Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok ilyen megkeseredettek, hogy sokatok azt írja itt hogy feladta a párkeresést?

Figyelt kérdés
Pedig sok értékes, intelligens, értékes, csinos nő létezik, ne adjátok fel!!!

2017. júl. 12. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
Mást nem lehet tenni csak feladni.Ha valaki èvek óta nem sikeres a nőknèl annak semmi esèlye.Amúgy meg a nőkkel nem egyszerü.
2017. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:

Elég nyomós okaim vannak, Kérdező, nem kimondottan a párkereséssel kapcsolatos. Mondjuk úgy, hogy nekem az egész bolygóról csak egyetlen lány van, akivel el tudnék közös életet is képzelni, neki meg nem kellek. Sajnos nem vagyok kompromisszumképes, nem fogom beérni szamárral ló helyett (és különben is, próbáltam már vagy húsz alkalommal, egyszer se vált be), úgyhogy maradok egyedül.


Minden mást leírtak már előttem jól többször is.

2017. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
hetes látja jól.
2017. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:

27-es: "Miért lehet az, hogy az annyi "nincs egy normális férfi"-rinyálás közepette az állítólag keresett normális férfiak a lelkibetegség szélére vannak sodorva?"



a normális férfi = jóképű. az a normális akihez vonzódnak, azért "normális" mert tetszik nekik. (nem azért tetszik mert normális)


volt nem egy lány ismerősöm, aki panaszkodott, h normális férfiak nem törődnek velük. tudtam, hogy X,Y, és W is próbálkozott náluk, szóvá is tettem e tényt, erre közölték, ők nem normálisak. (értsd: nem jóképűek)

2017. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
90%

"Pedig sok értékes, intelligens, értékes, csinos nő létezik, ne adjátok fel!!!"


Sajnos ez manapság már nem igaz, és itt egyáltalán nem szeretnék általánosítani. Sokan már annyi pofont és durva elutasítást kaptak, hogy egyszerűen nem megkeseredtek, hanem beleuntak az egészbe.

Én legtöbbször azt látom, hogy nagyon sok lány mindent elvár szó szerint a semmiért cserébe. Halmozd el bókokkal, nyald tisztára a popóját, teljesítsél erődön felül, érdekeljen téged még az is, milyen volt a 2 héttel ezelőtti széklete, szeresd ugyanazokat a dolgokat is, amiket ő, és így tovább. Ha megnézed, a lány mit csinál? (tiszt.kiv.) Kérdez pár sablonos dolgot, aztán ha nem teljesítettél érte eleget, akkor dob a francba és továbbáll.

Itt gyakorin is meg lehet ezt a jelenséget figyelni: ha egy fiú panaszkodik, hogy nem talál(t) senkit, meg kiteszi a lelkét is, egyből megjelennek a degradáló, mindent elváró csitrik, akik lehordják a kérdezőt a sárga földig, elmondják szerencsétlennek, meg hogy biztos nem teljesített eleget, meg hogy ha siránkozik, tuti nem lesz senkije, meg ilyen természettel érthető, hogy a kutyának sem kell. Közben az ilyen lányok mit is adnak bele az ismerkedésbe és a kapcsolatba? Az elvárásaikon kívül semmit. Hatalmas elvárásaik vannak, azt gondolják, hogy a férfinak/fiúnak erején felül kell teljesítenie és jutalomnak szerintük az elég, ha a csaj jár velük.

Társkeresőkön ugyanez a helyzet. Sok lány (szintén tiszt.kiv.) a büdös életben nem ír vissza azoknak akik nem fullosak, de azért a bókolást, fényezést, egó növelést szívesen elfogadják, mielőtt lekoptatják az illetőt.

GYK-n is megy a panaszkodás, meg a "hol vannak a rendes fiúk/férfiak" hiszti, közben meg az ilyen lányok 90%-a a rendes, normális fiúkat/férfiakat vagy észre sem veszi, vagy beb sszák őket a barátzónába, hogy azért valami pótlék legyen, ha a bunkó, a nőket semmibe vevő félistenük lepattintja őket. A lekezelő és bunkó elutasításokról nem is beszélve. Én olyan vagyok, hogy ha én normálisan, kedvesen viszonyulok egy lányhoz, akkor elvárom, hogy ha nem jövök be neki, akkor azt ne ta hó se ggfej módjára közölje felcsapott orral.


Szóval ezek után én teljesen megértem, ha valaki inkább hagyja a francba az egészet, és a hobbijának, háziállatának, haverjainak él. A folyamatos csalódásoknál még az egyedüllét is jobb. Mellesleg ez eléggé vissza szokott ütni, mert majd amikor a nőkben ketyeg a biológiai óra, és rájönnek, hogy a macsó, bunker pasijukból se jó apa se jó férj nem lesz, akkor meg már egy lerobbantabb alkesszal is beérnék. És most jöhet a "jaj tuti nem volt még csajod" "anyuci picikisfia" maszlag, mert le mertem ezt mind írni.

2017. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
100%

Belefáradtam, hogy napi akár 2 órát is társkeresőzöm, próbálok tenni egy nyomorult randiért, ami után koptat a nő. Belefáradtam, hogy a "gyúrd ki magad" dumával el van törölve minden. Belefáradtam, hogy nekem kell változnom, érdekesnek lenne, szórakoztatnom, TENNEM mindenért a talánért cserébe. Vagy egy sablonos kényszerbeszélgetésért. Nem tiszteli az időmet, az energiámat, amit adok csak azért, hogy körbenyaljam a padlót. De van, hogy elvárás a papír, vagy a jó munkahely.


Visszafelé ez nem így meg. Egy átlag nő is elég ha van. Ha rondák a fogai? nembaj, szeretlek. Igénytelen és bunkó? Nembaj, szeertlek. Életébe egy könyvet nem olvasott el, és nem tesz azért, hogy jobb legyen? Nem baj, szeretlek. Egy gyári melós marad? nem baj, szeretlek.


Amíg egy pasinak ha más az ízlése, nem költ tízezreket ruhára, és nem játssza meg magát, nem azt mondja, amit a másik hallani akar és a listáról egy strigula hiányzik tudod mi lesz? Átmegy a leányzó tök bunkóba, és koptat.


Én magam akarok maradni. A saját bőrömben jól érzem magam a hobbijaimmal, az állattal, amit szeretek, a filmekkel, amit szeretek. Nem ártok ezekkel senkinek, mégis a legtöbb nő, annyira idegbajt kap, ha valami neki nem tetszik, hogy koptat.


Nincs egyforma, nincs tökéletes. Egy kapcsolat egymáshoz való csiszolódás, egymás építése, és egymással való közös dolgok. De amikor már a külsőn, vagy más felszínes dolgon leakad egy ÁTLAGOS KÜLSEJŰ ÉS ÉLETŰ nő is, akkor azért elveszted a hited...


Elmúlt 10 évben, állandóan hallgattam, a sírást. Jaj a férfiak, jaj az exem milyen, de azért vele voltam évekig, jaj nekem nem jön be egy pasi sem stb. Nem neked kéne akkor változtatnod?

2017. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
100%

Engem az ábrándít ki mindig, hogy az abszolút semmi extra, teljesen átlagos kinézetű, vagy még előnytelenebb külsejű lányok közül is nagyon sok az olyan, akiknek nagyon sok elvárásaik vannak a pasik felé. Bezzeg ha a pasinak van némi elvárása, akkor már mindjárt szexista disznó, akinek úgyis csak a fullos plázacica kell, a dagadt nő is nő, neki is kell esélyt adni, stb.

A lányok fel vannak háborodva, ha egy csúnyább csaj nem kap valakinél esélyt, de az teljesen természetes, hogy ők a legtöbb fiúnak esélyt sem adnak.

2017. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:

engem most instant azzal küldött el társkeresőn egy tök átlagos csaj, mert a nevem után nem egy i betű, hanem 3 volt.


Mekkora igények, amik elrontják a párkapcsolatot !!:O

2017. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, a "gyúrd ki magad" örökbecsüt én is imádom...mintha ezzel bármit megoldottak volna. Egy másik kérdésnél le is vezettem, hogyha csak kigyúrt pasik lennének, a nők akkor is válogatnának, csak akkor más szempontok alapján. Azaz megint ott vagyunk, ahonnét elindultunk, a probléma nem lett megoldva, csak jól odébbgörgettük.
2017. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, imádom ezt, amikor még a tehén méretű csajok is a "gyúrd ki magad" meg "nem vagy elég izmos", "vézna vagy" szöveggel jönnek :D

Aztán ha valaki ki meri ejteni a száján, hogy "te meg fogyjál le", akkor meg vérig vannak sértve. Igazából nem értem az ilyeneket. Egy kapcsolatban a 2 fél kompromisszuma a lényeg. Az nem megy, hogy a csaj elvárja, hogy a pasi gyúrja ki magát, legyen izmos, miközben a csaj meg egy dagadt disznó.


De ez pont amiatt van, mert még így is iszonyat sok az olyan pasas, akiknek tökmindegy, hogy a lány hogy néz ki, csak luk legyen a lába között. A szexnél meg hatványozottan igaz ez. Ha egy csaj egy fokkal szebb az ördögnél, már egész jó pasikat is simán megkaphat szexre. Egy fiú ha nem fullos, esélye sincs szexrandira, vagy max nagyon elhízott, csúnya lányokkal/nőkkel.

2017. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!