Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok ilyen megkeseredettek, hogy sokatok azt írja itt hogy feladta a párkeresést?

Figyelt kérdés
Pedig sok értékes, intelligens, értékes, csinos nő létezik, ne adjátok fel!!!

2017. júl. 12. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azzal van a problémám, hogy frusztráló az, hogy alapjában véve egy férfitól jóval több mindent várnak el, mint egy nőtől, és egy nővel jóval elnézőbb mindenki kb mindenben.

Ez igazságtalan. Randiknál is ugyanez megy:

Elvárás a nőtől: legyen csinos és ápolt. Pont.

Elvárás a férfitól: legyen jól öltözött, érdeklődjön sokat, hozzon ajándékot, hívja meg a nőt mindenre, tegye romantikussá az estét, stb stb stb.


Egy átlagos, nem fullos férfinak teperni kell és vért izzadni, hogy kapcsolata legyen, míg egy olyan nő, aki egy fokkal szebb az ördögnél, kiteszi picit mindenét, megjelenik valahol, és már kapcsolatban is van. Lakhatásnál ugyanez: ha egy nő 25 évesen otthon lakik, akkor az teljesen rendben van, örüljünk, hogy jó a kapcsolata a szüleivel. Ha egy férfi 25 éves létére otthon lakik, akkor egyből mamahotel, anyucipicikisfia, milyen szánalmas, hogy anyuka nyakán él. Ha egy férfinek nincs jól vagy jobban fizető állása, akkor az milyen természetes, hogy dobja őt a lány, mert ki akar összejönni egy minimálbéressel....de ha a nőnek nincs jó állása, akkor az nem gáz, azt is el kell fogadni, az is munka. Ha a férfinak nincs kocsija, az milyen ciki, ha egy nőnek nincs, az senkit sem érdekel. Ha egy férfi nem érdeklődik a felesége után, akkor a feleség hagyja el őt mert milyen paraszt az illető, hogy nem törődik a feleségével. Ha a feleség nem törődik a férfival, akkor biztos azért van, mert a férfi elhanyagolja őt, stb. Megcsalásnál ugyanez megy itt is. Mindig a férfi a hibásabb fél.

Nekem ebből lett elegem. Nem állítom, hogy mindenki ilyen, de nagyon sok ilyen van, és sajnos egyre több.


Szánalmasnak és nevetségesnek találom, amikor a lerobbant, vagy elhízott, igénytelen csajoknak is micsoda hosszú listájuk van az elvárások terén, utána meg teli torokból fröcsögik a férfiakat, mert bottal sem piszkálja meg őket senki, mert az nem megy, hogy a csaj elvárja, hogy a férfi fullos legyen, miközben ő, egy büdös, elhízott disznó.

Ezt a "gyúrd ki magad" érvet én is már megkaptam. És párszor vissza is kérdeztem, hogy én mit kapok azért cserébe, ha naponta több órát szenvedek a kondiban és izmos leszek? Válasz: "talán járok veled". Kösz, kabbe.


Válásnál ugyanúgy az anya pártját fogja a bíróság meg a gyámügy. Az "asszonytartás"-ról nem is beszélve. Persze férfitartás nincsen, mert az milyen csúnya dolog. Az asszonytartásnak is mi a lényege? "A feleség megszokta a férj által biztosított jó életszínvonalat és ebből ne keljen neki leadni". Nevetséges. És ezek után sok nő még tátott szájjal csodálkozik, ha a gazdagabb férfi házasság előtt szerződést akar íratni, hogy ne vigye a nő a vagyona felét, ha elválnának.

És ahogy már írta valaki: a hajléktalanok 90%-a is férfi. Ez is mindent elmond.



Nekem konkrétan ezektől ment el a kedvem. Lehet, hogy vannak kedves nők is, ezeknek a 99%-a viszont már foglalt.

Van is erre egy vicces, de igaz mondás:

A nő olyan mint a parkolóhely. Minden normális foglalt, ami szabad, az meg vagy rokkant, vagy fizetős.

2017. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
100%

"[...H]a egy nő 25 évesen otthon lakik, akkor az teljesen rendben van, örüljünk, hogy jó a kapcsolata a szüleivel. Ha egy férfi 25 éves létére otthon lakik, akkor egyből mamahotel, anyucipicikisfia, milyen szánalmas, hogy anyuka nyakán él. Ha egy férfinek nincs jól vagy jobban fizető állása, akkor az milyen természetes, hogy dobja őt a lány, mert ki akar összejönni egy minimálbéressel....de ha a nőnek nincs jó állása, akkor az nem gáz, azt is el kell fogadni, az is munka."


Ez 10 pontos, ha megengeded, ezt innentől kezdve be fogom másolni az erről szóló kérdések alá. Engem nem érdekel a karrier, nem érdekel a keresetem, amíg nem halok éhen, van a hobbimra pénzem és félre tudok tenni. Minden alkalommal megkapom itt, hogy én nem vagyok férfi. Tovább súlyosbítja a helyzetet, amikor azt is hozzáteszem, hogy öngyilkosság és őrültség ilyen fiatalon elköltözni albérletbe csak azért, hogy... hát, elmondhassa magáról az ember, hogy nem a szüleivel él. Azért az erős, hogy lassan szégyen lesz, ha az ember nem féltéglával veri agyon az anyját és még akár beszélőviszonyban is vannak egymással.

2017. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
100%

"Tovább súlyosbítja a helyzetet, amikor azt is hozzáteszem, hogy öngyilkosság és őrültség ilyen fiatalon elköltözni albérletbe csak azért, hogy... hát, elmondhassa magáról az ember, hogy nem a szüleivel él. "



teljes mértékben egyetértek.

2017. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
100%

Azért látom jó sok csalódott ember összegyűlt itt.

Én ezzel a fizetéses dologgal jártam meg, de utólag visszagondolva inkább nevetséges.

A randi idején még pályakezdő voltam, a fizetésem kb nettó 120 körül volt. Na és randin egyszer csak előjött a munka téma, megkérdezte (persze szigorúan "csak kíváncsi vagyok" hozzáállással) mennyit keresek. Mondtam nettó 120 körül. Na azt a csalódást az arcán látni kellett volna, egyből hidegebb és távolságtartóbb lett a természete. Majd visszakérdeztem, és te mennyit keresel?

Hát ő recepciósként dolgozik.....igen de mennyit keresel? ....Egy gyárban dolgozik fontos recepciós pozícióban.....

Majd a harmadik "mennyit keresel" kérdésre kinyögte: kb 90 ezer körül.

Aztán amikor megkérdeztem tőle, hogy miért lett ennyire ellenséges meg csalódott, amikor megtudta mennyit keresek, miközben ő jóval kevesebbet keres mint én, akkor csak hebegett habogott. Nem akartam tőle második találkozót.

Ez nem fair. Ha ő elvárja, hogy én jól keressek, nekem miért is kéne beérnem egy majdnem minimálbéressel?


Egyik ismerősömnek egy tök jó autója van, de a randira csak a céges autójával tudott elmenni, mert munka után egyből odament. Erre a p csa kerek perec megmondta neki, hogy ha ilyen munkával csak ilyen autóra futja, akkor felejtsük el egymást. Ismerősöm mondta, hogy szerencséje volt, hogy a céges kocsival ment.


Mellesleg itt gyakorin én nem értem a válaszolók többségét se. Ha egy csaj mindig rohan a szüleihez mindenért, akkor legyünk hálásak, hogy jó viszonyban van a szüleivel, és ne akarjuk már őt elszakítani tőlük. Ellenben ha egy férfi még a házasság után emberszámba meri venni az édesanyját, akkor már egyből válaszút elé kell állítani. Az anyósos kérdéseknél is 90%-ban a nőknek van problémájuk az anyóssal.

2017. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim válasza:
100%

Én összesen 6 évig társkeresőztem (most vagyok 24 éves), és nekem CSAK negatív tapasztalataim vannak. Én nem tartom magam rondának, jól szituált, normálisan öltözött ember vagyok, egyetemista. És mégis:

- a legtöbben egy "bocs nem"-et sem képesek visszaböffenteni, holott nem ctrl+c -> ctrl+v típusú ismerkedős sablonszövegeket másolgatok

- volt olyan, nem is egy, aki eszméletlen tapló és bunkó módon lekoptatott, pedig semmi rosszat nem írtam neki

- profiljában az szerepel, hogy "én nem vagyok olyan felszínes mint a többi", aztán 10-ből 9 embernek azt írja, hogy "bocs nem vagy az esetem"

- sokan csak azért vannak fent társkeresőn, hogy bezsebeljék a pozitív kommenteket, hogy biztosra menjenek, hogy ők szépek, jók, stb.


Élőben sajnos ugyanezt látom. Volt az egyetemen egy normális, kissé visszahúzódóbb lány. Szerettem volna megismerni. Beszélgettünk, majd a végén: legyünk csak barátok. Természetesen mi lett a vége? Összejött az egyetemen egy velejéig bunkó, nagydumás idiótával, aki néhányszor már meg is alázta szóban. A csaj a barátnőinek állandóan hisztizik, micsoda szemét pasija van, de azért már vele van majdnem egy éve. Tipikus.

Ne haragudj kérdező, de manapság nagyon kevés az olyan lány, akit te írtál, és azoknak a 99%-a már foglalt. Nincs az embernek kedve hosszú éveken át várni és tűrni a megaláztatást azért, hogy talán egyszer összefut egy kivétellel, akivel összejöhet.

Hányni tudnék már attól, ha meghallom a tipikus mai divathisztit, hogy "nincsenek normális férfiak", miközben az ilyenek a normálisakat emberszámba se veszik, esélyt nekik soha nem adnának. Arra persze kiválóak, hogy a barátzónában legyenek, és a csajok elsírhassák nekik a bánataikat, hogy a pasijuk egy bunkó nagyképű s ggarc, de ott nem hagynák az ilyeneket, az biztos. Én meg ezt nem szeretném, mert nem vagyok lelki szemetesláda.

Az egyik lány, aki engem elutasított, egyszer elkezdett panaszkodni, hogy a barátja micsoda bunkó, meg semmibe veszi, mire közöltem vele, hogy ez engem nem érdekel, ő választotta, ő tehet róla, hogy neki ilyen kellett, legyen boldog vele. És még én kaptam meg, hogy micsoda érzéketlen vagyok.


Az anyagiasságról pedig regényeket lehetne írni. Sokaknál (társkeresőn és élőben is találkoztam sok ilyennel) tényleg elvárás a kocsi, a jó munka, a lakás vagy legalább külön albérlet. Aztán ezek a lányok, nők csodálkoznak, ha ők ugyanolyan tárggyá válnak a férfi életében, mint az autó vagy a lakás, mert ők nem a pasit szeretik, hanem a pasi által nyújtott anyagi javakat, előnyöket.

Az ilyen nők (tiszt.kiv.) tipikus zsánerei az üresfejű, felfújt lufiizmokkal rendelkező pumpedgabók, akik majd fuvaroztatják a csaj popóját a hitelből vett BMW-vel, miközben ők a nőktől csak annyit várnak el, hogy legyen hatalmas műdudája, lehessen vele a haverok előtt pózolni, és csücsörítsen.

2017. aug. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:

Amikor egy no kijelenti ismerkedesnel, hogy "kerdezz, es megtudod", az rengeteg mindent elarul a felfogasukrol es az ismerkedesrol ugy altalaban.


Nalam mar az ismerkedesek is egyoldaluak, es egy ido utan lelepek mert nincs kedvem a 90-10es beszelgeteseknel kieroszakolni egy ertelmes mondatot a masikbol.


A nok tobbsege szerintem nem tudja hogyan kell ismerkedni. Elvar, letezik, es csa. Aztan persze a nyomi pasikat valassza, akik a nap 24 orajat azzal kepesek tolteni egy szexert, hogy csak ra figyeljen.


Koszi, de van meltosagom es ha normalis vagyok veled, erdeklodom, oszinten kozeledem, legalabb azzal tisztelj mar meg, hogy nem hhzod az idomet

2017. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
100%

Itt ahogy olvasom baromi sok.RENDES srac van. Normalis latasmoddal, ertekekkel. Nagyon gaz, hogy ilyen embereknek a napi frusztracioja egy olyan alap dolog, mint a parkapcsolat hianya.


Mindenkinek megy a zold pont, jo arcok vagytok, veletek vagyok!

2017. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
100%

mennyire igaz.

A csaj lehet igénytelen, műveletlen, ostoba, bunkó, lakhat a szüleivel 35 felett, és dolgozhat gyárban, AAAAZ el van nézve. Ha a pasi jár úgy, akkor meg társadalmilag le van sz.rva, meg a nők csövesnek mondják.


Ha egy nő megcsal, akkor nem biztos az érzéseiben, ha egy férfi, akkor büdös disznó. Ha egy nőt megkefél a fél város, akkor csak keresi a szerelmet, ha egy pasi fekszik le mindnekivel, akkor szem.t disznó.


A nő mutogathatja a cicijét, és a netre kitehet mindent, ha a pasi meg megnézi, akkor szégyellje el magát.


A nő lehet gyenge, sírhat, ha egy pasi nem viselkedik katona módjára és nem folytja le az érzéseit, akkor b...zi.


Egy nő SOSEM vállal felelősséget. SOSEM kezdeményez, nem fejezi ki mit szeretne, nem mondja el, hogy mit érez...NEKED kell kitalálni. Ha nem sikerült, akkor dob a p...csába és megy a következő csávóra. Persze ha egy férfi kicsit fél, nem mutatja ki az érzéseit, vagy nem tudja kommunikálni, akkor egyből anyámasszony katonája meg szerencsétlen hülye. A Nők folyamatosan hárítanak és védekeznek. Ők mindig keresik a kifogásokat ugye "ne a nyúl vigye a puskát", de belepusztul, ha egy két szónál is többet kéne büfögnie egy ismerkedésnél.


Undorodom attól, hogy a nők többsége csak úgy...létezik, elvár dolgokat és történjen meg vele úgy, ahogyan azt Ő akarja. Ha nem, akkor kikéri magának és tovább áll. Mert az jár neki, mert ő nő és ő eper illatút fingik, meg szörtelen és ő egy isten...

2017. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim válasza:
100%

Bár én nem szeretek általánosítani, de most egyet kell értsek itt a többséggel.

És kérdező, írok neked példákat:

Társkeresőn rengetegszer előfordult, hogy a csaj egy normális levélre Mónika show-ba illő mocskos, alja stílusban válaszolt, elküldve engem a francba.

Ilyen válaszokra értem, hogy "takarodj a francba te lúzer", stb. Holott egyrészt normálisan nézek ki, és semmi rosszat nem írtam nekik, és nyomulásról szó sincs. Ezt az ELSŐ levélre írták sokan! Volt, akinek megköszöntem a "kedvességét", és felvilágosítottam, hogy ilyen bunkó ogre stílussal nem fog normálisat találni, akkor meg én vagyok a bunkó meg a kötekedő.

Ami felháborít, hogy az ilyen idióták fröcsögik az első sorból a férfiakat, hogy a férfiak többségének ők csak egy dugásra kellenek, semmi másra.

Őszintén....ilyen undorító és alja hozzáállással én sem akarnék tőlük mást.


És rengeteg ilyen van. Az őszinteség szintén nehezükre esik. Haverommal voltam egy szórakozóhelyen, ő odament pár csajhoz táncolni, erre vagy elkergették őt, vagy közölték "bocs van barátom". Igen, de azért kíváncsi lennék, melyik srác lehetett a barátjuk a 10-15-ből akikkel aznap smároltak meg tapiztak. Én töröltem magam társkeresőről. Meguntam a folytonos csalódást meg az igazságtalan megalázásokat, lehordásokat.Szívesebben maradok akár egész életemben egyedül, minthogy egy olyan csajjal legyek együtt, aki ennyire sz@rba se veszi a másikat.

2017. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:

En mar egy hete totalra lesz..rom a temat, toroltem magam tarskeresorol is:D


Valtozas? Nem megy el napi legalabb fel, akar egy oram a sehova nem vezeto frusztracioval es ostoba lanykak hajkuraszasaval. Jeeeee

2017. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!