Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok az ilyen párokhoz? Szerintetek a többség furán néz rájuk, vagy nem?

Figyelt kérdés
Olyan párokról beszélek, ahol a pasi 2-3 cm-el alacsonyabb. És ha a csaj fel vesz egy magassarkút, mert minden nő szereti csinosnak érezni magát, akkor azért egy 8-10 cm különbség van a nő javára. A férfi olyan 173 cm, a nő 174 cm, és magassarkúban magasabb a pasijánál.

2017. szept. 25. 23:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Volt már alapból magasabb barátnőm. Semmi jelentősége.
2017. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"ha a csaj fel vesz egy magassarkút, mert minden nő szereti csinosnak érezni magát"

Mi köze a kettőnek egymáshoz? :D Bőven vannak nők, akik gyűlölik a magassarkút és nem tartják csinosnak, férfiakból is van ilyen. Egyébként a fő kérdésre válaszolva kb. senkit nem érdekelnek az ilyen párok, alapesetben észre se veszi az ember.

2017. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát akkor én egy rossz ember vagyok, mert 157 centis törpike vagyok és imádom a magas pasikat. Nem érdekel a szemszín, hajszín, arcszőrzet, soványabb vagy kövérebb (nem betegesen). Nem döntöttem el, ezt dobta a gép.
2017. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nálnuk alapból 4 centi különbség van a javamra.


Egyszer szólt be ROKON, hogy miért nem magasabb férfit választottam, azzal a lendülettel úgy kiosztottam, hogy nem győzte kérni a bocsánatot.


Egyébként idekinn senki nem nézi, kivel vagy, csak Magyarországon szokás mindenért beszólni :D

2017. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Jaaaj utolsó megjött a kulhoni magyar, aki szerint minden sz.ar Mo-n. Légyszíves akkor az ottani gyk-n osszad. . Amúgy a válaszokból világosan látni, hogy a 99%-ot egyáltalán nem érdekli, pontosan ugyanúgy, mint a fenejó nyugaton. Csak ez valamiért nem tűnt fel kedves külföldön élő !
2017. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Intelligens felnőtt férfiban és nőben ilyen fel sem merül. Ahol ez gond, ott a valódi probléma a kisebbségi komplexus és az önbizalom hiány.

A férfiasság és nőiesség mibenléte és lényege nem az, hogy melyikük néz le vagy fel a másikra fizikai értelemben. Ha egy férfi kevesebbnek vagy egy nő debellának érzi magát, akkor ott igazából saját magában van a probléma. Nem attól lesz nő, hogy felnéz a férfira és fordítva sem attól lesz férfi, hogy lenéz a nőre.

Ha ez szükséges hozzá, akkor igazából a saját komplexusát fojtja el.


Sekélyes dolog más párok magasságával vagy azzal foglalkozni, hogy mások mit gondolnak.

2017. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!