Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képes visszaírni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes visszaírni az a nő akivel párba kerültem Tinderen?

Figyelt kérdés
Nem is értem ilyenek minek vannak fenn, akkor kapcsoljon szét, ha mégse tetszek neki. Hihetetlen, hogy már SEHOL sem lehet ismerkedni.

2017. máj. 23. 20:54
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
57%
De mondd, mi az, ami érdekes egy köszönésben? Mégis mit vársz? Az egyetlen mentséged, ha kibeb&@&ttul jól nézel ki, akkor talán visszaírnék egy sziára, vagy ha van valami érdekes a profilfotódon, minden más esetben totál érdektelen az, ha köszönsz egy ismeretlennek.
2017. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
19# köszönöm az első értelmes hozzászólást, pont ezért egyszer már hagytam az egészet, mert untam ugyanazokat a köröket futni, de bizakodva h változott a helyzet megpróbáltam újra, kár volt...
2017. máj. 23. 22:28
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Arról van szó, hogy néhány nő mindenkit behúz, mert kíváncsi, hogy őt ki fogja majd lájkolni, és annak ír vissza, aki bejön neki tényleg. Azt viszont én sem értem, ha nem tetszik nekik valaki, akkor miért nem válnak szét. Nekem még nem írtak vissza, pedig szerintem normálisan indítottam.
2017. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Utolsó: tipikus... Ha valaki jól néz ki, a leggázabb duma is bejön... Érdekes a profilfotón, gondolom sportkocsi vagy Thaiföldi nyaralási kép akar lenni... Az átlagos férfi meg járjon prostihoz ha nőt akar. 21.szazad
2017. máj. 23. 22:32
 25/44 A kérdező kommentje:
Legutolsó: látod, hogy a szöveg tök mindegy ha jól nézel ki, vagy van vmi "érdekes" a képeiden, amiből látszik, hogy "aranyásâsra" alkalmas vagy
2017. máj. 23. 22:35
 26/44 anonim ***** válasza:
72%
Hát én konkrétan arra gondoltam érdekesség alatt, hogy amikor a párom profilfotóját megláttam, arra gondoltam, vajon milyen lehet a szeme, mert napszemüvegben volt. Nincs autója. Szerintem Thaiföldön sem volt még. Te viszont rettentően okos vagy. Csoda, hogy még nincs nőd... Hogyhogy nem kapkodnak utánad a csajok? Nem is értem.
2017. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként ha már így belejöttünk a leggázabb dumába. Te megad is tudod, hogy ultraszánalmas egy sziával indítani egy beszélgetést, de mégis így csinálod. Tudod, barátom, az a hülye, aki csinál valamit valahogyan, nem lesz sikeres, majd megpróbálja ugyanúgy ezredszerre is, és elvárja, hogy akkor hátha más lesz az eredmény.. Picsogni mindig egyszerűbb, tudom én.. El ne hidd, én is meginogtam párszor, és felmerült bennem is, hogy minden férfi disznó, link alak, aztán úgy döntöttem, kitartok, taktikát váltok. Neked is tudom ajánlani. Ha nem aranyásóznál meg tipikusoznál itt, mindjárt több energiád maradna értelmes dolgokra.
2017. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Hát egy napszemüveg aztán nagyon érdekes :D Nekem is van, nem is gagyi, aztán mégsem ugrálnak körbe a nők mint az afro reppereket a lowriderben... Tehát ha jól nézel ki és van napszemüveged akkor lesz nőd. Értem.
2017. máj. 23. 22:49
 29/44 A kérdező kommentje:
Így is elég időm van értelmes dolgokra. Ami szól belőlem az a tapasztalat... 10-ből 7 nő felszínes,csak a külsőségekre hajt. Az előítéletek sosem maguktól születnek hanem tapasztalatból
2017. máj. 23. 22:55
 30/44 anonim ***** válasza:
35%
Na, már megint egy lúzer, aki szerint minden nő felszínes k_rva. Aztán meg nem érti, hogy miért van egyedül...
2017. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!