Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok ilyen megkeseredettek, hogy sokatok azt írja itt hogy feladta a párkeresést?

Figyelt kérdés
Pedig sok értékes, intelligens, értékes, csinos nő létezik, ne adjátok fel!!!

2017. júl. 12. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:

Én sosem adtam fel, mindig volt párom...

Mellesleg a csajok sincsenek a top- on, jó részük vagy " beválaszt", vagy félreqúr, egyre több un. szexkapcsolatban sínylődik, a szinglikről és a karrieristákról még nem is beszéltünk...

2017. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
80%
Megelégeltem a sok pofont. Lényegében ennyi. Inkább élek a kutyusomnak, és a hobbijaimnak.
2017. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
73%

Ha 26 éven keresztül téged csak pofoztak volna,te kérnél még egyet azok után is?

Nos ennyi. :)

26/F

2017. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 Lazy Lover ***** válasza:
+6
2017. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
97%

Hát én pont azt látom, hogy a normálisakból szignifikánsan kevés van, és azok 99%-a is már mind foglalt.

Szerintem nem kellene állandóan a fiúkat ledegradálni, ha panaszkodnak, mert többségében (nem mindig természetesen, de) igazuk van. Nézd csak meg mondjuk a társkeresőkön mi a helyzet. A fiúk azért panaszkodnak, azért megy el minden kedvük ettől, mert 100 elküldött nem sablonos, normális levélre egy darab választ sem kapnak. Míg a lányok többsége miért panaszkodik? Hogy a 200-300 jelentkezőből képtelenek kiválasztani azt, aki nekik igazán tetszik.

Az is sok mindent elárul, hogy nagyon sok lány egónövelésként van fent társkeresőn. Azaz nem keresnek senkit, de elvárják, hogy fényezzék őket.

A randik többségén mi van? A fiú mindenhogy megpróbálja körbenyalni a csajt, akinek vagy tetszik a dolog, vagy nem. Ha nem, akkor lekoptatja a francba szegény srácot, és megy a következőre. Nagyon sok az olyan lány is, aki iszonyat bunkó tajparaszt módon képes lekoptatni azokat, akik neki nem jönnek be. Ez nagyon le tudja törni az ember önbizalmát, és meg sem érdemlik az ilyen srácok ezt.


Nagyon sok csalódás és pofon után te sem akarnál még többet. Én is elég sokszor látom, hogy egy párkapcsolat kialakítása nagyon egyoldalú. Csak a fiú csináljon majdnem mindent, ő nyűgözze le a csajt, adjon bele mindent, a lány meg vagy igent mond, vagy nemet. Akárhogy nézem, ez igazságtalan.

2017. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
71%

Csonka család --> hiányzó apakép --> kifejletlen férfiszerep --> önbizalomhiány --> érzelmi bezárkózás --> elmaradó érzelmi fejlődés --> érzelmi sebezhetőség --> kihasználtság --> további bezárkózás --> torzuló önkép --> szociális problémák --> elutasítások --> torzuló nőkép --> további bezárkózás --> elmaradó szexuális érés, fejlődés --> torzuló szexualitás --> elutasítások --> nőgyűlölet --> feladás.


Például.

Bár én szerencsére elkerültem a végét.

2017. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
65%

"Csonka család --> hiányzó apakép --> kifejletlen férfiszerep -->"


Emeletes baromság.

Ismerősöm soha nem látta az apját mégis nőcsábász, és már stabil kapcsolata van 3 éve.

Ugyanúgy ismerek olyat, akinek eddig egy darab hosszabb kapcsolata sem volt, pedig teljes családban nőtt fel, ahol az apuka is normális.

2017. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
60%
Az is lehet serult aki esz nelkul csajozik.. ram pl nokent ervenyes ez hogy a csonka csalad ill. ami volt.. az komolyan hatott kesobb a parkapcsolati eletemre. Ugyhogy en egyetertek, bar nem tudom nok eseteben hogy lenne ez a leiras. de a szuloi pelda fontos lett volna.
2017. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
32%

Hallottál már a kognitív disszonancia redukcióról? Na, ez pont az. Nem találnak párt, de nem azért, mert nem szeretnének, vagy ne tudnának érte tenni, viszont nem akarnak, meg elviselni sem akarják a helyzetet. Emiatt jön az igazolás, ami felmenti őket a párkeresés alól, és indokolttá válik az állapotuk. Egyszerű énvédelem (nem önvédelem).


"Amikor a valóság nem úgy alakul, nem azt a képet mutatja, amit elvárunk tőle, az újonnan érkező információk konfliktusba kerülnek hitrendszerünkkel, akkor ez belső zavart, válságot okoz (ez a kognitív disszonancia), és mi ezt különböző módokon próbáljuk feldolgozni. Az egyik lehetőség, hogy elfogadjuk az új tényeket, a másik, hogy becsapjuk magunkat. Ennek kiváló példája a róka és szőlő példázata: a róka szeretné elérni a szőlőt, de nem tudja, és ezért inkább bemeséli magának, hogy "savanyú a szőlő". A másik kiváló példája ennek, amikor felépítünk egy gazdaságpolitikai hitrendszert, ám a bejövő információk alapján ez a hitrendszer tévesnek bizonyul, akkor ahelyett, hogy elfogadnánk, hogy tévedtünk, külső tényezőkre fogunk mindent, vagy azt mondjuk, hogy valójában amit el szerettünk volna érni az nem is olyan fontos."


Emiatt vagyunk mi nők értéktelen, pénzéhes kvák is ennyiszer ezen az oldalon.:)

2017. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
100%

Egyre kevesebb a normalis lany. A magamutogatas, az onsajnalat es rinyalas a normalis pasik utan, es a hatalmas elvarasok a hercegnolistarol. Ennyi.


Bizom benne eszreveszik, hogy eltunnek a hosszutavu kapcsolatra kepes pasik.

2017. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!