Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok az ilyen párokhoz? Szerintetek a többség furán néz rájuk, vagy nem?

Figyelt kérdés
Olyan párokról beszélek, ahol a pasi 2-3 cm-el alacsonyabb. És ha a csaj fel vesz egy magassarkút, mert minden nő szereti csinosnak érezni magát, akkor azért egy 8-10 cm különbség van a nő javára. A férfi olyan 173 cm, a nő 174 cm, és magassarkúban magasabb a pasijánál.

2017. szept. 25. 23:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

1.Kezeltesd a magaságoddal kapcsolatos komplexusaidat.


2.A magas nők ritkán viselnek magassarkút (megfigyeltem), pont a magasságuk miatt.


3.Én még örülnék is egy tőlem magasabbnak, nem rajongok érte, hogy mindig nekem kell a magasnak lenni. De mivel kevés az 190 körüli nő, ezért jöhet a 4.pont


4.Ami nem más, mint az, hogy a szerelem nem ettől alakul ki, de még a fizikai vonzalom sem feltétlenül.

2017. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%
Miért komplexus az, ha valaki a magas pasikat látja szexinek alacsonyan is? Kövér emberekre nem mondják, hogy a komplexusuk miatt keresnek sovány embereket, hanem mert az a vonzó.
2017. szept. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%

Annál a kövér embernél sincs minden rendben agyilag, aki csak sovány, kizárólag 3-4 testzsírszázalékos modell alkatú lányokat akar, mint annál a lánynál sem, aki visszautasít 150 centisen egy 173 centis fiút mondjuk, mert nem szexi magas. Ez a felszínességnek és képmutatásnak egy olyan magasiskolája, aminél nem nagyon van már alább.

Tehát nem arról van szó, hogy kövér csávó beleszeret a szomszéd csini sovány csajba, az alacsony csaj meg a 182 centis évfolyamtársába, hanem hogy kizárólag ilyen ideálokat állítanak maguk elé ilyen paraméterekkel.

2017. szept. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem tűnik fel, nem nézegetem a párokat.

Azért, egy feltűnt. Közelben laknak és motoroznak. A nő ül hátul és így is lazán nézelődik a párja feje felett:))

2017. szept. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat. De hogy mostanában az átlagosan magas emberek is állandóan húzzák a szájukat, mert ők alacsonyak, az nekem megdöbbentő. Én 158 centi vagyok, még sose bántottak a termetem miatt. (Leszámítva az ilyen frusztrált noname gyökereket, akik szerint 160 centi alatt egy nő törpe.) Titeket mégis hol érnek ilyen atrocitások?
2017. szept. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha a nő a magasabb, HA ez annak a párnak megfelel így. Ha a nő eleve alacsony (150cm körüli), akkor tényleg furcsa, de senkinek semmi köze hozzá, hogy az adott embernek mi tetszik, mi fér bele magasság terén. Mindenkinek joga van a saját ízléséhez, akár összejön olyan, akár nem. :-)
2017. szept. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Észre sem veszem. Nem vagyok már önbizalomhiányos tini, hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozzak. Engem az sem érdekelne, ha a barátnőm egy fejjel magasabb lenne.
2017. szept. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal gazabb, mikor két totál igénytelen mutatkozik együtt. Vagy mindketten elhízottak, vagy fogatlanok, vagy bibircsokos az egész fejük, esetleg mind a ketten teljesen ízléstelenül és slamposan oltozkodnek.

Nyilván ha vki így néz ki, ne is várjon különb társra, boldogsághoz viszont nekik is joguk van.

Hogy ki milyen magas arról nem tehet. Én 163 vagyok, párom 170. Az exem meg olyan 170 alatti volt. Nem igazán érdekel sem a pasi magassága, sem hogy mi mások számára hogy festunk.

Rengeteg alacsony férfi illetve rengeteg 180 centis nő el, most nekik mindig egy olyan dolgon kéne rágódniuk, amin úgyse tudnak változtatni?

2017. szept. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"És ha a csaj fel vesz egy magassarkút, mert minden nő szereti csinosnak érezni magát," - lefogadom, hogy férfi vagy, és sanszos, hogy barátnőd sincs. Nem egy csajom mondta már, hogy utálja a magassarkút, mert fáj tőle a lába. Van, aki nem is húzott sohasem ilyesféle cipőt.

Egyébként meg kit érdekel, hogy ki kivel jár? Ezzel az erővel abba is bele lehetne kötni, ha a pár egyik tagjának napbarnítottabb a bőre, vagy valamelyik fél szeplősebb, stb.

2017. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én ezen nem szoktam rugózni...nekem az szembetűnőbb, ha pl a nő látványosan idősebb, mint a férfi, vagy ha külsőben valamelyik " fél" nagyságrendekkel szebb, illetve csúnyább...olyankor néha érdekes gondolataim támadnak.
2017. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!