Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehetne az ellen tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne az ellen tenni, hogy a nöknek ne legyen ekkora elönyük a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Miért van, hogy ez a kor ennyire a nöknek kedvez? Férfiként, ha normális vagy, nem nézel ki rosszul, átlagos a pozíciód, akkor kb sehol se vagy, és lehetetlen megfelelni a nök igényeinek. És ne gyertek nekem a bullshit szöveggel, hogy "rondavagyapafej", mert nincs így, meg "anöknemmindilyenek", mert nem mind ugyan, de NAGYRÉSZT ilyenek, és azt is unom hallani, hogy "teegyállatvagycsakaszexregndolszaszexnemminden", mert képmutató duma, és a férfiak agya állandóan a szexen jár, akár bevallják, akár nem, és szex nélkül nem lehet teljes életet élni. És egy átlag srácnak dögnehéz eljutnia oda, hogy akár csak esélye legyen arra, hogy kialakíthasson egy normális szexuális életet. Arról nem is beszélve, hogy párkapcsolat által fejlödik az ember, és válk felnötté. Ez jó esetben kamaszkorban el kéne, hogy kezdödjön, de aki nem a kosárcsapat kapitánya, az várhat a húszas éveiig, mire szóba állnak vele a nök, de még akkor is nagy szerencse kell hozzá. Miért? Miért ez az egyenlötlenség? Miért van, hogy egy lány annyi partnert szerez, ahányat akar? Miért kell ennek ilyen kicseszett nehéznek lennie fiúként?
2017. okt. 19. 23:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
Én is értek csomó dologhoz, pl nagy természetbúvár vagyok. Ezzel azonban még nemigen tudtam csajozni.
2017. okt. 22. 14:04
 42/63 anonim ***** válasza:
Nem kéne ennyire remegni a puncièrt, hanem megtanulni élvezni az életet. A kaját ne keverjük ide, az nem ugyanaz, a szexuális energiákat fel lehet használni más területeken is. Ha logikusan belegondolunk, semmi szükségünk nőre, azért csajozz/keress párt, mert élvezed a folyamatot és hogy örömet adsz nekik, ne hiány miatt.
2017. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem ezt az "előny" dolgot. Minden alkalommal, mikor egy nő sikeresen párt talál, akkor egy férfi is. Ez a PÁRkapcsolat lényege, hogy KETTEN vannak benne. Egyedül ez nem igazán megvalósítható. Most az, hogy te sikertelen vagy benne, az a te egyéni szociális problémád.
2017. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

"Ha logikusan belegondolunk, semmi szükségünk nőre"


Ellenpéldának felhoznám az emberi történelmet...

2017. okt. 22. 18:26
 45/63 anonim ***** válasza:
Nem kötelező szaporodni, de ha nagyon akarsz, még előnytelen adottságú férfiként is találhatsz hozzá egy csúnyább/idősebb/elvált nőt.
2017. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

Fontos hogy önértékeléssel kell kezdeni. Magyarul felmérem a képességeim és az alapján lövöm be acélt :D

Általános és teljesen helytálló viszont az, hogy ha görcsösen akarod, úgysem jön össze. A nő megérzi és le fog lépni... Legyél laza és keress olyat az életben ami boldoggá tesz (a p.nán kívül).

2017. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
69%

Egy kis szemezgetés a férfi kommentjeiből, aki nem érti, mért nem állnak vele szóba a nők:


"Az IQ-m elvileg átlag feletti, (...) nem az eszemmel van a baj."


"Én sem értem pl ezt a mostani nöi rinyát a zaklatások körül"


"HOL ÍRTAM ÉN ILYET, TE OSTOBA BAROM? Hol?! Ne csak pofázz, mutasd meg! Hallucinálsz? Olvasd már el a ki....szott 25. válaszomat. Tedd oda a kis kezecskéd, futtasd végig rajta az ujjacskád, es olvasd el magadnak hangosan, sikerülni fog! "


" Szerintem meg ne rinyálj annyit, amikor menstruálsz, biztos nem fáj az annyira, csak túljátsszátok. Meg a szülést is."


(és hogy keretes legyen az alkotás):


"Az IQ-m elvileg átlag feletti, (...) nem az eszemmel van a baj."

2017. okt. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos komment, mint mindig, kedved Kollar David. Akkor engedd meg, hogy reagaljak:


"Az IQ-m elvileg átlag feletti, (...) nem az eszemmel van a baj."


Mire is irtam ezt? Nezzuk csak:


"Ennyi ésszel nem csodálkoznék, hogy nem kellesz a nőknek..

"


Ezt ugye nem olvastad el? Idezni mindenesetre nem idezted, mert akkor nem ajandekozhattal volna meg minket ezzel a demagog kommenttel. Valaki azt irta, hogy az eszemmel van baj. En erre leirtam, hogy mi szol ez ellen. Mit kene, hogy irjak, hogy "igazad van, sosem ment az absztrakt gondolkodas es az elemi logika"? Az megfelelne neked?



""HOL ÍRTAM ÉN ILYET, TE OSTOBA BAROM? Hol?! Ne csak pofázz, mutasd meg! Hallucinálsz? Olvasd már el a ki....szott 25. válaszomat. Tedd oda a kis kezecskéd, futtasd végig rajta az ujjacskád, es olvasd el magadnak hangosan, sikerülni fog! " "


Ezt mire irtam? Lassuk:


". Te leírtad feketén-fehéren, hogy csak egy lyuk kell amit megdughatsz."


De megint az van, hogy ezt veletlenul se ird melle, csak ragadd ki a kontextusbol, te nyomorult. Annak a holgynek, aki ezzel megvadolt, pedig felhivtam a figyelmet a 25-os valaszomra, ahol ezt irtam:


"én is vágyom az intimitásra és a romantikára, egy kapcsolathoz mind a három kell."


Nehogy figyelembe vedd ezt is, mert akkor a vegen meg nem lesz ilyen hatasos a lejaratas, amit csinalsz.


Vegul:


" Szerintem meg ne rinyálj annyit, amikor menstruálsz, biztos nem fáj az annyira, csak túljátsszátok. Meg a szülést is."



Es ezt mire irtam valaszkepp?


"Most hogy a nők is már jogot kaptak, mwris jönnek a selejtes pasik rinyálásai."


...mondja ezt olyan, aki valszeg eleteben nem kellett, hogy probalkozzon az ellenkezo nemnel. Erre probaltam utalni azzal, hogy hasonloan ertelmetlen nekem nyilatkozni a nok szulesi nehezsegeirol, mint neki a ferfiak parkeresesi nehezsegeirol. De tulbecsultem a gyk kozonsegenek agyi barazdaltsagat, nem jott at az ironia.

2017. okt. 24. 11:17
 49/63 A kérdező kommentje:
Sajatos egyebkent, hogy meg ahhoz is vetted a faradsagot, hogy az eszemet firtato resznel kitorolted azt, amiben leirtam, hogy jo egyetemekre vettek fel, ami konkret cafolat, es meggyengitette volna az ervelesed. Szerintem jelentkezz Habony Arpad utodjanak, demagog paraszt.
2017. okt. 24. 11:20
 50/63 anonim ***** válasza:
100%

De, végigolvastam minden hozzászólást, beleértve a válaszolók kommentjeit is. Egyébként nem teljesen ment át az írásom lényege, nekem aztán abszolút nem célom lejáratni téged, megtetted azt nélkülem is.


Azzal az idézettel indítottam, melyben azt írtad, hogy te milyen okos vagy, majd utána írtam olyanokat, amik ennek az ellenkezőjét bizonyítják. Szerinted egy értelmes ember így felkapja a vizet azért, mert egy anonim oldalon neki nem tetsző dolgokat írnak? "OSTOBA BAROM" , "Ne csak pofázz" , "te nyomorult".


Az ember viselkedése az intelligenciáját is tükrözi. De ha ettől el is tekintünk, számtalanszor tettél arra utalást, hogy nem tudsz mások helyzetébe belegondolni, nem vagy elég nyitott gondolkodású ahhoz, hogy elfogadd, nem mindenki úgy működik, ahogy te. Ha egy férfinek az esze pl. nem a szex körül forog nagyrészt ("A férfi agya, föleg a fiatal férfi agya, nagyrészt a szexen jár.") akkor az már "álszenteskedö, képmutató", mert egyszerűen lehetetlen elképzelned, hogy az emberek máshogy működnek. Azt is te magad írtad, hogy "Én sem értem pl ezt a mostani nöi rinyát a zaklatások körül, bár nem is volt még részem ilyenben. Erre mondják, hogy aki nem tud arabusul, az ne beszéljen arabusul." Na, képzeld, nekem sem volt még ilyenben részem, mégis felfogom, hogy ez bizony súlyos probléma, nem írom "hisztinek", ahogyan a menstruációs fájdalmakat sem alacsonyítom le, csak azért, mert sosem fogom megtapasztalni.


Azt gondolod, egy ember problémáját csak az értheti meg, aki ugyanabban a helyzetben van (ezért is kérted ki magadnak, mikor nők írtak neked választ) ez pedig nem épp magas intelligenciára utal...


" az eszemet firtato resznel kitorolted azt, amiben leirtam, hogy jo egyetemekre vettek fel" - szintén elég, hmm, hogy is mondjam... Egyszerű világnézetre utal, ha szerinted mindenki olyan okos, amilyen iskolázott. Én speciel sok embert ismerek, akik a maguk kis szakmunkás bizonyítványukkal kiválóan oldanak meg mindenféle élethelyzetből eredő gondot, nem műveltek, nem tanultak, nem vették őket fel csont nélkül a legjobb egyetemekre, de hogy veled ellentétben meghallgatják az ellenérveket is, az biztos.


Egyébként, hogy a feltett kérdésedre is reagáljak, az is baromira érdekelne, hogy ha szerinted csak férfiak képesek a férfiak problémáját megérteni, és csak nők képesek női gondokat felfogni, akkor miből gondolod, hogy a nőknek olyan rohadt egyszerű a párkeresés? Honnan tudod, hogy nekik mennyire okoz gondot pl. az, hogy sokukat csak szexre használnák, sosem lehetnek a kapcsolat elején biztosak abban, hogy a férfi részéről is hasonló érzelmek vannak, stb.? Ha mindenki csak a saját gondjait tudja értelmezni, akkor ezek hogy derülnek ki számodra?

2017. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!