Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok ilyen megkeseredettek, hogy sokatok azt írja itt hogy feladta a párkeresést?

Figyelt kérdés
Pedig sok értékes, intelligens, értékes, csinos nő létezik, ne adjátok fel!!!

2017. júl. 12. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
100%

Jó sok tapasztalat gyűlt itt össze, gondoltam leírom az enyémet is:

Én azért adtam fel az egészet, mert elegem lett abból, hogy rengeteg elvárást egyszerűen elém raktak, de én ne merészeljek cserébe semmit sem elvárni, mert az szexista és undorító. Nem viccelek. Társkeresőn írtam egy levelet egy teljesen átlagos kinézetű, semmi extra csajnak, aki közölte, hogy ha izmosabb leszek meg nem "nyáladzok" (neki a romantika meg az egymás megbecsülése már a nyáladzás kategóriába esett, gyönyörű), akkor talán van esélyem. Erre visszakérdeztem, hogy és ő mit hajlandó cserébe tenni, ha én ezeket mind megteszem neki. Erre kb kiakadt, hogy még én merek elvárásokat támasztani, amikor a férfinak kell teperni, milyen férfiatlan idióta vagyok.

Most erre mégis mit lehet mondani? És nem ez volt az egyetlen ilyen eset, mert kb mindenhol ezt látom. Ismerősöm egy ideig minimálbéren volt, soha nem talált magának senkit, és még el is mondta pár csaj neki, hogy ők aztán nem jönnek össze egy minimálbéressel, haljon csak éhen egyedül. Ezek közül nem egy csajnak egyáltalán nem volt munkája, valamelyik szintén minimálbéres volt.

De még mindig létezik ez a mentalitás: ha a férfi minimálbéres, száradjon meg egyedül, ha a nő minimálbéres, az is becsülendő mert az is munka.


Nagyon sok az igazságtalanság a párkeresésnél, és a legtöbb bizony a fiúkat/férfiakat érinti.

2017. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig sok értékes, intelligens, értékes, csinos nő létezik, ne adjátok fel!!!"



akik lexarnak minket.

2017. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig sok értékes, intelligens, értékes, csinos nő létezik, ne adjátok fel!!!"


Jah, mindig ez a kamu duma. Pont olyan, mint társkeresőn az olyan lányok, akik azt hangoztatják, hogy ők nem olyan felszínesek, mint a többség, aztán már az 50. embert teszik lapátra, mert "nem az esetük" vagy "legyünk csak barátok". Tudod kérdező én pont emiatt hagytam a francba az egészet. Meguntam, hogy mindig csak én teperjek, meg én ne adjam fel, ők meg olyan bunkón és érzéketlenül lekoptathatnak, ahogyan azt nem szégyellik.

Egy tök átlagos, esetleg visszahúzódóbb srácnak szinte esélye sincs ha nem h*gyozik vért, mert a dagadt, igénytelen teheneknek is manapság akkora elvárásaik vannak, hogy az már tényleg a nevetséges kategória. Nem vicc.

Egyszer beszólt egy kövér csaj, hogy én milyen ronda vézna vagyok, csak a kutyák játszanak a csontokkal. Amikor visszaszóltam neki, hogy a disznókkal meg a hentesek játszanak, akkor meg fel volt háborodva, hogy én milyen bunkó vagyok.


Erről ennyit.

2017. dec. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:

"Meguntam, hogy mindig csak én teperjek, meg én ne adjam fel, ők meg olyan bunkón és érzéketlenül lekoptathatnak, ahogyan azt nem szégyellik. "



én azt untam meg, hogy bíztattak, de valójában lexartak. az ilyen tipikus női dumák:

"szerencsés lesz az a lány aki a feleséged lesz" - hogy hogynem aki ezt mondta nem akart az a bizonyos szerencsés lenni.

"Nekem nem jössz be, de másnak biztos" - jah de ha csak ezt hallod, az azt jelenti, senkinek nem kellesz. (mert mindenki tovább küld)

"Nincs veled semmi baj" - ja, de mégsem kellettem neki, megismerni sem akart

"Ne add fel, te is meg fogod találni" - de kit, amikor csak ezeket kapom?

"Rossz helyen keresel" - miért mi a jó hely? honnan tudjam hol a jó? másnak jó, nekem nem?



a nők is megszívják. mondjuk ez nem vígasz nekem.

2017. dec. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:

"ne adjátok fel"


tehát a nálad való próbálkozást se adják fel?



vagy azt mondod : "mindegy hova mentek, csak hozzám ne" - akkor szart sem ér a "bíztatásod"

2017. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezek a tipikus lerázások.

"Ne adjátok fel" --> Nálam aztán be ne próbálkozzon senki, de másnál nyugodtan.

"Biztos boldog lesz az, aki melletted lesz" --> Bárki, csak ne én legyek az.

"Minden okés veled" --> De azért nálam ne várj egy esélyt.


Stb. Mindig ezek a sablonos, unalmas és eléggé gerinctelen ál-biztatások. Ezeknél még egy sima "bocs nem" is jobb. De ha egy pasi visszautasít egy csajt normális módon, akkor meg rögtön fel vannak a nők háborodva, és elhordják a pasast egy önimádó, bunkó se ggfejnek és remélik, hogy sosem lesz csaja. Én tűrjem el a századszori visszautasítást, de a nőknek meg kötelező legalább egy esélyt adni? Ez nem így működik.


Társkeresőn meg úgy alapba élőben sem értettem soha, hogy sok lány miért érez baromi erős kényszert arra, hogy játssza a "megkaphatatlant". Ez a tulajdonság olyan kiábrándító és gyerekes. Undorítónak tartom ezt az amerikaiaktól majmolt "rich bitch" viselkedést, hogy a pasas tegyen meg mindent, míg a nő önmagában is egy törékeny hercegnő. Meg a fenéket....

2017. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
jól írod előző !
2017. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:

" játssza a "megkaphatatlant".



annak játssza aki nem jön be neki. aki tetszik neki, annak adja magát.

2017. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
0%

Hú, wow!

Én azt írtam be a Google-be, hogy "hogyan ne legyünk megkeseredettek". Nem számítottam rá, hogy ez lesz az első találat... Én 19L/N vagyok és én is a társkapcsolatban/keresésben vagyok megkeseredett. Mármint azt látom, hogy a (korom beli) férfiaknak csak szex kell, meg a változatosság. Kapcsolatra kapható férfiak valahogy nem érdekelnek... A kétségbeesés sosem szimpatikus és látszik, ha egy férfi/fiú nagyon úgy kapar (csak legyen valaki, mindegy ki szindróma) és az nagyon nem szimpatikus. Kinek kell olyan, akinek bárki jó? :) Nehéz összeegyeztetni a két dolgot. ;)

2018. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
100%

"A kétségbeesés sosem szimpatikus és látszik, ha egy férfi/fiú nagyon úgy kapar (csak legyen valaki, mindegy ki szindróma) és az nagyon nem szimpatikus. Kinek kell olyan, akinek bárki jó? :)"


Talán azért mert a srác kapcsolatot szeretne és inkább a belsőt nézi? Bocs, de mégis mit csináljanak az ilyen szerencsétlenek szerinted? Mindenhonnan kapják a non-stop elutasítást mert "nem vagy jóképű/izmos/gazdag/domináns(magyarán nőket semmibevevő bunkó)/stb." aztán évek után sincs még senkijük, mert majd 20+ évesen kapják az újabb "áldást" a korukbeli csajoktól, hogy "24 évesen szánalmas, hogy még otthon laksz/nincs kocsid/nincs jól fizető állásod" és még lehetne sorolni.

Ha a lányok többsége nem lenne ennyire brutál válogatós és elvárásokkal teli, sokkal több és boldogabb párkapcsolat lenne, mint most.


De amúgy nagyon tipikus ez a viselkedés. Normális srácoknál játszani kell a gyerekes "megkaphatatlant" meg "én aztán nem keresek szexet", míg az izmos jó pasiknál a szexrandi is simán belefér.

2018. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!