Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehetne az ellen tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne az ellen tenni, hogy a nöknek ne legyen ekkora elönyük a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Miért van, hogy ez a kor ennyire a nöknek kedvez? Férfiként, ha normális vagy, nem nézel ki rosszul, átlagos a pozíciód, akkor kb sehol se vagy, és lehetetlen megfelelni a nök igényeinek. És ne gyertek nekem a bullshit szöveggel, hogy "rondavagyapafej", mert nincs így, meg "anöknemmindilyenek", mert nem mind ugyan, de NAGYRÉSZT ilyenek, és azt is unom hallani, hogy "teegyállatvagycsakaszexregndolszaszexnemminden", mert képmutató duma, és a férfiak agya állandóan a szexen jár, akár bevallják, akár nem, és szex nélkül nem lehet teljes életet élni. És egy átlag srácnak dögnehéz eljutnia oda, hogy akár csak esélye legyen arra, hogy kialakíthasson egy normális szexuális életet. Arról nem is beszélve, hogy párkapcsolat által fejlödik az ember, és válk felnötté. Ez jó esetben kamaszkorban el kéne, hogy kezdödjön, de aki nem a kosárcsapat kapitánya, az várhat a húszas éveiig, mire szóba állnak vele a nök, de még akkor is nagy szerencse kell hozzá. Miért? Miért ez az egyenlötlenség? Miért van, hogy egy lány annyi partnert szerez, ahányat akar? Miért kell ennek ilyen kicseszett nehéznek lennie fiúként?
2017. okt. 19. 23:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos érzelgősségnek, empátiának, és tapintatosságnak helye nincs, amikor csajozásról van szó. Amikor már egy pár vagytok, az már másik történet.
2017. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
46%
#19 így van.
2017. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
41%

A férfiaknak sokkal fontosabb a szex. A nők kb leszarják ha van van ,ha nincs ,az se baj .Évekig vígan elvannak nélküle.Itt a nagy előny. Te is állj így hozzá, és nézz végleg keresztül rajtuk, vagy menj el qrvázni és kész .Fizetsz -kielégülsz aztán egy hét múlva más-más csajjal ugyanez.


Nem érdemes vergődni ,szétgyúrni magad ,praktikákat kitanulni ,értéktárgyakkal villantani ,és játszani a magabiztos sziklát ,egy pillanatra sem meginogva ,hogy kínkeservesen magadat megerőszakolva összelapátolj valami harmadrendű tucat alatti nőt aki kegyesen szóba áll veled .És azt töcskölni unalomig évekig ,mikor már a hátad közepére se kívánod .Hidd el nem éri meg ,mégis a férfitársaid 80 %-a így jár.

2017. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

Válaszolok sorban:


#1: Ebben igazad van, erre a fajta flegmaságra soha nem voltam képes. Mondjuk a "kavarás" se az én müfajom, nem erre vágyom.



"A 20.század közepéig mindig férfiuralom volt.

Most hogy a nők is már jogot kaptak, mwris jönnek a selejtes pasik rinyálásai. "


1. Egyrészt baromság, mert attól, hogy az országokat régen is férfiak irányították, az élet bizonyos szegmensei mindig is nöi irányítás alatt voltak. Ez egy buta, leegyszerüsítö látásmód; ennyi ésszel elemehtnél feministának.


2. Anyád a selejtes. Próbálnál meg egyszer hímnemüként élni, és felemelni a kis fenekedet, hogy odamenj az ellenkezö nemhez, mindjárt nem lenne ekkora a szád. Fingod nincs arról, amiröl itt beszélünk. Hány férfit kellett leszólítanod életedben? Csak úgy odajöttek maguktól? De azért a vélmeényed nagyon határozott. Szerintem meg ne rinyálj annyit, amikor menstruálsz, biztos nem fáj az annyira, csak túljátsszátok. Meg a szülést is. Nem éreztem még ugyan, de olvastam már róla, hogy fáj, szóval nyilván legalább annyira jól tudom, mint te. Vagy nem?


"Veled van egyedül itt a baj!"


Nem csak velem, nézz körül akár itt, akár egy BME-s koliban. De miért ne hinnék neked, biztos évtizedes tapasztalataid vannak az Y-generációs fiúk párkeresési nehézségeiröl.

2017. okt. 20. 17:10
 25/63 A kérdező kommentje:

"Nem csodálom, hogy nehéz számodra párt találni. Először leminősíted a nőket azzal, hogy őket csak a magas pozíció és a külső érdekli,"


Nem ezt írtam, hanem azt, hogy rohadtul válogatósak. Egy adott kategóriából - legyen az testmagasság, izmosság, sármosság, pénzkereset - mindig a legjobb kell nekik.


"aztán abból indulsz ki, hogy minden férfi agya csak a szexen jár, mert nem tudod elképzelni, hogy más férfiak máshogy működnének. "


Figyelj, nem tudom, mi célból írsz, de az álszenteskedö, képmutató dumádra bem vagyok kíváncsi. A férfi agya, föleg a fiatal férfi agya, nagyrészt a szexen jár. Nem kell egymást hülyének néznünk, és nem is kell senkit lenyügöznöd itt azzal, hogy te nem olyan vagy, mint a többi, nem csajozni akarunk itt. Azt javaslom, tesó, hogy beszéljünk nyíltan, ha már egy elvileg anonim fórumon vagyunk: hányszor szexelsz/maszturbálsz egy héten? Elöbb erre válaszolj, azután menjünk arról, mennyi kell a szexböl. Nem kell nyárspolgárt játszani, a férfiak élete ilyen és kész. Ettöl nem vagyunk állatok. Ettöl még én is vágyom az intimitásra és a romantikára, egy kapcsolathoz mind a három kell. Amit írok azt az élettapasztalaton kívül a tudomány is alátámasztja. Lehet persze, hogy te szerzetes vagy, vagy eunoch.



"Ha ezeket a világnézeteidet a nők elé tárod, nem is tudom, milyen reakciót vársz tőlük."


Persze, mert nyilván annyira primitív vagyok, hogy erröl beszélek egy növel, hülyegyerek. Miért mindig arról szól a gyk, hogy hülyének nézzük a másikat?

2017. okt. 20. 17:36
 26/63 A kérdező kommentje:

"Ennyi ésszel nem csodálkoznék, hogy nem kellesz a nőknek.."


Az IQ-m elvileg átlag feletti, és elég jó egyetemekre jutottam be csont nélkül, úgyhogy szerintem nem az eszemmel van a baj.



"Ezt, amit érzel, ezt az kielégítetlen kanvágyat ennek a 95%-a nem valós. Generálja a média,rekám,mozi...minden az egekben tartják a libidódat.


Azon gobdolkozz el hányszor áll fel af arkas valódi dolgokra, nem képre filmre a monitoron tévében, hanem kint az utcán,"


Elég sokszor.



"férfi számára a hivatás gyakorlása mindig élet-halál kérdése. Egész jövoje szempontjából rendesen az elso évek játszanak dönto szerepet - az a férfi, aki 25 éves korában még nem lépett rá a

felfelé vezeto útra, reménytelen esetnek könyvelheto el. "



Hm, érdekes gondolat. Egyrészt, mi az a felfelé vezetö út? Legyen saját cégbirodalma? Vagy legyen kêt diplomája? Másrészt szerintem nincs így. Több valós példát ismerek, aki csak jóval harminc után lett valaki. A KFC alapítója ötven éves kora után találta fel azt a receptet, amivel kb ma már minden nyugati nagyvárosban találkozol, és világ,éretü birodalmat épített ki belöle.

2017. okt. 20. 17:45
 27/63 anonim ***** válasza:
A 25 év szerintem nem csak kifejezetten karrierre irányult, hanem mint nőügyekben tapasztalt, magabiztos férfi.
2017. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor keresztet vethetek magamra.
2017. okt. 20. 19:48
 29/63 anonim ***** válasza:
Igazából annyira elbaszott ez az egész, hogy felesleges ezen rágódni. Vedd lazán az életet és érezd jól magad.
2017. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
91%

Fel nem fogom ezt a rinyát komolyan. Pont ugyan annyi nő van párkapcsolatban mint férfi. Minimális eltérések lehetnek persze, mert vannak férfi-férfi meg nő-nő kapcsolatok, meg biztos van aki hármasban szereti, de ez az elenyésző százalék. Ha egy kicsit kimásznál a pincéből a napra, kimennél az utcára, akkor te is látnád a valóságot. Az emberek nagy része párkapcsolatban él. Teljesen átlagos emberek, nem csak milliomosok és szupermodellek.

Itt a probléma veled van. Te leírtad feketén-fehéren, hogy csak egy lyuk kell amit megdughatsz. Na erre vannak a prostik. A többi nőt meg hagy meg azoknak a férfiaknak, akiknek a dugáson kívül más elképzeléseik is vannak az életről.

2017. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!