem, mindenki megelégedésére.


Most, mi előtt rákérdeztek, 2 hetes a regem itt, és megesz az unalom, mert műtöttek, és semi értelmes dolgot nem tudok tenni, álmatlan vagyok, egyebek.

De, van párom, és én kértem meg, ebben az állapotomban ne nálam aludjon, hanem menjen haza.

2017. máj. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

33#

Ezt benézted, mert férfi vagyok. Az az érdekes, hogy két éves kapcsolatom van, pedig nem vagyok egy adonisz de még milliomos sem. Most majd jön az, hogy hazudok, mert az nem fér bele a te kis csőlátású világnézetedbe, hogy nem csak a félisteneknek lehet nője... A hozzád hasonló emberek meg is érdemlik, hogy egyedül legyenek.

2017. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!