Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képes visszaírni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes visszaírni az a nő akivel párba kerültem Tinderen?

Figyelt kérdés
Nem is értem ilyenek minek vannak fenn, akkor kapcsoljon szét, ha mégse tetszek neki. Hihetetlen, hogy már SEHOL sem lehet ismerkedni.

2017. máj. 23. 20:54
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

#40: Nem fogják elhinni, mert valami álomvilágban élnek.

Itt hiába magyarázod, hogy nem csak kondi terem szökevényeknek van párja, jön a lehurrogás.

2017. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

41#

Én is tudom, csak jó nézni, ahogy utána nekem magyarázzák, hogy nincs is barátnőm és minden erejükkel próbálják elhitetni velem, hogy a mellettem ülő lány nem is létezik

2017. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Na jó, legyen az, hogy komolyan veszlek pár percre.

Megértelek amúgy. Társkeresőzni idegőrlő, fárasztó, nehézkes, sokszor frusztráló. Nekem annyi majomparádé írt, hogy egy idő után meguntam, azt mondtam, b@s.odjatok meg mind, egynek fogok visszaírni csak, amelyik felkelti az érdeklődésemet valóban és igazán.

Volt olyan, amelyiknek a képei közt ott volt, hogy "lányok, legalább írjatok vissza, ha már vettem a fáradságot bla-bla-bla..." Mert ő olyan jó fiú, megérdemli.. Hát kiderült, hogy egy beképzelt se.gfej, aki már két nap csetelés után el akart számoltatni az időmmel.

Volt olyan, aki külföldről írt, és fe már azonnal költözhetnék hozzá, és amíg haza nem jön látogatóba, mindennap fog nekem írni.. Akkor beszéltünk utoljára -és nem miattam.

Aztán volt, akivel lebeszéltem a randit, én ott vártam fél órája, és jött egy sms, hogy bocsi, mittomén, valami fal duma, hogy a kutyáját nem tudja egyedül hagyni, halasszuk el.. És aztán háromhetente eszébe jutott, hogy miért nem talizunk moat azonnal, kiugrik hozzám autóval. És ő éjjelente rólam álmodozik. De egy rendes randira nem sikerült eljönni.

Volt olyan, akire 40 percet vártam, nem jött, nem írt, hazamenve láttam, jött ő is valami zavaros szöveggel egy szerelőnél álló autóval, hogy ő nem tudott jönni 5-re, így el se indult.. Adtam még egy esélyt, következő randit egy órával előtte lemondta, mert ő fáradt.. Ott ültem szépen mosott hajjal, készültem, ő meg fáradt..

Aztán olyan is volt, aki azzal indított, hogy szeretem-e, ha b@s.szák a torkomat.. Mert neki arra van szüksége, hogy egy nővel rendesen elbánjon. Írtam neki, hogy persze, ha elveszel feleségül, lehet róla szó.. Nem értette, hogy nem szexpartnert keresek...

Aztán ott voltak a 20-22 éves fiúkák, akik szeretik a magamfajta harmincéves dögöket, írtak naponta, hogy de találkozzunk stb. Elutasítottam őket szépen, hogy komolyát akarok, nem kalandozok már. Ó de ne már, csak vele tegyek kivételt, és akármi lehet.. Mondom, persze, ha egy-két éven belül elveszel feleségül, csinálsz nekem gyereket, akkor ok. Hát ő még nem tart ott. Hát akkor nincs miről beszélni.. Aztán idő után ignoráltam őket, mert nem értették, hogy nem.

Lenne még mit írnom, de nem fárasztalak tovább. Nyilván nekem is kedvem szegte párszor ez a sok szar, de nem hibáztathattam ezért az összes férfit.

A párom pl (igen, a napszemüveges csávó) eljött a randira, hozott rózsát, dumáltunk, édes volt, jófej, végighallgatta az összes marhaságot, amit össze szoktam hordani, mikor zavarban vagyok, és összejöttünk, ennyi. Nevetett a poénjaimon, értette, mikor miről beszélek, és ez kellett.

Tudod, amelyik nem ír vissza, azzal nem is akarsz megismerkedni igazából. Ne ess abba a hibába, hogy az összes nőt utálod. Csak egyet kell megtalálni...

Na remélem, segítettem.

2017. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Tinderen, társkeresőn párt találni hosszú kapcsolatra, 100 ból 1 férfinak jön 9ssze. Onnan ne számíts semmi jóra.
2017. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!